בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הבו לנו רמטכ"ל ערבי

הצביעות והרשעות חוברים לריקוד מושחת ונלוז במה שאמור להיות טכס האשכבה של מדינת היהודים

  • בעז שפירא
  • י"א כסלו תשע"ה - 10:59 03/12/2014
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

אפשר להתפלץ מעוצמת הצביעות אותה מגלים עוכרי ישראל מבית, אלה שרוממות השוויון בפיהם, המטיפים נגד "גזעני" הימין הקיצוני. בעוד רבים וטובים בעם ישראל ערים לסכנות האורבות לנו היהודים מהאויב הערבי החי בתוכנו, מנסים הצבועים לטעון שאין בעצם כל בעיה ואזרח ערבי באשר הוא איננו שונה מאזרח יהודי לעניין זה.

בשורות לקמן אביא ברשותכם כמה דוגמאות במציאות חיינו כיום, כנגדה לא שמענו מחאת איש ממקהלת הצבועים.

בשדה התעופה בן גוריון עובדים סלקטורים ביטחוניים האמונים על שמירת ביטחונם של הנוסעים. לא שמענו מחאה על כך שבין הסלקטורים אין ערבים רבים או בכלל.

בבית המחוקקים מועסקים עובדים רבים במגוון רחב של תפקידים. תמצאו שם טבחים, פועלי ניקיון, מאבטחים, משמר הכנסת, מזכירים ועובדי תחזוקה לרוב. למעט הגיס החמישי הנבחר, חברי הכנסת הערביים ועוזריהם, לא מצאתי הרבה מועסקים ערבים, אם בכלל.

הצביעו לי בטובכם על הערבים המועסקים בכור הגרעיני בדימונה, על בני דודים העובדים במכון הביולוגי בנס ציונה או על בני מיעוטים המועסקים באלתא או ברפא"ל.

לא בדקתי אבל אני בטוח שלא אטעה אם אנחש שבין בעלי הרישיון לאחוז בנשק ולשאתו נמצא רוב מוחץ ולא "מידתי" של יהודים. אפליה, קיפוח, גוועלד!!! שמעתם הצעקות? אני לא.

הכיצד לא נבחר מעולם ערבי לכהונת ראש שב"כ או ראש מוסד? היתממות תאמרו כנגדי, נכון? אלא שכל הצדקנים הטוענים לעליונות הדמוקרטיה על היהדות, ככל שמדובר במהות מדינת ישראל, ממלאים פיהם מים. אדרבא, השמיעו קולכם ונדע כי בעניין נפשי קליני מדובר.

ומה עם מנהל ערבי לרשות השידור, מנכ"ל ערבי לחברת התעופה הלאומית, מנכ"ל ערבי לחברת החשמל או לחברת האוניות צי"ם? הכיצד נפקד מקום ה"שווים" בין כל אלה?

ואינני נדרש כאן לאפליה הברורה העולה מקיום המנון בו נזכרת נפש היהודי ההומייה, על הדגל הכחול להן, על סמל המנורה ועוד... שהרי כל אלה שמורים כידוע לימין הקיצוני בלבד, בכללם ככל הנראה גם אוהדי בית"ר ירושלים...

יתכבדו זהבה גלאון, ציפי לבני, יאיר לפיד, בוז'י הרצוג (בעל זכות השתיקה...) אפסי קדימה וריקני נציגות הצבועים לדרוש שוויון מלא. הציבו ערבים עם רובים במשטרת הגבולות, מלאו את סיירת מטכ"ל בלוחמים מבקה אל גרביה ואום אל פחם, מנו בחיל האויר מפקדי טייסות מרהט ושימו ראש אמ"ן מטובא זנגריה.

הצביעות והרשעות חוברים לריקוד מושחת ונלוז במה שאמור להיות טכס האשכבה של מדינת היהודים, חלילה, מנקודת השקפתם של מקדמי מדינת כל אזרחיה, בראשם הפוסט ציוניים והאנטי יהודיים המאיישים תפקידים רמי דרג במערכת השלטונית.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד