בע"ה ג' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

סוכריית רעל מתוצרת נתניהו

  • בעז שפירא
  • כ"ט סיון תש"פ - 17:25 21/06/2020
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

בשבועות האחרונים שואלים אותי לא פעם מדוע אינני כותב משהו על הריבונות. תשובתי (עליה חשבתי ברגעים אלה ממש)  היא שעל ריבונות כשלעצמה אני יכול לכתוב מילים הרבה אלא שזו שעל הפרק אותה מנסה אמן השיווק וההטעיה נתניהו "למכור" לכולנו אינה ריבונות כלל וכלל.

הסכיתו ושמעו : בתכנית המאה של טרמפ (אכן שלו?) מוזכר צמד המילים "מדינה פלסטינית" מעל למאה וחמישים פעמים. כמה פעמים נזכרת המילה ריבונות?  שבע.........

הבנתם?

אני יודע שהנושא כבד, ברור לי שלא כולי עלמא טורחים לעיין במפות וכי רוב עם ישראל איננו בקיא בפרטים הרבים שבתכנית. לפיכך אסכם במילים קצרות מאד כדלקמן:

התכנית מתיימרת להניח את התשתית למדינה "פלסטינית"  (בתכנית הכתובה ללא מירכאות...).

בתכנית יש וויתור מראש ו"במזומן" מצד ישראל על שבעים אחוז משטחי הישו"ב (יהודה שומרון ובנימין).

על פי התכנית למעלה מעשרים יישובים יהיו כמובלעות נצורות בלב שטח ערבי.

צירי תנועה מרכזיים ייחסמו בפני יהודים. כמה דוגמאות: מקרית ארבע היא חברון ניתן יהיה להגיע לירושלים רק דרך באר שבע, שעה וארבעים דקות נסיעה במקום שלושים דקות כיום. הכביש המוביל לאלון מורה יהי בשליטת המחבלים הערבים המכונים "משטרה פלסטינית" (זו שמחבליה כבר רצחו יהודים רבים).

על פי התכנית תחול הקפאת בנייה חונקת ואכזרית ביישובים יהודים רבים. באותה השעה יבנו הרוצחים הערבים ככל העולה על רוחם בכל השטח.

על פי התכנית ישראל תעביר לאויב שטחים נרחבים בנגב.

עוד ריבונות כזו ואבדנו!

שימו נא לב לגאוניות שבשיווק. לפני הבחירות הודיע נתניהו שמיד לאחריהן יחיל ריבונות ישראלית ביהודה ושומרון. "אף תושב לא ייאלץ לעזוב את ביתו" כך הכריז. "זו בשורה גדולה לעם ישראל", "מהלך היסטורי" . המוסיקה הייתה כובשת, הקצב מסחרר ותואם את הלמות הלב, משק כנפי ההיסטוריה נשמע ברחבי ארצנו והתקווה הביאה עמה שמחה גדולה – פרק נוסף בגאולה בפתח!!

אלא שיהודים חרוצים ואחראיים עשו לילות כימים לשם בירור התמונה כולה על פרטיה. ארץ ישראל איננה נדל"ן ולכן עצם ההכרה בהיתכנות כינון מדינה ערבית בלב ארצנו ובנחלת אבותינו אינה נתפשת כלל, מכל בחינה אפשרית מה גם שהסכנה הביטחונית והפקרת רבבות יהודים מוסיפה חטא על פשע.  דא עקא שמשימת איסוף המידע לא קלה שכן אין שקיפות, המפות העדכניות מוסתרות הסתר היטב, המידע המופץ מגמתי ולעתים שקרי, אין שיתוף פעולה מצד נבחרים המתיימרים להיות במחנה הלאומי  ועוד הקשיים רבים.

בעבודת נמלים שקדנית החלו לצוץ ולהתגלות הפרטים אותם ניסה רב האמן בשיווק, נתניהו, להסתיר. באם לנקוט לשון המעטה גורפת ניתן לומר  שהמידע שהתגלה (חלקו מובא לעיל) מטריד ביותר. למעשה, באצטלא של ריבונות רוצה נתניהו להמשיך את חזונו אותו הביע בנאום בר אילן – הקמת מדינה ערבית לצד מדינת ישראל ובתוך קרביה הגיאוגרפיים, הלאומיים והתנכ"יים.

משנתגלתה התרמית החלו מהלכי הטעייה "מתוחכמים". "הם יקראו לזה מה שירצו" מבחינתנו זו תהא לכל היותר אוטונומיה, דבררו היס-מנים של נתניהו מסרים "מרגיעים". "מצדי שהערבים יכנו את מה שיקבלו האימפריה הגלקטית הגדולה"  התרברב שר בכיר. "הם לא ימלאו אחר התנאים, אין מה לחשוש" מדקלמים אישים פוליטיים מסביבת איש השיווק.

כמובן שבכל אלה אין כדי להרגיע, נהפוך הוא. הניסיון לטשטש ולטייח, להסתיר ולהרגיע במסרים נבובים וריקים מתוכן ממשי ואמתי לא צולחים.

מכאן עבר איש השיווק לטקטיקה מוכרת – הפרד ומשול. את ראש מועצת יש"ע, איש ליכוד ותיק, הוא ממדר ומרחיק, בשל ההתנגדות אותה הוא משמיע ללא חת וללא כחל וסרק. לפגישה בלשכתו הזמין רק את התמימים מבין מנהיגי ההתיישבות שהביעו הסכמה לתכנית ונימוקיהם הלא משכנעים עמהם. בימים האחרונים אנו עדים להצהרות על שינויים, אולי על אימוץ חלקים מהתכנית, אולי על הכרזת ריבונות ב"פעימות".....

בכל מקרה, חשוב מאד שכל אחד מאזרחי המדינה בכלל, והיהודים המתגוררים בישו"ב בפרט – נבין את המשמעויות הרות האסון אותן מזמנת לנו ה"פייק" ריבונות המונחת לפתחנו.

לסיום, נזכיר את מה שהעלו על נס רבים לפני.  כאשר רצתה ממשלת ישראל להחיל את החוק הישראלי על ירושלים היא עשתה זאת בלא לבקש רשות מאיש. כאשר מנחם בגין רצה להחיל החוק הישראלי על רמת הגולן הוא העביר זאת בחוק אגב אישורו בשלוש קריאות באותו היום (ניחשתם נכון, בלא לבקש רשות מאיש).

אם איש השיווק היה מנהיג לאומי אמין ובעל חזון, לו היו כוונותיו כנות, באם באמת ובתמים רק טובת העם והארץ לנגד עיניו, באם מורשת אביו ז"ל באמת יקרה לו, באם הוא באמת מאמין בתנ"כ ובחזון הנביאים – כי אז עליו לנטוש את דרך הפתלתלים הנלוזה בה הוא מוליך את כולנו בכחש.

כל שעליו לעשות הוא......להחיל ריבונות !!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד