בע"ה ב' אדר תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

האזינו: ביצוע יהודי ווקאלי ללהיט העולמי

האזינו לגרסה היהודית ללהיט העולמי 'דספסיטו' שהפיק עמרם אדר - "להרגיע ולהאט את מרוץ החיים באמצעות האמונה"

  • יח"צ
  • ט"ז אייר תשע"ח - 11:08 01/05/2018
גודל: א א א

'דספסיטו' - הוא אחד הלהיטים הבולטים בשנה האחרונה, גרסת המקור שלו ביוטיוב זכתה למספר צפיות עצום: 5.66 מיליארד צפיות.

הגרסה היהודית ל'דספסיטו' אותה הוציא עמרם אדר ממיאמי, מופיעה באלבומו השני "אין עוד מלבדו". מילות השיר מושרות בבתי ספר יהודיים, כסוג של שיעור אופטימיות בעברית.

עמרם פנה לבתי ספר יהודיים ברחבי העולם, כולל מקומות כמו; ברזיל, דרום אמריקה, ארגנטינה, אוסטרליה ועוד, ושם לומדים הילדים את מילות השיר.

לאחרונה, הקליט הרכב הווקאל המצוין מכביטס את דספסיטו, עם המילים שהופיעו באלבום השני של עמרם אדר. בגרסה זאת אף מתארח עמרם לסולו. את המילים כתב איציק שמולי, וכך, השלושה משלבים כוחות לייצר להיט ווקאלי שאפשר וכיף לשמוע גם מחוץ לימי העומר ובין המצרים.

המסר העולה מהשיר הוא: "לקחת את הדברים לאט ולהאט באמצעות האמונה את כל מה שלחוץ"

מילות השיר:

אם אתה מרגיש שאתה כל הזמן רוצה / להספיק הכל פשוט תזכור / כי הכל כתוב מלמעלה אז תנסה / סמוך על הבורא הכל יכול / שוב, יש תנועה בדרך אל העבודה / אתה רץ לא לאחר אל הפגישה / ואולי מרגיש שכל יום כמו מרוץ פה / גם, גם אם אתה קצת מתוסכל / ונראה לך שזהו המזל / בטח בשם ותאמין בו / דספסיטו קח את החיים שלך בדספסיטו / כל דבר בזמן שלו יבוא קרידו / וכל עכבה זה טוב רק תאמין בו / לאן כולם רצים לאן? תגידו? / ת'רגל מהגז תורידו, החיים יפים תביטו / לאן כולם ממהרים לאן תגידו / ת'רגל מהגז תורידו החיים יפים תביטו ....

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד