בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מלחמת חורמה במחריבים / המטורפים מבית

היהודים החוברים לשונאי ישראל, המזדהים איתם, הנאבקים את מאבקיהם ומזדהים עם גורלם – כל אלה בוגדים במשפחת החייל משה תמם הי"ד, בעם היהודי ובכל יהודי באשר הוא

  • בעז שפירא
  • כ"ז סיון תשע"ה - 20:49 14/06/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

זהו, נחצו כל הקווים האדומים. הלהט של השמאל שהחל כאופנה שקרית, התפתח לחיידק טורף ולימים נהיה קרדום להרוס בו את מדינת היהודים - הפך למחלה ממארת וחשוכת מרפה, טירוף אותו יש לגדוע על אתר, ללא דיחוי נוסף!!

בימים עברו ידענו הפגנות, הסתה, שחיתות ומרעין בישין רבים שכולם כוונו להשבית שמחת היהודים במדינתם המתחדשת כאן בערש מולדתנו בארץ הקודש. כל האמצעים היו כשרים. גיוס כספים ממדינות זרות ועוינות, הטיית משפט, הפליה נגד יהודים, עוינות וניכור מצד התקשורת ה"אליטות", ה"נאורים" ובעלי ההון.

שיתוף הפעולה הזה בין כל הגורמים העוינים שהוזכרו ונוספים שלא הוזכרו עשה בנו שמות. חורבן ימית, חורבן גוש קטיף וצפון השומרון, פוגרום עמונה והרס בלתי נפסק של בתי יהודים הם ממאפייני האסונות שניחתו על ראשינו.

ברבים מהמקרים ניסו שונאי ישראל לבצע זממם באצטלא של "צדק", קדמה ו"נאורות", ליברליות ואהבת האדם וכיוצא באלה תחפושות שלא הצליחו להסתיר את האמת. מחלת הנפש ה"יהודית", המואסת בארץ המובטחת (עוד מימי המרגלים), הכמיהה לסיר הבשר, הקנאות לכפירה והרצון להיות ככל הגויים – הן הסיבה והמסובב של כל התחלואים אותם מביאים יהודים על אחיהם היהודים. כך היה לאורך הדורות וכך גם היום.

בימים האחרונים מתחולל כאן מה שיכול היה להיות מחזה אבסורד בעלמא אלא שמחמת עוצמת הטירוף דומה יותר למחזה אימים. שר החינוך בנט החליט למנוע את שערוריית הכללתה בסל התרבות של "הצגה" בשם "הזמן המקביל" . למי שחסר את המידע על אודות ה"הצגה" נפרט:

המחבל וואליד דקה יימח שמו וזכרו השתתף ברצח החייל משה תמם ז"ל הי"ד. הרצח היה לפני כשלושים שנה והרוצח הארור נדון למאסר עולם. יצוין שלפני שרצח את החייל, עינה אותו קשות.

אותו אסיר הפך ליקירם של ארגוני שמאל ושופרות מוכרים לשמצה של השמאל הקיצוני בישראל, זה העובד עבודה זרה ממש ומשועבד רגשית לשונאי ישראל ועוכריה. כך היה הרוצח למתכתב קבוע עם אישים ישראלים, כך פרסם טורי דעה בעיתון הארץ, כך עלתה על הבמה, לבושתנו ולרוב כלימתנו "הצגה" המבוססת על כתביו של הרוצח וואליד דקה.

ועדה הקובעת את תוכן סל התרבות (הצגות הזוכות למימון ממשלתי אליהן מובלים אחר כבוד מאות ואלפי תלמידים) אשרה את "הזמן המקביל" עד אשר החליט השר בנט את אשר החליט.

כאן החל מחול הטירוף והשנאה. עוכרי ישראל מכל המינים (תרתי משמע) החלו במחאה קולנית כשבפיהם המנטרות החלולות הנגועות בחולי וצביעות . "חופש הביטוי בסכנה", הדמוקרטיה בסכנה", "הפאשיזם עולה", "לרוסיה הקומוניסטית דמינו" ועוד פנינים מבית המטבחיים המוסרי של השמאל הקיצוני העוין את בני עמו וסוגד לרוצחיו.

ה"אומנות בסכנה", ה"מוסר" בסכנה, עתיד המדינה בסכנה זועקות הכותרות בעוד העוכרים משמיעים קולם ברמה מעל כל הבמות כולן - ואלה עומדות לרשותם "חופשי על הבר" כמו שאומרים החברה...

מחאות, נאומים, עצומה, דמעות תנין וכאב מאוס ומעושה. מאות אמנים חתמו על עצומה נגד השר והחלטתו - "אנו הקולות שאתם מבקשים להשתיק"... מעין הודאת בעל דין, עם פירוט שמי ממש, מתנה משמיים לאוהבי עם ישראל. מודה ועוזב לא ירוחם, הנפש נקעה מאחים עוכרים שכאלה.

נאמר את הדברים ללא כחל וסרק. היהודים החוברים לשונאי ישראל, המזדהים איתם, הנאבקים את מאבקיהם ומזדהים עם גורלם – כל אלה בוגדים בעם היהודי, בקודשי ישראל ובכל יהודי באשר הוא. משפחת החייל שנרצח הי"ד, משפחת השכול כולה, עם ישראל שקם לממש ריבונותו כאן בארצו המובטחת – איש לא יחריש נוכח העוול אותו מנסים כוחות האופל מבית ומחוץ לטעת בקרבנו. עץ תרעלה הוא, מוות רצח ושכול הם פירותיו ואנו נילחם עד חורמה על מנת לעקרו משורש.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד