בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

זהירות, הונאה!

משום מה הליכוד כעת 'שובר' ימינה. איפה היה נתניהו בשחרור המחבלים ובהשתלטות על ישיבת עוד יוסף חי?

  • בעז שפירא
  • ד' אדר תשע"ה - 18:00 23/02/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

משהו שאיננו נהיר לי די צרכו גורם לניתוק בין נבחרי הציבור לבין שולחיהם. אינני יודע אם הדבר קורה בשל השררה, בשל העבודה המרובה, בשל גאווה, בשל ריחוק והסתופפות במוקדי הכוח או שמא בגלל כל אלה יחדיו ועוד...

מה שברור הוא שהפוליטיקאים אינם מחשיבים את שולחיהם לאנשים תבוניים בעלי זיכרון ושיקול דעת תוך שהם נוהגים בהם משל היו עדר חסר בינה השועט אל כרי המרעה המובטח. לכשיגיע העדר, לאחר הבחירות, אל הארץ המובטחת, יגלה בדרך כלל שדברים שרואים משם לא רואים מכאן וכיוצא בזה או אז יתפכח מאשליותיו.

לא אצביע עבור מפלגת הליכוד אך אני מרגיש נעלב עבור בוחריו ורואה לנכון למחות על מסע תעמולה שקוף ושקרי שכולו אחיזת עיניים. בשבועות האחרונים "שובר" הליכוד ימינה וחזק!! הצהרות "מתאימות", הוקעת השמאל האנטי ציוני, פיטורי שופטים שמאלנים בעניין פרס ישראל, ביקור מתוקשר בעלי, סימון מערת המכפלה והר כביר כיעדים הבאים... בקיצור - כל מה שאוהבי העם והארץ אוהבים לשמוע.

מה לעשות, הכול שקר כזב ואחיזת עיניים.

היכן היה נתניהו בשנים האחרונות? מדוע שוחררו למעלה מאלף מחבלים בתוכם רוצחים רבים מאד, מי בדיוק גזר על הקפאה קשה ומכבידה של הבנייה, הכיצד ישיבת עוד יוסף חי כבושה ובתיהם של צדיקים רבים הרוסים, מי הארכיאולוג שיצליח למצוא את דו"ח אדמונד לוי, היאך בוצעו כל כך הרבה עוולות כנגד המתיישבים וההתיישבות?

אולי מישהו ירענן את זכרוני - מתי לאחרונה חצה נתניהו את ה"קו הירוק" וביקר ביקור של הזדהות עם תושבי גב ההר, יישובי הבקעה או הר חברון? מתי?

כעת, שבועות ספורים לפני הבחירות מתייצב נתניהו קוממיות ביישוב עלי מפזר אשליות ומשמיע איומים באשר למה שיקרה אם לא הוא זה שייבחר. אוטובוסים וגימיקים נוספים יביאו את אומרי ההן התורניים נושאי כליו להר כביר והוד רוממותו יגיע בכבודו ובעצמו, כך נמסר מבעוד מועד, לביקור מתוקשר במערת המכפלה.

למי שלא בקר במערה נזכיר שהמתחם מתוחזק ומתנהל באופן ירוד, אין אישור לבנות תקרה ומתפללים עומדים בחורף החברוני הקר חשופים לרוחות ולפגעי מזג אויר סוער במיוחד, סידורי וזמני התפילה מוגבלים ומגבילים, קול המואזין מכה בשמחות המתקיימות במקום ועוד ועוד....

שלא להזכיר את בית השלום אליו התירו לשלוש משפחות בלבד להיכנס ולבית המכפלה הסמוך למערה העומד שומם וריק מיהודים, בעליו.

אבל ראש "ממשלת הימין" יבקר במערה וילהג שם, ככל הנראה, את כל מה שיהודים אוהבים לשמוע.

כך גם באשר לתוכניות ואישורי בנייה אותם הואיל בטובו ראש "ממשלת הימין" לשחרר . דיבורים, כידוע, אינם עולים כסף ולכן בצוק עתים כזה או אחר היו דיבורים וניתנו הבטחות... ובזה הסתיים העניין.

היהודים אוהבי העם והארץ ניחנו בתמימות אמיתית. בהיות רובם אנשים ישרי דרך ואוהבי אמת המצווים לדון כל אדם לכף זכות ולהתרחק כמו מאש מלשון הרע, בשומעם ראש ממשלה ואנשי חילו מבטיחים הבטחות ומדברים בלהט על מורשת וזכות אבות, הנטייה היא לקבל הדברים כפשוטם.

מהבחינה הזו רבים מאחינו הם טרף קל לפוליטיקאים ציניים ולא מוסריים. על כן מפציר אני בכם אחי הטובים, אל תקשיבו למילים, תחת זה פשפשו במעשים ובמחדלים ועל סמך אלה קבלו החלטותיכם למי להאמין ובמי לתמוך.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד