בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מכתב גלוי לעידית סילמן

תאוות השלטון ושנאה פתולוגית לנתניהו הם שאפשרו לכם לחצות את הרוביקון, להיתמך בקולות המפלגה האסלאמית ולקיים ממשלה המפקירה את אדמות המדינה ולוותר על מאפייניה היהודיים של המדינה.

  • בעז שפירא
  • ד' כסלו תשפ"ב - 14:51 08/11/2021
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

מזה זמן שאני עוקב אחריך ברגש סלידה. לאחר שראיתי כותרת ובה את שואלת בתמיהה "מאיפה השנאה המטורפת הזו?" גמרתי אומר לכתוב לך כמה מילים.

מראש נאמר (למרות שלמותר לציין)  שאין כמובן כל מקום לאלימות מכל סוג , אין מקום לאיומים וגם אין מקום לגרום לך או למי מחבריך מהמפלגה לחוש פחד. כל אלה מחוץ למשחק ובדומה לרוב הציבור בארץ, הימני בפרט, אינני מצדיק חלילה תופעות כגון אלה שפורטו לעיל.

"מאיפה השנאה המטורפת" שאלת, אענה לך אם כי באופן אישי אינני חש כל שנאה. כעס עצום כן, בוז תהומי כן, סלידה עמוקה מכם וממעשיכם כן, אכזבה מהמעילה באמון הבוחרים והמצביעים כן, תסכול על גניבת הקולות כן, מרירות על ממששת המנדטים כן, תחושת עוול על המלכת השמאל עלינו כן, תדהמה על חבירתכם לרע"ם מהאסלאם הקיצוני ומי שתומכים במרים שבאויבינו – כן וכן.

וכמובן, יכולתכם "המופלאה" לאפשר פגיעה כה עמוקה בכל מה שיקר לנו היהודים (והרי גם אתם יהודים, חלקכם עם כיפה וכיסוי ראש...). התקציב אותו הגשתם מהווה סטירת לחי מצלצלת לאוהבי תורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל. הפגיעה האנושה באחינו חרדים, הניכור כלפי עניי עמך ישראל, הפקרת קדשי ישראל ונכונות לפגוע בסטטוס קוו בעניינים רבים (השבת, הכותל והכשרות בכללם) – כל אלה מציבים אתכם כאחת הממשלות המזיקות  שקמו לנו כאן מאז הקמת המדינה.

ניתן לומר בלא היסוס – בחבירתכם למירב מיכאלי, לתמר זנדברג ולמנסור עבאס ובשיתוף הפעולה ההדוק עם ריקא לפיד הנכם דוהרים כולכם אל עבר מדינת כל אזרחיה. זה למגינת לבם של רוב היהודים היושבים בציון – דתיים, חרדים, סרוגים, מסורתיים ושאר יהודים שבלבם האש בוערת ואותם אתם שורפים באש זרה של תרבות יוון, אורחות רפורמים, שנאת חינם ובוז ומשטמה.

היאך ייתכן לכל הרוחות שהנכם דרים בכפיפה אחת עם ליברמן בעל המריצות? מה לכם ולניצן הורביץ והלהט"ב?, מה משותף לכם ולמירב מיכאלי שקראה לא להתגייס לצבא הגנה לישראל ובמקביל מטיפה נגד מוסד הנישואין ? ומי נתן בכם האומץ לשבת באותה קואליציה עם נציגי התנועה האסלאמית שראשה פעל על פי הפרסומים לארגן הגנה משפטית לרוצחי משפחת פוגל השם ייקום דמם הקדוש?

תאוות השלטון מחד ושנאה פתולוגית לנתניהו מאידך הם שאפשרו לכם לחצות את הרוביקון, לשבת חבוקים עם השמאל הקיצוני ולהעניק לו בכך לגיטימציה, להיתמך בקולות המפלגה האסלאמית ולקיים ממשלה המפקירה את אדמות המדינה, מעבירה מיליארדים מיהודים נאמנים לערבים שחלקם גיס חמישי, מוותרת בפועל על מאפייניה היהודיים של המדינה ומחלישה ופוגעת באנשי האמונה והחזון הצופים בכם ואינם מאמינים למה שעיניהם רואות.

ומה תאמרי עידית לרבבות הרבות שנתנו לכם את קולם? לאלה שצפו במנהיגכם בנט מתחייב וחותם על מסמכים ובהם הבטחה לא להמליך את יאיר לפיד לראש הממשלה "גם לא ברוטציה"......איך את/ם יכולה/ים להישיר מבט אל היהודים שהצביעו עבורכם. יתירה מזאת, איך הנכם יכולים להביט במראה ממנה ניבט במלוא כיעורו פרצופכם הנכלולי?

ואת – שהסתובבת באולפנים ערב הבחירות, שהיית שותפה לפאנלים בערוצים הימניים, ששם זכית לפרסום ולאהדה, משם ינקת את כוחך הפוליטי ומשם שאבת את לשד קיומך הציבורי – איפה היית אז והיכן את זוחלת היום? מה עם קצת בושה? גם את עצמך אינך רואה ממטר? לא רק את מי שנתנו בך אמון ובו מעלת?

המטריד מכל הוא שהכול אתם עושים בזחיחות הדעת. אין לכם דין ואין לכם דיין. מכרתם נפשותיכם המיוסרות למולך - לתקשורת העוינת, למערכת המשפט המתנכלת לזהותה היהודית של המדינה, לשמאל הקיצוני החפץ בכינון מדינת כל אזרחיה חלילה. כל זאת בעבור שררה בה זכיתם שלא ביושר ו"לכבוד" אותו אתם מדמים לעצמכם כי הוא מנת חלקכם.

האמת המרה היא שהגעתם כולכם אל שפל המדרגה. הנכם ניצבים עירום ועריה על עברי פי פחת של ריקבון מוסרי וריק ערכי. לשווא תיאחזו בסיסמאות ריקות, ללא הועיל תלהגו על מחויבות לארץ ישראל השלימה, לעם ישראל ולתורתו, לערכים יהודיים וציונים. מעשיכם הרעים והתנהלותכם הנלוזה מספרים את הסיפור כולו.

באם נותר בכם טיפת אומץ (על קמצוץ יושרה אינני יכול ולו לדמיין...) - הסתובבי/ו קצת בין עמך ישראל. בשווקים, בערי ארצנו, ברחובות ירושלים, מודיעין, פתח תקוה, אלעד, קרית ארבע, אלון מורה , בת ים וצפת. אולי תלמדו משהו מהקור והניכור שיהא מנת חלקכם בהתקיים מפגש בלתי אמצעי עם המוני עמך בית ישראל. 

אתקן אותך – שנאה מטורפת לא.  תיעוב תהומי, סלידה ובוז כן וכן – באלה זכיתם "ביושר" אם ניתן כלל להזכיר מילה זו בהקשר שלכם.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד