בע"ה ג' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אני מייחל לכשלון המחלקה היהודית!

הטירוף הכללי של המחלקה ה"יהודית" בשב"כ, היבסקציה רודפת היהודים של דורנו בארץ הקודש, משאירה אותנו נדהמים בשבועות האחרונים

  • הרב יוסי אליצור
  • כ"ט כסלו תשע"ו - 10:33 11/12/2015
גודל: א א א
הרב יוסי אליצור
הרב יוסי אליצור חבר בתנועת דרך חיים

הטירוף הכללי של המחלקה ה"יהודית" בשב"כ, היבסקציה רודפת היהודים של דורנו בארץ הקודש, משאירה אותנו נדהמים בשבועות האחרונים. יהודים יקרים נמצאים במרתפי השב"כ בתנאים איומים, בבדידות ותחת טרור פיזי ונפשי.

החשד – שהם פגעו באויבינו הערבים, עשו מעשה שרבים רבים מייחלים שכוחות הבטחון יעשו אותו (והאמת שאם כוחות הבטחון היו מחליטים שהדבר מותר – הם לא היו צריכים לעשות אותו, כי אויבינו הערבים היו מורידים את ראשם הרצחני, ורק לפני שנים רבות נאלצו יהודים לעשות כך, בזמן יחידת 101 ודומותיה).

הזמן – כאשר רוצחינו מרימים ראש וטובחים בנו ברחובות, יתומינו ואלמנותינו מבכים את המתים, ופצועינו נאבקים על חייהם בבתי הרפואה. אנשי המחלקה הנזכרת בשרות הנ"ל מתעלים על עצמם מיום ליום, פוגעים בחפים מ"פשע" (גם לשיטתם), כאלו אשר גם בשב"כ יודעים כי אין ספק שאלול אינם קשורים לאותו אירוע. עוצרים יהודי בעל משפחה רק בגלל שאינו מסכים לרקוד לפי החליל שלהם ועוד מבהירים לישוב שלם שכולם "תומכי טרור" בגלל שהם לא מגרשים את הבחורים המתוקים הללו, ושכל בחור עם "גוזמבות" הוא מחבל.

מה אומרים על טירוף כזה? איך מגיבים? האמת שנורא קשה להגיב. כל מילה שנאמר – לא תבטא מספיק את גודל הטירוף. יהודים כשרים מגלים את עצמם עומדים בצד השני של המתרס אל מול "אחינו שונאינו מנדינו", וזה כולל לא רק את אנשי המחלקה היהודית אלא תרבות שלמה של השתווינות, שאינה מסוגלת להתמודד עם האויב הרצחני. יש כאן שתי תרבויות, תרבות שחושבת שיש לנו כאן מטרה ויעד, העם היהודי, וכאלה שמנסים כל הזמן לטשטש וממילא אויביהם הגדולים הם היהודים המתוקים הנמצאים במרתפי החקירות.

ובכל זאת החלטתי לכתוב כדי להגיב למכתב שפורסם. במכתב מחו רבנים מהשומרון על ההתנהגות המכוערת אחד העצורים, רב ישוב בשומרון. חשוב וטוב למחות על רשעות, ישר כח! אך משום מה הוסיפו הרבנים במכתבם משפט אחד, ממש לא הכרחי. הם כתבו את המלים: "כולנו מייחלים לתפיסת הרוצחים בכפר דומא". מדהים! הרבנים הללו כתבו שהם מקוים שהשונאים הללו מהשב"כ יצליחו להרוס את החיים ולהכניס לכלא לשנים ארוכות יהודים שלא יכלו לשתוק מול דם שנשפך, מול אויב רצחני ומרושע. בדיבורים אלה גורמים הרבנים בדיוק למעשים שעליהם הם מוחים. אותם רבנים שמעדיפים לכבד את אנשי היבסקציה, ולעודד אותם במאמציהם לרדיפת יהודים במקום למחות בפניהם על העיוות וחוסר הפורפוציות של מעשיהם גורמים לממסד להרגיש חופשי להתעלל במשפחות שלמות רק בגלל שילדיהן לא משלימים עם המציאות המרה שלתוכה גוררות אותנו תרבות זרה וקלוקלת.

לא אכנס לניתוח השאלה מה גורם ליהודים צדיקים וטובים לכתוב משפטים כאלה, האם מדובר בפחד מהפריץ (שהתנהגותו בעת האחרונה מעידה שהוא אכן רוצה להפחיד ולהתאכזר..), או בפחד לעזוב את חיקה התומך של המדינה שמפנה עורף לכאלה שמרגישים בניה הטובים (אולי זה גם פשר ההתרפסות לא מזמן והחיפוי של חלק מהנהגת ההתיישבות כלפי עלוב הפיקוד שקרא לתת נשק לרוצחינו ולהקל עליהם את החיים כפרס על הרציחות).

כך או כך – מוכרחים לומר את האמת, שאותה חושבים יהודים רבים (ודומני שאותה עוד מותר לומר היום, גם לפי המסגרות ההולכות ומצטמצמות של חופש הביטוי בארצנו): אני מייחל לכך שלא יתפסו את מי שביצע פעולה בכפר דומא. אני מייחל לכך מפני שהתופסים והרודפים אינם אנשים ישרים שרוצים לתקן את המציאות באמת. על כן אני מייחל לכשלונם של אנשי המחלקה היהודית בשב"כ במאמציהם הללו, ומאחל לכל השבויים בידם – אחי היקרים והאהובים – לצאת במהרה מאפילה לאור גדול!

תגובות (16) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד