בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

טעית בכתובת, מנצור!

במסגרת נסיונו לקבל לגיטימציה ציבורית, הודיע עבאס, כי יעביר סכום נכבד מהכספים המחולקים לו במסגרת התקציב לציבור החרדי, וכך יקנה את התמיכה של ציבור זה // מאמר מאת הרב יהודה אפשטיין – יו"ר אגודת 'קדושת ציון' – התאחדות החרדים לדרישת ציון על טהרת הקודש.

  • כותב אורח
  • כ"ט חשון תשפ"ב - 13:24 04/11/2021
גודל: א א א
כותב אורח
כותב אורח

במסגרת נסיונו לקבל לגיטימציה ציבורית, צד לו מנצור עבאס הפיקח והערמומי טרף חדש, טרף קל למדי, כך לפחות חשב – הציבור החרדי. עבאס הודיע, כי יעביר סכום נכבד מהכספים המחולקים לו במסגרת התקציב לציבור החרדי, וכך, לפי הבנתו, יקנה את התמיכה של ציבור זה.

ואכן, לבושתנו ולחרפתנו, ההיסטוריה לכאורה מלמדת, שמהלך זה אכן נעשה בחכמה רבה, והחרדים הם אופציה טובה להשקעה עבור מפלגת רע"ם. אין זה סוד, שרבים בציבור החרדי רצו להגיע להסכם עם עבאס לתמיכה בממשלת נתניהו. גם אין זה סוד, שבעבר הייתה זו מפלגה חרדית, אשר תמורת כיסוי גרעונות רשת החינוך שלה ועוד מיני תופינים הסכימה ליטול חלק בהסכם אוסלו הארור, בו נקרעו חלקים מגוף ארצנו, וזאת מלבד הדם היהודי הרב שנשפך בעקבותיו.

גם בזמן הטיהור האתני הנפשע שבוצע כנגד יהודי גוש קטיף ידע השלטון לקנות שקט מהחרדים תמורת תקציבים, ועבאס כנראה למד קצת היסטוריה וקצת מתמטיקה, והוא עושה חשבון, ולפיו 100 מליון דולר הם מחיר ראוי עבור לגיטימציה של 16 מנדטים, הנמצאים כיום עמוק בגוש הימין.

אז יש לי חדשות בשבילך, מנצור. הציבור החרדי היום עומד במקום אחר. איננו עוד קהילה קטנה הנלחמת על קיומה שמוכנה לעשות הכל כדי לתחזק את עצמה איכשהו למול הגלים המאיימים לסחוף אותנו. הציבור החרדי גדל בכמות ובאיכות, ויותר ויותר חרדים מבינים, כי תורת ה' מחייבת אותנו להחיל את חוקי התורה על הזירה הציבורית בשלמותם. ובמסגרת אותם חוקים, אתה וחבריך לא רק שלא תשבו בממשלה, ולא רק שלא תשבו בכנסת, אלא לא תשבו בארץ בכלל!

הנציגות החרדית השכילה להבין, כי על-אף שיכלה להצטרף לממשלת השמאל ולקבל תקציבים רבים, ואולי אף לדחוק את ליברמן החוצה – ישנם ערכים שמנחים אותנו כיהודים חרדים, ואי אפשר לוותר על הכל רק משום שקשה להורים לשלם שכר לימוד, עם כל החשיבות שבדבר. באותה מידה מצופה, שהנציגות החרדית תדחה בשאט נפש את נסיון השוחד של הטרוריסט מנצור עבאס, שמטרתו חיסול מדינת ישראל.

טעית בכתובת, מנצור! הציבור החרדי כבר לא עומד למכירה, הערכים התורניים אינם עומדים למכירה. המאבק על דמותה ועל עצם קיומה של המדינה היהודית נמצא בעיצומו, והציבור החרדי יעמוד איתן במערכה, עד שתורת ה' תהיה חוקת המדינה, ואתה וחבריך תסולקו מארצנו לצמיתות!

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד