בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מתי הנורמלים יתעוררו?

  • אריאל כהן
  • י"ג תמוז תש"פ - 13:17 05/07/2020
גודל: א א א
אריאל כהן
אריאל כהן מתגורר בירושלים
לרגל עיסוקי נקלעתי לאחת מערי המרכז החילוניות ברובן, שאת שמה לא אכתוב כדי לא לקטרג עליה, והרגשתי ממש כמו בסדום ועמורה. מעל כל עמוד בעיר התנפנפו דגלי בעלי הנטיות ההפוכות, ואפילו יותר מחצי משלטי החוצות פארו ורוממו ושיבחו את בעלי הנטיות ההפוכות וגונדא דיליה.
אם היה מגיע זר לעיר, היה סבור בוודאי שהשבוע חל יום העצמאות של אותה מדינה, ואכן התפאורה היתה זהה באופן מכאיב לתפאורה של יום העצמאות, עם אותה כמות דגלים בדיוק, ובנוסף לכך נראתה השקעה מטורפת של העירייה בקניית שלטי חוצות יקרים, שכולם כאחד העלו על נס את נטיותיהם של הקבוצה החולה.
אלא שלהבדיל מיום העצמאות ודגל ישראל, שאותו כולנו מניפים בגאווה, כאן מדובר על דגל המסמל בדיוק את ההיפך: את שבירת וניתוץ הקודש, ואת התמיכה בכל התועבות והסטיות הכי גדולות שיכולות להיות בעולם (ראו לדוגמא את הילד המבולבל בן ה-10 שנאם במסגרת המצעד וכ"ו).
ישנה כאן מטרה ברורה להחדיר למוחנו ולתרבות שלנו עוד "יום עצמאות", הפעם עם דגלים צבעוניים, המסמלים את ההיפך מכל מה שעם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל אמורים לסמל.
והשאלה שמנקרת במוחי ללא הרף היא: היכן הם כל האנשים הנורמלים? מדוע נסתתמו פיותיהם?
כל אדם בריא בעולם, ברגע שהוא רואה שני גברים מתחבקים (איכסה...), מייד מתעוררת בקרבו תחושת אי נוחות עד כדי גועל, ואם במקרה רואה שני גברים מתנשקים, מייד עולה לגרונו תחושת קבס, עד כדי רצון להקיא. ושלא לדבר על מעשים יותר גועליים ומטונפים....
אז אני שואל: כיצד הציבור הגדול והנורמלי, שמהווה לפחות 80% מתושבי ישראל (אם נוריד את כת הסוטים ותומכיהם הסמולנים) אינו אומר אמירה נחרצת כנגד התופעה של האדרת תופעת הלהט"ב? מדוע אף אחד אינו מתקומם על שימוש בכספי הארנונה שלו על מנת לבזבזם על קניית שטחי פרסום יקרים ברחובות העיר (הוצאה של מיליוני שקלים לפחות). מדוע הציבור הגדול והנורמלי שותק כאשר מנסים להכניס לתודעתו (ולתודעת ילדיו...) שמעכשיו יש חג חדש בישראל, שמתחרה ביום העצמאות המקודש?
כיצד אנחנו נותנים לתופעה המכוערת הזאת לחזור על עצמה שנה אחרי שנה? אין זה כי אם בגלל שהרגילו אותנו לכך. בהתחלה בכמויות קטנות שהלכו וגדלו, ועכשיו מנסים לעצב את התודעה שלנו לחלוטין.
אני קורא לכל אזרח בישראל לשלוח מייל או מכתב לראש העיר שלו בלשון הבאה (כולל לראש העיר ירושלים, שלצערנו גם בחר להניף את דגלי ההפוכים ברחובות עירנו):
לכבוד ראש העיר X הנכבד:
אני פונה אליך כאחד מהרוב הדומם והשקט, שבקולותיו הגעת לתפקיד ראש העיר.
אינני מוכן שתשתמש יותר בכספי על מנת להאדיר ולפאר תופעה פסולה ומגונה של משכב זכר ושאר תועבות.
אי לכך, אם בשנה הבאה, או בכל זמן נתון במשך הקריירה שלך בתור ראש העיר, תשתמש שוב בכספי הארנונה שלנו למטרות בזויות כאלה, לא תהיה לי ברירה אלא להצביע עבור מועמד טוב יותר בבחירות הקרובות, שיפעל על פי רצון הרוב, שאינו מסכים שכספו ינוצל למטרות כאלו.
תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד