בע"ה ד' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"מזמור לדוד" - שוואקי פותח את אלול על חומות ירושלים

האזינו לסינגל החדש וצפו בקליפ המושקע: "השיר הזה נושא בתוכו את ההבטחה, האמונה והרוגע שמגיעות עם הידיעה שהקב"ה אוהב אותנו ושומר עלינו"

  • יח"צ
  • ה' אלול תש"פ - 18:17 25/08/2020
גודל: א א א

הזמר יעקב שוואקי פותח את חודש אלול עם סינגל וקליפ חדש - 'לדוד השם אורי וישע'י.

"במשך כמה שנים יושב לי בראש לחן ששלח לי יהודי יקר בשם שי יצהר ויינברג, לפסוק "לְדָוִד ה' אוֹרִי וְיִשְׁעִי" מהתהילים", אומר שוואקי. "הניגון המעורר הזה כמעט נשכח ממני, אבל מסתבר שזה פשוט חיכה לזמן שלו. ואז הגיע הנגיף הנורא והעולם התהפך. חרדה, דאגות ופחד ברחובות. הבהלה היתה אמיתית לגמרי, ופתאום המנגינה הזו חזרה אליי, ויחד עם חבריי מענדי ווארש ואיצי וולדנר הפכנו אותה לשיר יפהפה בהפקתו המוזיקלית של ידידי תמיר צור".

"לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי". אנחנו אולי לא מרגישים את ימי הדין בבהלה או בדאגה. למרות שהחיים שלנו תלויים על כף המאזניים, היראה מתמוגגת בשמחה ובביטחון מכיוון שהשופט - המלך שיחליט על גורלנו - הוא גם מקור האור והישועה. השיר הזה נושא בתוכו את ההבטחה, האמונה והרוגע שמגיעות עם הידיעה שהקב"ה אוהב אותנו ושומר עלינו".

המפיק שרון דניאל אומר, כי "קרוב לשני עשורים ששוואקי מגיע מידי קיץ למופעי ענק בישראל, המגפה שיבשה תוכניות רבות לכולם, ולקראת השקת הסינגל החדש רצינו להביא את שוואקי הכי קרוב למגדל דוד בעיר העתיקה בירושלים. יחד עם הבמאי אהרון אוריאן מצאנו את עצמנו מקרינים בוידאו מאפינג את שוואקי שר מארה"ב בשילוב הפסוקים שאנו אומרים בימים הללו - שנזכה לכתיבה וחתימה טובה".

קרדיטים: מילים: תהילים / לחן: שי יצהר, מענדי ווארש, איצי וולדנר / עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר צור / הפקת וידאו: עולם ומלואו / קונספט: אהרון אוריאן & איציק דניאל.
 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד