בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גם אני ארגון טרור!!

לאחר שנתיים כשר הבטחון, את תוצאותיהם אנו רואים בטרור הגואה, בוגי עסוק בבדיקת ציציותיהם של יהודים שכל חטאם אהבת ישראל. והנה מקצת חטאי, שבגינם גם אני עלול בקרוב להיות מחוץ לחוק

  • בעז שפירא
  • י"ד טבת תשע"ה - 16:31 05/01/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

בוגי יעלון עסוק מאד בימינו. מאחוריו שנתיים של "עשייה ביטחונית" שתוצאתה הבלתי נסבלת גל טרור גואה, אובדן ההרתעה, הרס בתים בהתיישבות בצירוף הקפאה עמוקה ועוד הישגים מפוקפקים כגון אלה, בראשם כמובן אובדן חיי יהודים רבים מדי בידי הרוצחים הערבים.

אך בוגי כמו בוגי עסוק בבדיקת ציציותיהם של יהודים טובים שכל חטאם אהבת עם ישראל וארץ ישראל. כך אנו מוצאים את ישיבת עוד יוסף חי כבושה ומחוללת, כך ראינו לבושתנו עשרות רוצחים ערבים משתחררים מבתי הכלא, כך אנו שומעים כי השר הכושל מחפש דרכים להוצאת ארגון להב"ה מחוץ לחוק. הנימוק - הארגון עוסק בטרור.

חשבתי על המצב והגעתי למסקנה שעוד מעט קט ואוצא גם אני אל מחוץ לחוק. אינני יודע במה זה יבוא לידי ביטוי אך חברה אותה שיתפתי בהגיגי יעצה לי להתחיל להסתובב עם מברשת שיניים בכיסי (לשימוש במעצר או בכלא, על כל צרה שלא תבוא...)

לקמן אמנה מקצת חטאי, בהם אני מודה, המסכנים ככל הנראה את החופש והחרות מהם אני נהנה באופן זמני:

אינני מוכן בשום פנים ואופן שמי מילדי יתחתן עם גוי, לרבות ערבי. ילדי בני העם היהודי וחינכתי אותם לכך שלא יעלו על הדעת לבנות משפחה עם מי שאינו בן עמנו. הוזמנתי בעבר לחתונת בנו של חבר שהתחתן עם גויה. חשוך שכמוני... לא התייצבתי לאירוע והוקעתי כאויב העם.

אינני מוכן שנשיא המדינה או ראש הממשלה יהיו ערבים. מדינתנו היא ביתו הלאומי של העם היהודי וארצנו היא המובטחת לאבותינו ע"י בורא עולם. על כן, רק יהודי ולא ערבי (או גוי אחר) ראוי להיות נשיאנו או ראש ממשלתנו!

בראש צבא הגנה לישראל לא יכהן לעולם רמטכ"ל ערבי. באם תהיה בעתיד סכנה כזו (הכול אפשרי במדינת כל אזרחיה...) יתייצבו יחד עמי רבבות רבות של יהודים על מנת למנוע בגופם את השערורייה.

באותה מידה אינני רוצה לראות ערבים בסיירת מטכ"ל, במטוסי אף-16, בצנחנים ובסיירת גבעתי. מצטער - זה אינו מקומם. מדוע? משום שהם ערבים, אנו יהודים וזו מדינתנו, מדינת היהודים.

אינני מוכן לשנות את מילות ההמנון ואאבק במי שינסה להכניס להמנון את ההיגד - "נפש ערבי הומייה"....

כך גם באשר לסמלים אחרים כגון המנורה ודגל ישראל. רק ליהודים, סליחה!!

באופן דומה אבקש בכל כוחי ובכל האמצעים החוקיים לקדם את לימודי תורת ישראל, להנחיל את השפה העברית לילדינו, לבנות ולהגדיל את יישובי היהודים, להקצות כמה שיותר משאבים לקידום מאפייניה היהודיים של המדינה ולשמר מכל משמר את שבת קודש, לה יהיו מחויבים כל מוסדות המדינה, כל העסקים שבה, כל מקומות הבילוי, התחבורה הציבורית ועוד...

דעתי אינה נוחה מכך שהשפה הערבית נהנית ממעמד שפה רשמית במדינת היהודים, הנני מתנגד נחרצות להנפת דגלי אש"פ וחמס בידי ערבים במדינה, לא אהיה מוכן להשכיר או למכור את דירתי לערבי (חשש ממתן אחיזה לגויים בארצנו בצירוף סכנה לעירוב שהמשכו התבוללות).

במקרה שאצטרך לבחור בין בעלי מקצוע - ערבי ויהודי, העדפתי הברורה תהיה ליהודי. הוא אח שלי, אותו אני צריך ורוצה לפרנס ובכלל, עבודה עברית היא ערך חשוב בעיני. רק בחוסר ברירה גמור, אעסיק ערבי במקום יהודי.

אם לא די בכל האמור, הריני להוסיף שאהבתי נתונה לאחי היהודים ואילו אין בי כל אהבה לערבים החיים בתוכנו שרבים מהם מזדהים עם אויבינו מבקשי נפשנו. שלא כמו נפתלי בנט, עבדכם איננו סבור שתשעים ותשעה אחוזים מערביי ישראל הם נאמנים למדינה...

ובאמת לא מעניינת אותי דעתו של בוגי או מי מחבריו יועצי אחיתופל...

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד