בע"ה כ' תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לא מחכים למחסום כיסופים!

כל הסימנים זועקים – הסכם טראמפ מסוכן. ביבי מפזר עשן סמיך. עלינו לזעוק, לפעול מולו בנחישות מיידית ולהצביע נכון!

  • מנחם בן שחר
  • כ"ד אדר תשע"ט - 12:53 01/03/2019
גודל: א א א
מנחם בן שחר
מנחם בן שחר

תקופת בחירות צבעונית לפנינו, חודש אדר הוא עליז ושמח אבל הפעם נדרשת לנו זהירות. ריח סכנה באוויר. מי שעסוק רק בסקרים לקראת הבחירות, מפספס את הסיפור האמיתי.

צוותו של טראמפ עובד צמוד לראש הממשלה ומנסח את ההסכם הבא, הם מנסים בכל כוחם לעקוף את הבעיות המוכרות שתקעו את ההסכמים הקודמים, מתוך מטרה לייצר היסטוריה במהירות. שני המנהיגים זקוקים כעת למהלך דרמטי - ארץ ישראל ועם ישראל ישלמו על כך מחיר כבד.

הסכמים חגיגיים מביאים בעקבותם רצחנות, את זה אנחנו כבר יודעים היטב, אסור לשחק עם ארץ ישראל. הפעם לא מחכים בסבלנות להזיל דמעות שליש מול מחסום כיסופים, מיצינו את ההפקות הכתומות, די. עלינו לעבוד ביעילות, עכשיו! ללא כל דחייה, בנפשנו הדבר. לפני הבחירות אפשר הרי להשפיע הרבה יותר, וזו בדיוק הסיבה שראש הממשלה מנסה בכל כוחו לדחות את פרסום התכנית.

עלינו להיות כעת במצב דרוך מאוד. גם אם יש לנו אחות בבית המלך, אסור לסמוך עליה. נלמד מדרכי הצדיקים: כאשר קיבל מרדכי היהודי את המידע הראשוני על הגזירה המסוכנת הוא לא חיכה אפילו שנייה ומיד התחיל להרעיש ולעורר מהומות. בלי טאקט, בלי שתדלנות ובלי פלפולים!

עכשיו, ממש עכשיו הזמן המתאים וההכרחי לצאת לרחוב, ולא כשראש הממשלה יואיל בטובו לחשוף פרטי התכנית. היום צריך לצאת נגדו בחריפות ולדרוש תשובות: מדוע במשך שנתיים של שלטון טראמפ ממשלת ישראל המשיכה להתנהל בדיוק כמו בתקופת אובאמה? למה אתה מגביל את הבנייה העברית החופשית בארץ ישראל??? די עם ההפחדות והדמיונות, מספיק לזגזג, די לפיזור ערפל מעמעם. למה לא לזקוף גב יהודי בארץ ישראל?

גם בעידן הרשתות החברתיות, אין קיצורי דרך - מחאה אמיתית מגיעה לשטח, לרחובות, לכיכרות. המחנה הלאומי מודאג, אוהבי ארץ ישראל חשים סכנה ולא מוכנים להיות פראיירים שוב.

שיהיה ברור  לאנשי הליכוד – לא תקבלו את קולות אוהבי ארץ ישראל בזמן שאתם מתכננים לעשות פרסה אכזרית על חשבון ארץ ישראל.

תגובות (11) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד