בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הקול היהודי - קול היהודים

הקול היהודי איננו מהאו"ם! זהו אתר עם מסר ערכי, עם זהות יהודית ועם תורה ויראת שמים

  • בעז שפירא
  • ד' אב תשע"ח - 13:27 16/07/2018
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

לפני שנים הרבה ובעוד רבים מאתנו פצועים בגוף ובנפש מנוראות הגירוש והחורבן בגוש קטיף וצפון השומרון הייתי שותף להקמת תנועה חוץ פרלמנטרית שכינונה נועד לשנות תודעה בציבוריות הישראלית. לאחר דיונים ארוכים החלטנו להעניק לתנועה את השם- "הקול היהודי- מחזירים את המדינה לעם". מסיבות שונות התנועה לא האריכה ימים אך בשמחה נוכחתי לדעת שהשם אותו בחרנו לה חי וקיים.

את הסיפא "מחזירים את המדינה לעם" אנו מוצאים במשנתו של משה פייגלין העושה בה שימוש תדיר (עם או בלי קשר לתנועתנו ז"ל...) ואת הרישא- "הקול היהודי" אנו רואים מתנוסס בגאון בראש אתר האינטרנט הנושא שם זה- אתר הקול היהודי, וכשמו כן הוא.

אתחיל במה שלא תמצאו באתר הקול היהודי. לא תמצאו שם דברים שאינם צנועים, לא תמצאו שם "תקינות פוליטית", אין באתר זכר לצביעות. כן לא ניתן למצוא באתר ובתכניו "מתן במה" לשונאי ישראל למיניהם (תרתי משמע), מחבלים ערבים שונאי ישראל שהסתננו כגיס חמישי לכנסת במסווה של פוליטיקאים, אנשי תקשורת עוכרי ישראל וארגוני שמאל שבמהותם אינם שונים מבוגדים אחרים בתולדות העם היהודי – מעשיהם ודבריהם יוכיחו.

לא תמצאו קידום מפורש או מוסווה של שקרים, פוסט מודרניזם, חילול כבוד האישה והרס החברה על ידי מתירנות חולנית וסטיות משונות. כן לא תראו באתר זכר למסע יחסי הציבור של ראשי צה"ל להכשרת השרצים בהם הם אוחזים- עירוב נשים בכוחות הלוחמים, תפישות מעוותות על פיהן "איפוק הוא כוח", הכלת הפרטנר תחת מיגור האויב וניצחון ועוד...

מהאתר נעדרים (לא במקרה) תנועות אנטי יהודיות ופוסט ציוניות, "יהודים" משונים, רפורמים, "רבנים" בעיני עצמם ששכחו יהדות מה היא , ועוד....

מה כן יש באתר ובשפע? בראש ובראשונה – אמת. מושג נשכח משהו שבמקומות רבים נדחק לשולי השוליים בשל אילוצי  ה"תקינות הפוליטית" ו"צרכים" אחרים. הקול היהודי מדווח עשרים וארבע שעות ביממה על הקורות אותנו כאן בארץ הקודש. זה תוך התמקדות בנעשה בישו"ב (יהודה שומרון ובנימין) -שבאתרים רבים ובכוונת מכוון מושכח מלב. יחד עם זה האתר מדווח על הנעשה בכל רחבי ארצנו האהובה – לא תמצאו עניין בעל חשיבות ליהודים שאינו מקבל ביטוי.

כאן אין חוכמות ואין מכבסת מילים (אם כי נתקלתי לעתים נדירות בתקלות עליהן שוחחתי עם עורכי האתר). מחבל נקרא מחבל, השלכת בקבוק תבערה מכונה ניסיון לרצח, פרעות וניסיון לפגוע ביהודים אינם מכונים "הפרות סדר".

זאת ועוד- האתר מנהל יומן מסודר ובו מתוארים כל ניסיונות הרצח והפגיעה ביהודים מדי יום. דע עקא שלרובם לא תמצאו זכר בתקשורת העוינת. דיווח שוטף, עדכני ואמתי זה מתאפשר בזכות רשת גדולה של "כתבי שטח", רבים מהם יהודים צדיקים הנושאים במסירות נפש בעול ההתיישבות בכל רחבי ארצנו ובמקביל דואגים לדווח על כל אירוע חריג, על כל מעשה חבלה, על כל פגיעה ביהודי או רכושו.

עורכי האתר שמו לעצמם מטרה לרדת לעמקם של דברים, לחשוף אמת, למנוע טיוח, להציף נושאים אותם מבקש הממסד הביטחוני והמדיני להצניע. זה נעשה בין היתר באמצעות תחקירי עומק הדורשים אמנם תקורה של מאות שעות עבודה מאומצת – אך בסופן שכר רב- נדבך נוסף של אמת הנחשף מבין ניסיונות ההסתרה וההשתקה. הדוגמאות רבות- אתם מוזמנים לשוטט באתר ולהיווכח.

הקול היהודי איננו מהאו"ם!  זהו אתר עם מסר ערכי, עם זהות יהודית ועם תורה ויראת שמים. לפיכך האתר שם בראש מתן במה לשם קידום נושאים הקרובים ללבנו והמצווים בתורתנו הקדושה. מניעת התבוללות, יישוב הארץ,  לימוד תורה לשמה, קידוש עבודה עברית, קידום המשפט העברי ושמירה על יושר ואמת בדיווחים- כל אלה נר לרגלי  האוחזים בהגה (או במקלדת) והמכוונים את הרוח היהודית המובאת באתר לרבות תכניו כאמור.

כל זה במטרה לייצר כלי בו כל יהודי יוכל למצוא תכנים של אמת, רוח של יהדות, ציוויים של תורה והרבה אהבת חינם ואהבת הארץ.

אשרינו שזכינו לקול היהודי- קולם של יהודים עבור יהודים!!

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


107 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד