בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לחיות באופן טבעי ולא בסטייה

  • בעז שפירא
  • ט"ז טבת תש"פ - 15:33 13/01/2020
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

והרי לכם הזדמנות נוספת שנקרתה על דרכם של הסוטים ותומכיהם לתקוף יהודי טוב שכל חטאו בכך שהעז, רחמנא ליצלן, להביע סיפוק מכך שילדיו גדלו באופן טבעי ונורמלי. הדברים נאמרו על ידי הרב רפי פרץ בראיון מקיף אותו העניק לאחד העיתונים.

כמדומני שהדברים נאמרו כמענה לשאלה שהופנתה לרב פרץ – כיצד היה נוהג לו התגלה לו שאחד מילדיו הוא בעל נטיות הפוכות. לא היה צריך יותר מהאמירה הכל כך פשוטה והכל כך אמתית של הרב פרץ כדי לפתוח שערי גיהינום ולאפשר לעדר הכוחני והאלים לפרוץ אל הזירה תוך שעטה רועשת כאשר המגמה היא להמשיך בהשתקת האנשים הנורמליים ובכך לאפשר את המשך הפריצות, הסטייה וההפקרות.

ראשית אומר, כי לעולם לא אחדל מלקרוא לילד בשמו –"סוטים וסטייה". הטעם הוא פשוט, אין איש בעולמנו זה שיצליח לשכנע שהקהילה האומללה הזו אינה עשויה מסוטים, לפחות על פי ההגדרה המינימליסטית אותה אציב כאן "סטייה מנורמה חברתית רצויה". שהרי לו תלך כל האנושות חלילה בדרכי הסטייה והסוטים כי אז לא יהיה מין אנושי כלל שכן הזיווג בין איש לאשה הוא ורק הוא מאפשר פרייה ורבייה וקיום הדורות בעבר ולעתיד לבוא.

למען אלה שאינם יודעים את גודל הסטייה לפרטיה אפרט. המילה המכובסת להט"ב היא ראשי תיבות כדלקמן: לסביות (אשה עם אשה), הומואים (גבר עם גבר), טרנסג'נדרים (גברים או נשים המבצעים "ניתוח לשינוי מין", אגב, אין דבר כזה ואין ניתוח בנמצא היכול להפוך גבר לאשה ולהיפך...) ובי-סקסואלים (גברים ונשים החיים חיי אישות עם כל המינים בלא הבחנה).

ומשעברנו את תיאור הגועל נפש הזה (הפירוט נדרש לאחר ששמעתי שרבים היהודים שאינם מכירים את הסוגיה לעומקה וסוברים לתומם ש"רק" במשכב זכר מדובר) ניתן להמשיך ולתאר את המאבק הנדרש בסדר היום הזה אותו כופים עלינו חברי הלהט"ב תומכיהם ועוזריהם.

רואים אנו בשנים האחרונות כיצד הסוטים מהלהט"ב מנהלים מלחמה על התודעה. יש להם תומכים בשמאל ובקרב גורמים ליברליים. הם עשו כברת דרך ארוכה על ידי פנייה לבתי המשפט שבשם ה"נאורות" מגישים להם סיוע רב על מנת לאפשר להם "חיים רגילים", להקנות להם זכויות ולבצר את מעמדם החברתי מחוץ לארון ולאור יום על מנת שיחיו "כאחד האדם".

נקודה מעניינת וראויה לציון היא שבתי המשפט מתעלמים ממה שהוא נר לרגליהם בעניינים רבים – טובת הילד. ברי ונהיר שעל מנת לגדול באופן טבעי ונורמלי ילד זקוק לאב ולאם. רק השילוב הזה מעניק לרך הנולד ועד להתבגרותו את כל מה שהוא זקוק לו. רק ההרמוניה וההשלמה של תכונות האב הזכר עם אלה של האם הנקבה – רק אלה מייצרים ילד בריא בנפשו ובעל רגשות מאוזנים ויצרים תקינים וטבעיים. אלא שכאשר בקהילת הסוטים מדובר- כי אז כמעט הכול מותר.

מדהים להיווכח כיצד במלחמה הזו על התודעה ועל פניה של החברה מצליחים הלהט"ב "להפוך עולמות" ולהכות שורשים בתודעה הציבורית כעניין לגיטימי וקביל. אם בעבר היה נחשב לו לאדם לבושה גדולה להשתייך לקהילה והחברה רובה ככולה הייתה מסויגת ומנוכרת, הרי שהיום מציגים רבים את סטייתם כמקור לגאווה והחברה מצידה, כנועה ומובסת, מחרה מחזיקה אחריהם. לפחות בפרהסיה התקשורתית/פוליטית/ציבורית זוכים הסוטים לרוח גבית חזקה ועל כנפיה הם מתקדמים משנה לשנה תוך ניסיון לרכוש עוד ועוד הסכמה והכרה.

ולנוכח התפשטות האהדה וההכלה קיים אצל רבים חשש מלהביע את התנגדותם, שלא לומר סלידתם, מהמסע הזה שמצד האמת אין בו אלא בושה גדולה.

מה שהכי מטריד בעיני זו התופעה של התקרנפות. פוליטיקאים ואנשי ציבור, מנהיגים ומובילי דעת קהל, רובם כאלה שאין לי ספק בדבר ערכיהם הבסיסיים והשקפת עולמם, נכנעים מפני הלהט"ב, מדברים בשבחם ומתייצבים להגנתם. כחלק מפעילותם זו הם ממהרים לתקוף בחמת זעם ובתוקפנות גדולה אנשים המביעים דעות נורמטיביות וטבעיות המתנגדות התנגדות נחרצת לסטייה.

אעיד כאן שמזה שנים הנני מתייצב למלחמה הזו על התודעה ללא מורא וככל שיעמוד כוחי ובלי נדר לא ארפה גם בעתיד. לו היה לקוראי שורות אלה ולו מושג קלוש בדבר כמות החרפות, איחולי הרע והגידופים אותם אני סופג מחברי ה"קהילה" ותומכיהם היו שערותיהם סומרות. כמות השנאה ועצמתה הפתיעו אותי בעבר, לא עוד.

מה שנותר הוא לאחל לרב פרץ ולעוד שכמותו שיהיה להם הכוח לעמוד בפרץ ולהמשיך ולפעול, ובריש גלי, למען חברה בריאה ונורמלית. לא להירתע ולא לחשוש שהרי האמת כולה לצדנו ואין בלתה.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד