בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לא רק הרמטכ"ל צריך לעוף...

לא רק הרמטכ"ל נושא באחריות. שני עשורים של תהליך החדרת דעות פוסט ציונית ואנטי יהודית הם שהביאונו עד הלום

  • בעז שפירא
  • ד' שבט תשע"ח - 22:04 20/01/2018
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

אשריך הרב שמואל אליהו שזכית להיות לפה לעם ישראל, לאלפי רבבות יהודים צדיקים שאינם מוכנים להיכנע לשטיפת המוח, שאינם מוכנים להתנער מתורתנו הקדושה, שצופים בעין דומעת במה שמעוללים לעמנו ולצבאנו גופים פוסט מודרניים, אנטי יהודים ופוסט ציונים.

לא אכנס כאן לתגובות הפוליטיות שהושמעו בעקבות דבריו הנכוחים של הרב אליהו. אלה רדודות, מתקרנפות למהדרין, עלובות ומעליבות- בעיקר את אומריהן. הלא דבריו של הרב אליהו הן בגדר פשיטא. היחידות הלוחמות בצה"ל, מכל הסיבות הנכונות וההגיוניות, אמורות להיות מורכבות מבנים לוחמים ולא כפי מגמתם השגויה והמחטיאה של ראשי הצבא.

לא ארחיב בדיון מעמיק על נכונות הקביעה הנ"ל. אומר אך זאת- חיילות בתפקידי לחימה פוגעות בצבא ומורידות את כושרו המבצעי, חיילות בתפקידי לחימה נפגעות בעצמן בריאותית, חיילות בתפקידי לחימה פוגעות פגיעה קשה בלכידות היחידה הלוחמת ומהוות מכשלה בפני תפקוד מיטבי- באימונים כמו גם בקרב.

מי שחולק על האמור- אינו יודע מה הוא שח ומוזמן להידרש למחקרים הרבים, ללמוד על הנעשה בצה"ל, על הורדה חוזרת ונשנית של סרגל המאמצים ביחידות המעורבות, על ההפקרות הפריצות וחוסר הצניעות במקום בו משרתים בצורה אינטימית גברים ונשים באותה היחידה ועוד ועוד....

נתבונן לרגע, יחדיו, במה שקורה בצבא מבחינת המוטיבציה לשרת. מכל הפרסומים האחרונים אנו למדים על ירידה במוטיבציה לשרת ביחידות קרביות. רבותי, זהו נתון שמלבד היותו מדאיג ביותר הנו חסר תקדים. בנוסף- חיילים רבים מתלוננים על שיתוק וסירוס בפעילות מבצעית. חשש מהעדר גיבוי מפקדיהם מונע מהם לחסל פורענות ולפגוע בפורעים ערבים. מי שזקוק לריענון זיכרון בעניין זה יתבונן שוב (ושוב..) בסרט המחפיר בו אישה ערביה סוטרת לקצין בצה"ל, בועטת בו ומשפילה אותו וחייל שעמו. הקצין הזה חונך על ברכי "איפוק זה כוח" – ככה זה נראה!!

ובמאות סרטונים קשים לצפייה אנו רואים פורעים ערבים מיידים בחיילי צה"ל אבנים, בקבוקי תבערה, בלוקים ושאר כלי משחית. בסמטאות הריכוזים הערבים משליכים הפורעים על כלי הרכב הצבאיים מכל הבא ליד- צבע, סלעים, בלוקים גדולים....באחד הסרטים ראיתי מכונת כביסה מושלכת מגג על ג'יפ צבאי. מה אתם חושבים- מישהו מהחיילים יצא וירה?, הצחקתם אותי, כולם במנוסה.

והרמטכ"ל אייזנקוט ביחד עם כל הפיקוד הבכיר בצבא נושאים באחריות לביזיונות החוזרים ונשנים. נכונותם להניח לגופי שמאל אנטי יהודים ופוסט ציוניים להשתלב כתמנון מסוכן בתוך מערך החינוך הצה"לי, להעביר קורסים והשתלמויות- כל אלה הם חטאים שלא ייסלחו.

רמטכ"ל המתנער מחייל בשטח, מפקירו וחורץ דינו בטרם בירור מעמיק ו/או משפט (מקרה אלאור אזריה) אינו ראוי לכהן בתפקידו. רמטכ"ל המאפשר קיום וחיות לאג'נדה בה הנשים מקודמות לתפקידי לחימה (לאחרונה גם בטנקים..), אינו ראוי לכהן בתפקידו. רמטכ"ל שבתקופת כהונתו אבד צה"ל את כושר ההרתעה שלו וחייליו היו למשיסה למשל ולשנינה בפי האויב- אינו ראוי לכהן בתפקידו. רמטכ"ל מכהן המגביל החדרת ערכים יהודים ולאומיים בקרב החילים- אינו ראוי לכהן בתפקידו.

אין הכתוב מדבר בעניין אישי- זהו עניין עקרוני הרה גורל וחשוב מאין כמותו. הבעיה היא שלא רק הרמטכ"ל נושא באחריות. שני עשורים של תהליך החדרת דעות פוסט ציונית ואנטי יהודית, של חינוך ל"הכלה", ל"ניהול סכסוך" ולחוסר נכונות להכיר בכך שיש אויב (מה שקרוי בשקר ורמייה "פלסטינים") אותו יש להדביר- כל אלה הביאונו עד הלום.

ולמרבה הקושי- כמעט כל הפיקוד הבכיר בצבא התחנך כך, גדל כך, התקדם בצבא רק לאחר שהפנים את המסרים הנ"ל. כך למשל יאיר גולן סגן הרמטכ"ל שהעז "לזהות תהליכים" אצלנו ככאלה שהיו בגרמניה ערב עליית הנאצים יימח שמם- לא המציא שום דבר- כך למדו אותו ועל ברכי תפישות מעוותות כגון זו הוא חונך, גדל והתקדם בצבא.

היוצא מכל האמור הוא שלא רק הרמטכ"ל צריך להיות מפוטר. כותב שורות אלה מתריע מזה זמן על הבעיות וקורא לעריכת טיהור כללי בכל צמרת הצבא. מאות קצינים בכירים יצאו לפנסיה ותחתם יבואו מפקדים אחרים בעלי ערכים ותפישת עולם יהודית וציונית.

לסיום- ישר כוח גדול לרב אליהו , בצירוף המלצה להתעלם מהפסיכוזה התקשורתית פוליטית שבוודאי תתפתח עתה- נוכח קריאת התגר הכול כך אמתית ונכונה אותה השמיע. לא קל להיות "הילד" המתריע על כך שהמלך עירום- אלא שהדבר נחוץ מאד ואוהבי האמת שמחים לשמוע את הדברים.

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד