בע"ה ח' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הבו לנו רמטכ"ל ערבי

  • בעז שפירא
  • א' סיון תש"פ - 11:35 24/05/2020
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

פורסם לאחרונה על אודות מכתב אותו שלחה היחידה הממשלתית למאבק בגזענות לערוץ 7 ובו נדרש הערוץ לתקן כותרת של ידיעה, זה משום ציון העובדה שנשוא הכתבה הוא ערבי. כרגיל, הדברים מקוממים ומעבר לכך. בראשונה, משום שמדובר בפקידים קטנים וקטנוניים בעלי אג'נדה פוליטית ו/או פוסט מודרנית המנסים לכפות ערכיהם ותפישת עולמם על כלל החברה בישראל.

שנית, משום שיש אנשים המסרבים להכיר באמיתות חיים כאן בארצנו, הסוברים שאיננו עם סגולה, שהארץ איננה הארץ המובטחת לעם היהודי ולא בלבד, כן כן, אלה העושים הכול על מנת לאיין את מאפייניה היהודים של המדינה בשאיפתם לכונן כאן חלילה את מדינת כל אזרחיה.

החמור הוא שבעשייתם להגשמת מטרתם זו הם נוהגים בצביעות, ברוע ובכוחנות ואינם מהססים להתעלם מזכות יסוד מהיסודיות שיש לאדם במשטר דמוקרטי (לו הם סוגדים משל היה דת ממש) – חופש הביטוי.

שלפתי מהאוב דברים שנכתבו בעבר ובהיותם אקטואליים תמיד ואולי יותר מתמיד הריני מביאם בפניכם:

אפשר להתפלץ מעוצמת הצביעות אותה מגלים עוכרי ישראל מבית, אלה שרוממות השוויון בפיהם, המטיפים נגד "גזעני" הימין הקיצוני. בעוד רבים וטובים בעם ישראל ערים לסכנות האורבות לנו היהודים מהאויב הערבי החי בתוכנו, מנסים הצבועים לטעון שאין בעצם כל בעיה ואזרח ערבי באשר הוא איננו שונה מאזרח יהודי לעניין זה.

בשורות לקמן אביא ברשותכם כמה דוגמאות במציאות חיינו כיום , כנגדה לא שמענו מחאת  איש ממקהלת הצבועים .

בשדה התעופה בן גוריון עובדים סלקטורים ביטחוניים  האמונים על שמירת ביטחונם של הנוסעים. לא שמענו מחאה על כך שבין הסלקטורים אין ערבים רבים או בכלל.

בבית המחוקקים מועסקים עובדים רבים במגוון רחב של תפקידים. תמצאו שם טבחים,פועלי ניקיון,מאבטחים, משמר הכנסת, מזכירים ועובדי תחזוקה לרוב. למעט הגיס החמישי הנבחר, חברי הכנסת הערביים ועוזריהם, לא מצאתי הרבה מועסקים ערבים, אם בכלל.

הצביעו לי בטובכם על הערבים המועסקים בכור הגרעיני בדימונה, על בני דודים העובדים במכון הביולוגי בנס ציונה או על בני מיעוטים המועסקים באלתא או ברפא"ל.

לא בדקתי אבל אני בטוח שלא אטעה אם אנחש שבין בעלי הרישיון לאחוז בנשק ולשאתו נמצא רוב מוחץ ולא "מידתי" של יהודים. אפליה, קיפוח, גוועלד !!! שמעתם הצעקות ? אני לא.

הכיצד לא נבחר מעולם ערבי לכהונת ראש שב"כ או ראש מוסד ? היתממות תאמרו כנגדי, נכון ? אלא שכל הצדקנים הטוענים לעליונות הדמוקרטיה על היהדות, ככל שמדובר במהות מדינת ישראל, ממלאים פיהם מים. אדרבא, השמיעו קולכם ונדע כי בעניין נפשי קליני מדובר.

ומה עם מנהל ערבי לרשות השידור , מנכ"ל ערבי לחברת התעופה הלאומית, מנכ"ל ערבי לחברת החשמל או לחברת האוניות צי"ם ?הכיצד נפקד מקום ה"שווים" בין כל אלה ?

ואינני נדרש כאן לאפליה הברורה העולה מקיום המנון בו נזכרת נפש היהודי ההומייה, על הדגל הכחול להן, על סמל המנורה ועוד...שהרי כל אלה שמורים כידוע לימין הקיצוני בלבד , בכללם ככל הנראה גם אוהדי בית"ר ירושלים...

יתכבדו המתחסדים והצבועים – הפקידים שהוזכרו לעיל, אנשי התקשורת , שופטי העליון ושאר חסרי הערכים היהודים לדרוש במפגיע שוויון מלא. הציבו  ערבים מוסלמים במשטרת הגבולות, מלאו את סיירת מטכ"ל בלוחמים מבקה אל גרביה ואום אל פחם, מנו בחיל האוויר  מפקדי טייסות מרהט ושימו ראש אמ"ן מטובע נגריה.

הצביעות והרשעות חוברים לריקוד מושחת ונלוז במה שאמור להיות טכס האשכבה של מדינת היהודים, חלילה, מנקודת השקפתם של מקדמי מדינת כל אזרחיה, בראשם הפוסט ציוניים והאנטי יהודיים המאיישים תפקידים רמי דרג במערכת השלטונית.

אלא שאנו היהודים נעמוד בפרץ ולא נאפשר זאת. מעל כל במה נאמר בגאווה את האמת שלנו, ניאחז בכל רגב מנחל אבותינו, נילחם על סמלי הלאום ונדגיש השכם והערב את דבר היותה של מדינת ישראל, ראשית צמיחת גאולתנו, מדינת היהודים.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד