בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עת צרה ליעקב- חובה להצביע!

ישנם תירוצים רבים מדוע לא להצביע בבחירות לכנסת. נער הייתי גם זקנתי והאמינו לי, אסון גדול יהיה באם תקום ממשלה בראשות ציפי ובוז'י

  • בעז שפירא
  • כ' אדר תשע"ה - 12:23 11/03/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

הבחירות תתקיימנה בעוד ימים ספורים ומפי רבים, יהודים נאמנים ויקרים, אנו שומעים כי אינם מתכוונים להצביע מטעמים שונים שמקצתם אמנה לקמן:

"אין עבור מי להצביע ואם אנשי אמת אנחנו, אף מפלגה לא עונה על מלוא הדרישות הערכיות, האמוניות, המעשיות".

"הימין מאכזב, מתרחק מתורת ישראל ושולט באופן הפוגע בתורה, באמונה, בקודשי ישראל".

"פעם אחר פעם אנו נוחלים אכזבה, הבטחות אינן מקוימות, המנהיגים מתכחשים ובוגדים, "דברים שרואים משם לא רואים מכאן" ועוד...".

"הצבענו ביבי קבלנו את מסירת חברון, הקפאה, גירוש והתעללות ביהודים. הצבענו שרון וקבלנו חורבן, הצבענו בנט וקבלנו שחרור רוצחים, אכזבות ועוד אכזבות..."

"בסוף כולם אותו הדבר".

"אין לנו יכולת אמיתית להשפיע", יש לחצים מאמריקה והעולם, יש הנהגה חלשה ונכנעת".

"עדיף שהשמאל ישלוט, או אז תהיה אופוזיציה חזקה והממשלה תהיה משותקת וחסרת יכולת להזיק"...

"אינני מוכן עקרונית ומוסרית ליטול חלק בפארסה הפוליטית המתנהלת כאן שנים".

"אני מתנגד עקרונית לשיטה הדמוקרטית בה לקולה של פאטמה מבקה אל גרביה יש אותו משקל והשפעה כמו לקולי".

האמינו לי, נער הייתי וגם זקנתי ודומני ששמעתי את כל התירוצים כולם. אגב, רובם דברי טעם המסברים את האוזן, "עושים שכל" ואף מעניקים מזור לנפש. אינני אומר את הדברים מן השפה אל החוץ, עם חלקם אני מאד מזדהה ובהם התחבטתי לא פעם...

אלא שכאמור, עת צרה היא ליעקב ואבקש לתאר בקצרה את האסון העלול להתרחש במקומותינו במקרה שתקום כאן חלילה ממשלה בראשות ציפי לבני והרצוג (בכוונה הקדמתי את לבני שכן סכנתה מרובה מאד, כפי שהוכח בשנתיים האחרונות..) בתמיכת מרצ, הערבים, יאיר לפיד ועוד גורמים שתורת ישראל וארץ ישראל היו להם לזרא.

הממשלה האחרונה אותה חווינו על בשרנו (הקפאה, שחרור רוצחים, התעמרות במתיישבים, מלחמה בעולם התורה) לא היטיבה עמנו אלא שחלופה שמאלנית למהדרין עלולה, בהינתן לה שעת כושר ומשילות, לחולל כאן חלילה אסון בלתי הפיך, אותו נבכה מרה שנים ארוכות.

הלחצים הבינלאומיים בצירוף המחלה היהודית של נשיאת חן בעיני הפריץ ,בצירוף הרצון להתנער מתורת ישראל ולהפטר מנחלת אבות עלולים להביא עלינו חס ושלום פורענות גדולה שחלק ממאפייניה יהיו קשים מכל אלה שחווינו בעבר.

אין לשוחרי מדינת כל אזרחיה האנטי יהודיים והפוסט ציוניים כל עכבה מפני עקירת מאה אלף יהודים מבתיהם, מפני מסירת חלקים נרחבים מארצנו האהובה לרוצחים הערבים (בעת הצורך בלא הסכם, באופן חד צדדי..), מפני הנהגת תחבורה ציבורית בשבת ועוד ועוד...

ממשלה כזו תפעל ולא תירתע גם מפגיעה בנפש ביהודים מסורים שלא יוכלו לוותר, שלא ייאותו לעמוד מנגד. מי שמטיל ספק בדברי אלה מוזמן לעיין באירועי אלטלנה. ארכאי תאמרו? טעות בידכם. כך הציע/דרש ירון לונדון לפני כמה שנים בזמן פינוי כמה משפחות מהשוק בחברון עת תמה מדוע מועסקים במשימה שלושת אלפים שוטרים. במקומם, כך לדבריו, ניתן "לירות בהם" או "לרענן את רוח אלטלנה"...

לאסוננו, ירון לונדון אינו היחיד החושב כך....

לכן, על מנת להיוושע ולהקטין למינימום את הסיכון הנורא הרובץ לפתחנו, (שעלול לגמד את אוסלו, הסכם וואי והגירוש מגוש קטיף וצפון השומרון), על כל יהודי לעשות מעשה וביום הבחירות הקרוב לתת כוח לאותם הקרובים ביותר לשמירה על תורת ישראל, ארץ ישראל ועם ישראל.

נעשה ובעזרת השם נצליח.

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד