בע"ה ח' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אבוי לילד עם אבא ואבא

בכל פעם אני נדהם מחדש כשאני נתקל בכוחנות של הלהט"ב ותומכיהם. לא רק שאינם סובלניים אלא נוקטים איומים על מנת להסיר כל אמירה והיגד שונה

  • בעז שפירא
  • י"ד אדר תשע"ט - 15:48 19/02/2019
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

בכל פעם אני נדהם מחדש כשאני נתקל בכוחנות של הסוטים מהלהט"ב ותומכיהם. לא רק שאינם סובלניים כלפי דעות אחרות אלא שהם נוקטים איומים על מנת להסיר כל אמירה וכל היגד המנסות להצביע על האמת.

וכך נרדפים הנורמליות, השפיות והערכים על ידי הסוטים ותומכיהם כאשר הם מצליחים לכופף בעלי ממון ושאר בעלי אינטרסים מחד ואפילו פוליטיקאים ישרי דרך מאידך. בשתי דוגמאות כאלה נתקלנו השבוע.

אלי ישי ו/או תנועתו העזו בעזות מצח בלתי נסבלת להוסיף על מודעת בחירות כיתוב כהאי לישנא - "כדי שלא יהיה ילד עם אבא ואבא". שומרי הסף של הסוטים והסטייה מיהרו להגיב ולהשתלח.

ריקא לפיד מ"אין עתיד"  סנט –"אם זה אבא כמוך, באמת עדיף שלא", מספר שניים במפלגת העבודה הצטרף למקהלה –"''תכף 2020, תתרגל... על אפך ועל חמתך הפרהיסטורית היו ויהיו עוד רבים".

והאומללה מרב מיכאלי שהתפרסמה כמי שממליצה לא להתחתן כלל הוסיפה –"כמה פחד ושנאה צריך להיות באדם כדי לעשות קמפיין כזה ......כל מי שפועלים נגד שוויון הקהילה הגאה הם סכנה ברורה ומידית לאופייה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, אסור לאפשר להם לרוץ לכנסת".

חה"כ מיכל רוזין (מרצ) הוסיפה: "כדי שלא יהיה ילד עם אבא חשוך והומופוב כמו אלי ישי - צריך למנוע מהקולות הקיצוניים והכהניסטיים האלו להרים את הראש בכנסת. גם על זה איאבק בכנסת הבאה".

מקרה  נוסף התהווה כאשר הנהלת מלון פרימה פארק בירושלים החליטה להסיר שלט של תנועת "חזון" עליו הופיע הכיתוב  - "אבא ואמא = משפחה". בעמוד הפייסבוק של הרשת נאמר: כמנכ"ל רשת מלונות פרימה אני מצר ומתנצל על השלט הפוגעני אשר נתלה על קיר מלון פרימה פארק בירושלים. לאחר ששמנו לב לשילוט הפוגעני והגזעני אשר אנו סולדים ומגנים אותו מכל וכול, השלט הוסר".

(טרם הסרת השלט פורסם בעמוד פייסבוק של פעיל להט"ב –"ברגע שתיתנו יד לחושך אתם מדירים אותי וקהל שלם מהמלונות שלכם. חבל, כי עוד מעט יש אירוויזיון וממש מלא תיירים. מציע לחשוב טוב על פרסום ממומן שאתם תולים על המלונות שלכם".)

אגב, גם אלי ישי שחרר הודעה בעקבות המתקפה, הודעה בה מסר שהמודעה שנפוצה הבוקר ברשתות החברתיות אינה חלק מקמפיין המפלגה.

שוב ושוב אנו עדים לכך שהטירוף הזה מכה ומתפשט כמו מחלה ממאירה ונראה שאין לו גבולות. פוליטיקאים הניצבים כעלה נידף נוכח התקשורת ממהרים ליישר קו בתמיכה בסטייה מהנורמה הרצויה והבריאה, מערכת המשפט מניפה את דגלי הסוטים ומאדירה אותם בראש חוצות – כולם בעד ה"קדמה", כולם בעד ה"נאורות". כולם נגד ה"חושך", נגד "הנבערים מדעת", נגד הפרימיטיביים הדתיים. כולם כאחד נגד אבא ואמא.....

אחזור ברשותכם על דברים אותם אמרתי בעבר: בהעדר כל ברירה נילחם בסוטים ובסטייה עד חורמה ונאחז בכל אמצעי חוקי בו ניתן לאחוז. 

נתייצב מולם בכל חזית, נוקיע ונגנה. לא ניתן להם לקדם חקיקה "שוויונית" שהיא בעצם חקיקה של כיליון ושמד. לא נאפשר להם לדון תינוקות וילדים להיות חיים כבסדום ועמורה במסגרת שאינה על פי צו הטבע. לא נאפשר להם להשחית את הנוער, לבלבל את הבוגרים ולאמלל רבים.

זהו מאבק ערכי מהמעלה הראשונה. מאבק בין חפצי החיים לבין המובילים לכליה ומוות של האנושות.. מאבק בין המקדשים את התא המשפחתי הנורמטיבי לבין המבקשים לפוררו, מאבק בין הטוב לרע ובין האמת לשקר

 

תגובות (13) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד