בע"ה כ"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תגובה יהודית בריאה – נקמה!

אם נשוב לתקופת לוויות יומיומיות אנחנו עלולים לחזור לתקופת המחתרות. הנקמה צריכה לבא בגדול, על ידי יחידת מקצועיות ואמירה יהודית לאומית

  • מנחם בן שחר
  • ה' טבת תשע"ט - 12:56 13/12/2018
גודל: א א א
מנחם בן שחר
מנחם בן שחר

מדינה שאמונה על כבוד עם ישראל, ומכירה את יעודו – לא מסתפקת בחיסול הרוצחים. עובדה: זה לא מרתיע כלל.

נקמה צריכה להיות ממלכתית ומכובדת. השיטה יכולה להיות כמו בזמן יחידת 101, או בכל שיטה אחרת. האויב נלחם והורג יהודים? האויב נפגע קשה. לא בהצהרות, ולא בפינצטה.

למה תנועת הערבים בכבישים נמשכת חופשי חופשי? הבלון הקדוש שהפריח ניצן אלון למרחב יו"ש – "הכי חשוב תנועת ערבים פתוחה בכל מחיר'' הוא חרפה לאומית ששפכה דם יהודים רבים.

הרי הצבא יודע בימים האחרונים על חוליות, ואומרים לנו שיש התרעות 'מטורפות', מדוע למרות הכל תנועת הערבים חייבת להימשך? האם זהו שלטון? זו אנרכיה! האם זאת משילות? או רפיסות...

אם לא תהיה מדינה יהודית מתוקנת המייצבת את השטח בתבונה וגאווה לאומית, עלולים אחרים לנסות למלא את הוואקום.

אם הצבא לא יחסום כראוי, יצאו מתיישבים לעשות זאת בעצמם. אם נשוב לתקופת לוויות יומיומיות (או מסיבות הודיה) אנחנו עלולים לחזור לתקופת המחתרות. הנקמה צריכה לבא בגדול, על ידי יחידת מקצועיות ואמירה יהודית לאומית.

כל הסכנה נובעת מבלבול וגמגום. עם ישראל בכח אמונתו בהשי"ת, מיישב את כל חלקי ארץ הקודש. כבוד עם ישראל הוא כבוד רבונו של עולם. כל ויתור וחולשה נובע מדמיון כוזב, רק עמידה חזקה מלאת שמחה ואמונה תייצב את המציאות בארץ ישראל, במזרח התיכון, ובעולם כולו. בתגובות קשות כשנצרך, ובהפצת אמונה ותורה בעולם.

תגובות (8) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד