בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עגל הזהב של דורינו

יתבוננו המורמים מעם בפסל ואולי יבינו את המרחק שהתרחקו מעמם הכורע תחת נטל העוולות המוסריות והערכיות פרי החלטותיהם

  • בעז שפירא
  • ט' אלול תשע"ז - 17:07 31/08/2017
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

לאחרונה נשאה השרה איילת שקד ונאום בלתי נשכח בו תיארה כהווייתו את בג"צ שבינו לבין שמו (צדק) אין ולא כלום. השרה ציינה כי הציונות והיהדות נשכחו על ידי בג"צ, כי על מזבח ה"עבודה הזרה" המקדשת "זכויות אדם" הוקרבה המורשת הלאומית שלנו וכי נוצר  מצב בו בג"צ מעדיף "זכויות פרט" (לעתים אף בניגוד לעמדת המחוקק) תוך מחיקת אינטרסים לאומיים חשובים מאין כמותם.

לא חלפו אלא ימים ספורים ומשב רוח מטלטל ומרענן מוצב הבוקר אל מול מגדל השן שם יושבים הנאורים בעיני עצמם. פסל בצבע זהב המדמה דיוקנה של נשיאת ה"עליון" מרים נאור, הוצב כמראה אל מול פני בית התיפלה הזה, העושה שמות בכל מה שחשוב ליהודים בארצם.

תגובת החונטה השלטת הייתה מידית. למקום הגיעו שוטרים רבים והמשטרה הודיעה שהיא פותחת בחקירה. על מה ולמה תשאלו? שאלה טובה, במקומותינו חופש המחאה וחופש הביטוי שמורים למי שהחונטה חפצה ביקרו, בפרט משהגדשה הסאה- פסל של "נשיאת הנאורים"- זה כבר מוגזם.

האמת היא שמי שהגדישו את הסאה הם החבורה הזו שהתנתקה מעמה, מתכחשת ליהדותה ובפועל פוסקת כך שאויבי המדינה, אלה המבקשים לכלותה ולכל הפחות לאיין את מאפייניה היהודים, מתחזקים והולכים.

הדוגמאות רבות מספור. הפעם אבקש להתמקד בפועלו של בג"צ  לטובת המסתננים. שם סטרילי משהו "מסתננים", אהיה יותר מפורש ברשותכם.

במשך עשור ואולי יותר חודרים לארץ הקודש באופן בלתי חוקי משיגי גבול המגיחים לכאן מיבשת אפריקה. רבבות רבות חוצים את הגבול בניגוד לכל דין ומתפשטות באזורים נרחבים בארצנו הקדושה. מקומות ריכוז ניכרים ובולטים הם דרום תל אביב, אילת, פרדס כץ ועוד. הכושים המגיעים לכאן בהמוניהם ממהרים להשתלב במה שהפך לקהילות שלהם, מתבססים ומכים שורשים, מהר מאד יש לומר.

רבים מאד מהם עזי מצח, כוחניים, אלימים ואפילו חצופים מה שאינו מצופה מאורח, בוודאי מאורח לא קרוי ואף עבריין. במו אזני שמעתי מהגר לא חוקי מתריס לעבר תושב דרום תל אביב: "חזור לאירופה, למקום ממנו באת לכאן"!!

מקום ריכוזם מאופיין על פי רוב בלכלוך, בצפיפות,  באלימות, בקולניות, ובהצקה לתושבים המקומיים תוך דחיקת גבולם והפיכת חיי היום יום לבלתי נסבלים, לבלתי אפשריים.

הפשיעה בכללותה, מקרי השוד, האונס, האלימות והבריונות חורגים בהרבה מהממוצעים הארציים במקומות בהם אין מסתננים. מנהגיהם השונים, יחסם לנשים, יחסם לשתיית אלכוהול ויחסם לערך קדושת החיים- שונים מאד מאלה שלנו, בעלי המקום.

הסתובבו במקום ריכוזיהם, שוחחו עם הזקנות החוששות לצאת את פתח בתיהן, ראיינו את הנשים שהוטרדו מינית, מצאו את הבחורים שמצאו עצמם קרבנות לשוד אלים, מצאו את אלה שחטפו מכות קשות באמצעות כלים קהים, לומים  ונבוטים. בררו בחדרי המיון בסביבה וביומני האירועים של המשטרה כמה רבים הם מקרי הדקירה, השכרות והוונדאליזם.

ואם באלה לא סגי, קראו מחקרים רפואיים על המחלות אותן מביאים עמם המסתננים לארצנו הקדושה. שחפת, מחלות מין, מחלות זיהומיות ועוד כהנה וכהנה. הידעתם למשל, שצוות רפואי המטפל במסתננים נדרש על פי התקן לחבוש מסכת פנים על מנת להקטין סיכון הפגיעה וההדבקות?

ומה עם מקומות העבודה? בכל סופרמרקט, בשווקים, במעדניות, בשווקים ובמאפיות ממלאים המסתננים הלא חוקיים את השורות ובכך מצרים ומגבילים את אפשרויות ההעסקה של אחינו היהודים. בביקור בסופרמרקט שכזה, שאלתי בעניין כשרות הפיצוחים- ענתה לי עובדת- "שאל אותו" והצביעה על כושי מקורזל שיער. עד כאן !!, לא קניתי פיצוחים......

וראה זה פלא- הממסד של חונטת מדינת כל אזרחיה פועל בעד המהגרים הלא חוקיים. תחת המתבקש- להקיאם מקרבנו, לדחותם, לסלקם ולגרשם מכאן תמצאו פעילות הומניטארית ענפה למענן, עידוד בהעסקה, פעולות התנדבותיות לסייע, צביעת מועדונים, סיוע כספי, סיוע בהשתלבות, בחינוך ומה לא ? למרבה התדהמה גם ידו של צבא הגנה לישראל במעל. אינני יודע מי המטורף המאשר פעילות כזו אך אין זה נדיר לקרוא על חיילים המסייעים בידי המסתננים, בפעילות מאורגנת מטעם הצבא!!

ועל הטירוף הזה מנצח מלמעלה הבג"צ או אם תרצו עגל הזהב של הדור הזה. "שופטים" הפוסלים נוהל שכן על מנת שלא לחטוא ל"זכויות אדם" ובכך חורצים דין חיילים יהודיים להסתכן בנפשם. "שופטים" הנלחמים על זכות סוטים לקיים מצעדי תועבה ופריצות ברחובה של עיר. "שופטים" המעניקים לסוטים זכות לאמץ ילדים. "שופטים" המכשירים כמעט כל שרץ בשם הדת הזו הקרויה "נאורות".  "שופטים" שמנעו גירוש ארבע מאות רוצחים על ידי רבין בשל נימוקים שכולם סביב  זכויות אדם אך לאחר שנים דחו הטענות לקיום זכויות אדם של רבבת יהודים שהמדינה גרשה מבתיהם והחריבה מפעל חייהם.  אותם "שופטים" "נימקו" החלטתם השונה בעניין גירוש היהודים כך: כאן, במקרה המתנחלים היהודים, הגירוש הוא למען "תכלית ראויה" !!!

הבנתם?!?!?!?

לפיכך, מה יותר מתאים והולם להיות מחאה כנגד כל העוול הזה מאשר להציב אל מול פני ה"נאורים" כמראה, את "עגל הזהב" של דורנו, את דיוקן הנשיאה המסמלת ממרום תפקידה את המערכת כולה על העוולות שבה? אדרבא, יתבוננו המורמים מעם בפסל ואולי, אולי יבינו את המרחק שהתרחקו מעמם הכורע תחת נטל העוולות המוסריות והערכיות פרי החלטותיהם.

הסירו דאגה מלבכם, נכון לכתיבת שורות אלה נמסר שהפסל הוסר והועבר ממקומו. מתברר שקשה להתבונן במראה.....

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד