בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"תעשיית השלום" עתירת המזומנים

התקשורת תוקפת את הסרטון שהפיקו בוועדת מתיישבי השומרון נגד פעילות ארגוני השמאל. למי שאינו מכיר, נציב מעט מפעילויותיהם

  • בעז שפירא
  • כ"ו שבט תשע"ה - 22:58 15/02/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

סערה מתחוללת, הגם שמילימטר מים אחד לא מתווסף למפלס הכינרת. ניחשתם נכון. הפעם, וועד מתיישבי השומרון על הכוונת והכול בשל סרטון תעמולה מתגרה המעביר בצורה חריפה יש לומר, מסר אותו מנסים אוהבי ארץ ישראל להעביר מזה כמה שנים, ללא הצלחה.

קוראים לזה "תעשיית השלום". למי שאיננו מכיר אציג לקמן מקצת מעלליה של זו.

במשך שנים ארוכות ובקצב הולך וגובר, מוקמים כאן מוסדות רבים ושונים שהמשותף לכולם הוא גישה שמאלנית מובהקת עם סדר יום של חלוקת הארץ ומסירת חלקים הימנה לרוצחים הערבים. ארגונים אלה פועלים כרשת מסועפת ביניהם יש לרוב קשרים גלויים ומוסווים. כל האנרגיה הזו, בצירוף משאביה הכספיים, מופנים להשגת המטרה דלעיל.

אם תחפשו את המשותף בין מרכז פרס לשלום, ארגון בצלם, ארגון עדאללה, מרכז רבין, תעאיוש, שלום עכשיו, הקרן לישראל חדשה, זוכרות, יוזמת ז'נבה, מחסום ווטש, נשים בשחור ועוד ארגונים רבים מספור הפועלים בשטח בעזרת תקציבים אדירים, תיווכחו לדעת שכמעט כולם קשורים זה בזה בדרכים רבות, לפחות אידיאולוגית, כאשר מטרת העל היא "סיום הכיבוש" וחלוקת הארץ.

לכל הארגונים האלה כאחד יש תקשורת אוהדת ומפרגנת, רוח גבית של עולם המשפט ההון והתקשורת ובעיקר - ממון רב המוזרם אליהם בין היתר, אם לא בעיקר, מחוץ לארץ. נורווגים, יפינים, אנגלים, צרפתים, נסיכויות המפרץ ועוד רבים, מזרימים לגופים הנ"ל מה שמצטבר לסכומי עתק המניעים בעצם את התהליך שעתיד להביא חלילה לחיסול מדינת היהודים, ככזו, בוודאי בגבולותיה דהיום.

צילום מסך מתוך הסרטון

מידע על אודות האינטרסים הזרים והעוינים מצוי בידי הנוגעים בדבר כל העת. מתוסכלי הימין לדורותיהם מנסים להילחם ולהתריע - ללא הועיל. שקט תעשייתי מעיק, אם לא קשר שתיקה ספק חוקי המעוור את העיניים ומסתיר את האמת המרה מתקיים כל הזמן כאשר עד היום לא עלה בידינו להבקיע את החומה.

הפרט המעניין הוא שמלבד האידיאולוגיה על משקלה הסגולי הנתון במחלוקת, אלפי אנשי שמאל רדיקאלי מתפרנסים מהעסק. משכורות שמנות, מכוניות צמודות, תפקידים ולשכות מפנקות, אמצעים רבים לתשלום עבור מודעות תוך האדרה אישית ורעיונית, קוקטיילים בארץ והרבה מאד חוץ לארץ... הכול על חשבון הברון. לא רוטשילד חלילה או גואלי אדמות ארצנו לדורותיה אלא כספים זרים למטרות זרות ועוינות לקיומו של העם היהודי כאן בארצו.

הכספים הללו מציגים את חיילי צה"ל כפושעים, מעבירים מידע לגולדסטון, מלשינים לאמריקאים על כל צריף חדש בהתנחלויות, מצלמים (ועורכים....) סרטים המוציאים דיבתנו רעה ועוד ועוד...

הכספים מגיעים מחו"ל והמידע זורם בחזרה אל הידיים המשלמות או לפחות לשרות האינטרסים הזרים!! אצל חלק מהגופים שהוזכרו לעיל ורבים אחרים התהליך שתואר לעיל מובהק, אצל חלק מעט פחות. העיקרון זהה.

נכון, וועד המתיישבים יצר סרט עם מסר חריף. המסר הזה באופן שהוצג מעביר בשתי דקות לערך את המציאות העגומה שתוארה, את הקושי שבה, את היותה בלתי נסבלת. הלשנה על אחים, שירות אינטרסים זרים ועוינים, חבירה לכוחות שאינם מכירים בלגיטימיות של עצם קיומנו כמדינת היהודים - כל אלה עולים בעיני לכדי בגידה, לא פחות.

אז עתה מתעוררים כל הכוחות כאחד ומתנפלים על המתריע בשער. זרועות התמנון הרבות והכוחניות של חונטת מדינת כל אזרחיה ילפתו את בעלי המסר ויוצרי הסרט במטרה להחניקם ולקוטלם למען לא יוכלו להמשיך במרי נגד השקר, בהצבעה על השחיתות הכספית והבגידה הערכית.

מהתקשורת הישראלית, מיועציה המשפטיים של המדינה ומחוגי השמאל כולם, אין לנו כל ציפיות. הכיצד חוברים אל אלה בביקורת אנשים האוהבים את ארץ ישראל ונאמנים לה - נפלאה ממני.

לאלה האחרונים מוצע להתבונן אחור ולראות באם התרעותיהם על העברת כספים מחו"ל בתמורה להשחרת פנינו וקעקוע הלגיטימיות לעצם קיומנו הביאה עד היום איזו תועלת ...

התשובה ידועה

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד