בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מדינת כל אזרחיה בעד התבוללות!

ארגון להב"ה נלחם ללא לאות בתופעת ההתבוללות אלא שערכיה של חונטת "מדינת כל אזרחיה" אינם ערכינו וערכי אבותינו

  • בעז שפירא
  • כ"ה כסלו תשע"ה - 09:39 17/12/2014
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

במבצע נועז פשט שלטון הצחוק על מעוז נוסף של הימין הקיצוני וההזוי, ארגון להב"ה. החשד - עבירות של הסתה וקריאות לביצוע מעשי אלימות וטרור על רקע גזעני. נשמע מסוכן כמעט כמו כתובות הגרפיטי של תג מחיר...

ההיכרות שלי עם בנצי גופשטיין היא שטחית, יש לומר. למעט פגישה מקרית למרגלות מערת המכפלה ושיחת טלפון אחת אותה יזמתי על מנת לחזק ידיו עת קידש שם שמים ברבים על הר הבית, ניסיוני והיכרותי עם האיש והארגון הם מהפרסומים בכלי התקשורת. אלה האחרונים המדווחים מטעם חונטת מדינת כל אזרחיה מציגים איש מסוכן, כמעט כמו הרב כהנא זצ"ל. אלה המחוברים למציאות מציגים יהודי חשוב הפועל בעקביות למניעת התבוללות.

היה לי להפתעה גמורה לגלות לפני שנים מספר שבנות ישראל רבות, לצערנו, קושרות את גורלן עם ישמעאלים המתגוררים, שוכנים ועובדים בקרבנו. לא הבנתי ואני מוכרח לומר שגם כיום אינני מבין, הכיצד בנות יהודיות רבות מתחברות לערבים בשעה שעם ישראל קידש לאורך כל הדורות זיווגים כשרים בין יהודים לבין עצמם וזאת בלבד. פליאתי גדולה שבעתים נוכח העובדה שסכסוך דמים בינינו לבין הערבים, סכסוך בו הם מכים בנו וממיתים עלינו שכול. הכיצד אם כך?

מתברר שהתופעה רווחת לא רק אצל יהודיות הרחוקות ממסורת אבותינו אלא גם אצל בנות מבתים דתיים, שומרי מסורת ואמוניים, גם בהתיישבות!! נפלא ממני!!

ארגון להב"ה, כפי שכולנו מכירים אותו, נלחם ללא לאות בתופעה. רוב הפעילות ככולה הוא ברמת התודעה על מנת להביא לכך שבנות ישראל יכירו בכך שנישואין עם ערבים הם התבוללות המאיימת על עם הנצח ובכל מקרה פוצעת אותו קשות.

הארגון מביא לידיעת רבות סיפורים על גורלן של בנות שנפלו בפח. מדובר בדפוס כמעט קבוע: המחזר הישמעאלי מרעיף על הקרבן מנעמים, כסף ויחס מכבד מאד, מפנק את הנערה ומציג עצמו כנסיך חלומות. בשלב זה של החיזור הזהות הערבית מוצנעת... והבחורה התמימה נפגשת עם "יוסי" (יוסוף...) או "חיים" (מחמד...). כאשר היחסים מעמיקים, לעיתים הנערה כבר בהריון, מתגלה האמת אלא שאז מאוחר מדי. כמעט כל הבנות כולן מגלות שבכפר של אחמד או יוסוף החיים נראים אחרת. מה שרואים ומבינים שם לא נחזה מכאן...

התעללות, השפלות, כליאה, הרעבה, מכות לגוף ולנפש, כל אלה מנת חלקן. נודע והתפרסם ארגון "יד לאחים" הפועל בדרכים הרואיות לחלץ בנות אלה משבין.

נקודה מעניינת - לא תמצאו בנות ערביות המתחתנות עם יהודים - חומר למחשבה....

אלא שערכיה של חונטת "מדינת כל אזרחיה" אינם ערכינו וערכי אבותינו. מניעת התבוללות נתפשת כמשימה לאומית (או אולי כבר לא?...) עת מדובר בפעילות בקהילות יהודיות בחוץ לארץ. רבים ממנהיגינו התבטאו בעבר בדבר התרחשות שואה שנייה, שקטה, בארצות הניכר, כזו המאיימת לכלות רבים מבני עמנו ולהפוך אותם ואת צאצאיהם לגויים לא עלינו.

אלא שכאן בארץ הקודש,פעילות כזו כשל ארגון להב"ה ובנצי גופשטיין העומד בראשו, הייתה לצנינים בעיני השלטון ה"נאור". היועץ המשפטי, שרת המשפטים, "שופטי" בג"צ וכלבי התקיפה מטעמן- אמצעי התקשורת, עושים הכול על מנת לטשטש הגבולות, לאסור "גזענות ואפליה" (התבוללות...) ולהמשיך לצעוד בכיוון הרצוי להם- כינון מדינת כל אזרחיה, תחת מדינת היהודים.

משום כך הם פועלים בצוותא חדא נגד חוקים המצרים צעדי המסתננים הלא חוקיים מאפריקה. לכן הם מתנגדים לחוק הלאום, מסיבה זו הם מבקשים להכשיר גיור המוני שלא על פי ההלכה ועוד ועוד...

לפיכך, המעצרים שבוצעו אתמול הם ככל הנראה במסגרת הפעילות של משטרת המחשבות כנגד העם היהודי הרוצה לחיות ככזה במכורתו. בדומה להתגייסות המגוחכת נגד "פושעי תג מחיר" והפסיכוזה התקשורתי והציבורית סביב נושא זה, גם כאן מרבית הסיכויים שיתברר שבמעצרי שווא עסקינן, שכל מטרתם להתיש, לייאש ולהטריד יהודים טובים שכל חטאם רצון למנוע התבוללות בעם ישראל. או אם תרצו – למנוע שואה שקטה בדורנו.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד