בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הכוהנים בכנסיית השמאל

לה שכשלו מבחינה מודיעינית ומבצעית לא כרעו וביקשו מחילה

  • ד"ר אסתר שניאורסון גרי
  • ל' אדר תשפ"ד - 13:22 10/03/2024
גודל: א א א
ד"ר אסתר שניאורסון גרי
ד"ר אסתר שניאורסון גרי מרצה להיסטוריה יהודית

לקוצים המוגנים בדמותם של מתפרעי קפלן עדיין לא הוצאה תעודת פטירה. ואיך תונפק תעודה שכזו עם רועצת משפטית המגבה אותם, מערכת משפט שמסוככת עליהם, תקשורת אויבת שצועדת איתם בפלנקס אחיד, וכולם יורקים ארס ורעל נגד נתניהו, המכשול היחיד העומד בפניהם. חלון הזמן שלהם להפלת ראש הממשלה צפוף מאוד, בשל הבחירות האמורות להתקיים בארה"ב בסוף השנה.

ההפגנות בעלות השמות השונים תמיד יטילו רפש בבנימין נתניהו. כאשר התיקים התפורים נגדו התפוררו ולא צלחו, הגיעה הרפורמה המשפטית, וכשזו נשללה על ידי בג"ץ, הגיע נושא החטופים, והלשונות הרעות כדוגמת גיל תמרי הקטן סיפרו שנתניהו רוצה אותם מתים... הם כל כך ערלי לב, כל כך שפלים, יותר מכול אנטישמי שאי פעם דיבר בבוטות על עם ישראל. אל"מ במיל' רמי מתן, ממובילי קפלן: "יש לנו יצור נבזה שליבו עשוי מתכת ובעורקיו זורם רעל ולא דם, זה נתניהו הבוגד"...ועוד אויל משריש עמוס מלכא ראש אמ"ן לשעבר: האדם הזה הוא אחד ממובילי פרעות שמחת תורה"...

איך לא תבושו בני בלייעל ? מה שחוללתם בשנה האחרונה עוד ייזכר כאן לדורות. לפני ימים ספורים  התבשרנו על כרטיסי הסים ששימשו את מחבלי החמאס, הכרטיסים החלו  לזמזם ולהתריע כבר בשעות המאוחרות של 6 באוקטובר, והם הופיעו על הרדאר מיד כאשר הוכנסו לטלפונים. אלא שאמ"ן, השב"כ, פיקוד דרום, הרמטכ"ל, 8200 , הביטו בעיניים עצומות כשהחכמים הגדולים מאמינים שהכרטיסים נועדו לצרכים מוגבלים ואולי לצורך תרגול, אבל חדירה הם קבעו  בפסקנות, כלל וכלל איננה צפויה בטווח הזמן המיידי.

ראש אמ"ן חליווה שמקבל את העדכון בשעה 3.21 מבקש שיודיעו לו רק בבוקר אם יש עדכונים נוספים. צוות טקילה הוקפץ לפנות בוקר, זה הצבא שבתוך הצבא, והסוד הכמוס נשמר בסוד. חליווה נחשף למצגת 'חומות יריחו' ולמיילים של הנגדת ו' מ-8200, אבל הוא כבר לא על הקו. עיוורון מוחלט.

ומי אינו מעודכן עד השעה 6.29 נכון,  ראש הממשלה  בנימין נתניהו ! הוא ממודר מכול העסק וזוכה לטלפון ממזכירו הצבאי, רק כאשר המתקפה כבר החלה. עלילת הדם 'אתה הראש-אתה אשם' תכליתה אחת. להאשים את נתניהו. הם דורשים שיתנצל ! על מה ? על האמת הבלתי נסלחת שצמרת הביטחון לא עדכנה את הדרג המדיני על אפשרות לאירוע בטחוני כה חמור ?

השנה שקדמה למתקפת חמאס הביאה לשיאים בלתי נתפשים את ההסתה נגד ראש הממשלה, ועל כן מערכת הביטחון ראתה בממשלה ובעומד בראשה לא רלוונטי, ויותר מכך, לא לגיטימי ומסוכן. הרי מעל כל במה ובכול סמטה צווחו הגרונות המטורללים שלנתניהו חשוב רק המשפט שלו, ואם כך , מדוע לגלות לו את החדשות, ולתת לו לצאת למלחמה מיותרת.

אלה שכשלו מבחינה מודיעינית ומבצעית לא כרעו וביקשו מחילה, וכפי שאמר האלוף במיל' יצחק בריק, זו התרסקות טוטאלית של התנהלות כושלת, לא ישרה, לא אמינה, ואנשי הקסטה הסגורה לא ישלמו את המחיר, כל אחד מהם שומר על חברו.

לו הייתה כאן מדינה מתוקנת, כל חדל אישים מהשמאל היה צריך לבקש סליחה קודם מנתניהו שמחזיק את המדינה מכוחות רשע מחוץ ומבפנים, לבל תטבע, אין מחילה על הרשלנות הפושעת של הבכירים במערכת הצבאית, המושחתים עד העצם. למן מנדלבליט האחוז בגרונו שהעז לומר על נתניהו שהוא מסוכן, ועד לאחרון אנשי התקשורת, שהקנאה בנתניהו שורפת את נשמתם כבר 30 שנה.

כוהני כנסייה אלו אינם מסוגלים לשאת את ערכיו השמרנים שאינם עולים בקנה אחד עם הטוטליטריות שלהם, עם האנטי לאומיות, ורב התרבותיות, כי אין להם ולא כלום עם מורשת העם היהודי. הם תערובת של מרקסיזם, אנרכיזם, ושמאל רדיקלי שמעולם לא ראה בדמוקרטיה ליברלית שיטת שלטון לגיטימית. עובדה שהמחנה הלאומי זכה ל-64 מושבים, והם לא קיבלו את התוצאות. השמאל לא יאפשר להכריע לעולם בדרך דמוקרטית. הימין תומך בהכרעת הרוב, בהפרדת רשויות, והשמאל אינו מקבל את מה שאינו משרת אותו. והחמאס לומד את החברה הישראלית הפרוגרסיבית לעומק ומחפש את הסדקים שהוא יוכל להיכנס לתוכם.

כאשר גנב בנט את הבחירות, כולם סיפקו לו הכשר מהדרין מן המהדרין. אפילו שיפוץ ביתו שעלה לאזרחים 50 מיליון שקלים, עבר בשלוה ובנחת. זה לא הגיע כנראה למחיר של גלידה פיסטוק...

בתפירת התיקים  של בנימין נתניהו במתפרת הפרקליטות השתתפו חייטים רבים, ועדיין המשפט ממשיך , למרות שבכול דיון נחשף עוד טפח מהשקר והרמייה והשיפלות. השופטים שנחשפים לסיפורי אלף לילה ולילה, אינם מסיימים את הפארסה, הם כולם עד האחרון שבהם מאותה קליקה אסונית ומסוכנת.

השמאל דורש מראש הממשלה לקבל אחריות... הם מקוים שאז תגיע ההתפטרות – או לפחות תאריך תפוגה. וכאשר אינם מקבלים זאת, הכרוכיות מצווחות 'בחירות עכשיו'.

אז הכינו ועדה לאסון מירון שנבחרה על ידי לפיד ובנט. עוד ועדה פוליטית. אוי ויי, הוא שוב אינו לוקח אחריות, אז הם מעבירים בסך מיני לשעברים, שמדקלמים 'על אחריות' שהם נוטלים. הנה אנחנו הנגטיב של נתניהו. ומיד זוכים להלל על ה'יושרה', וה'מנהיגות'. הכול כל כך שקוף. ואם ילכו, הרי שמיד ישובו להם בגלגול אחר...מכיר אזרח חכם נפש בהמות.

ובאשר לסוכנים האמריקאים, הללו נוסעים להם לארה"ב ללא רשות של ראש הממשלה כפי שהתקנון מחייב. אנשי ממשל ששייכים לזרם הפרוגרסיבי, מנצלים את גנץ כדי להראות שהם אלה ששולטים במדיניות ישראל. ראש הממשלה נתניהו בעמידתו התקיפה, מעביר מסר ברור לממשל ביידן כי האינטרסים של ישראל גוברים על אותן דעות פוליטיות הרווחות בממשל הנוכחי. חבריו העיתונאים של גנץ מעצימים את הביקור, כדי להעביר לציבור הישראלי וקובעי המדיניות בעולם שביקורו בוושינגטון מוכיח שנתניהו כבר אינו בן ברית של ארה"ב. כל זאת כדי שאנשי השמאל יוכלו ליישם את האג'נדה שלהם – הקמת מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון ועזה.

הרמטכ"ל הפוליטי  הרצי הלוי ממנה מינויים פוליטיים בעת מלחמה. ואפילו רצה להקים ועדה פוליטית בראשות שר הביטחון  בעת הגירוש שאול מופז לבדוק את הכשלים, כאשר מופז עצמו כשל באופן מחפיר (ההתנתקות, המהלך הכי חשוב ב-20 השנים האחרונות). השבוע סיפר הטייס שי קלך שמפקדיו בחיל האויר הוציאו אותו משירות מילואים בבור חיל האויר כשבוע לאחר פתיחת המלחמה, בגלל דעותיו הפוליטיות, ואין להתפלא על כך. שנים רבות שבצבא התפתחה תרבות שכזאת, שיש לקדם רק את אנשי שלומנו, היינו שמאלנים רדיקליים. האם קודם לדרגת אלוף חובש כיפה? שלא לדבר על רמטכ"לות ? הקצינים הטובים ביותר דוגמת עופר וינטר, או ברק חירם , חובשי הכיפה, ספגו השפלות ולא קודמו.

כחלק מלקחי המלחמה חובה לערוך בדק בית רציני בכול העמדות ובכול התפיסות, בגופים ציבוריים, במשרד הביטחון, במערכת המשפט. רב לנו מההתנהלות האיומה למן מפא"י ששלטה כאן ביד רמה, ועד ימינו אלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד