בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

החייל פעל כנדרש!

הדבר היחיד שניתן לדעת בודאות לגבי הסרטון מחברון הוא שמדובר במחבל שרוצה לרצוח יהודים!

  • בעז שפירא
  • י"ז אדר ב תשע"ו - 07:40 27/03/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

שאט נפש בוז וחמה ממלאים את לבי נוכח תגובת הדרג הפוליטי והצבאי לפעולת חייל יהודי שפעל נכון ועשה מה שנדרש מכל לוחם יהודי באשר הוא, בין אם בחייל במדים עסקינן ובין אם באזרח או חייל מילואים הנתקל בנסיבות דומות ברוצחים ערבים.

"גל הטרור" כפי שמכנים אותו פוליטיקאים בגרוש (ראש הממשלה וחבר מרעיו) ולובשי מדים מביישי מדים (רמטכ"ל ורבים מחבר מרעיו במטה הכללי) מסרב לציית לרופסים האחראים על ביטחוננו ואיננו דועך, יורד או נעלם מעצמו. הניסיון הנואל לתאר מאות ואלפי רוצחים ערבים צמאי דם כ"ילדות עם מספריים" ו/או כנערים תמימים לא יצלח. מדובר בתופעה רחבה הניזונה משנאה והסתה בידי רשות, המצטרפת לשנאה מולדת של פראי אדם ברבריים העורפים ראשים בעיראק, המפוצצים תחנות רכבת ומסופי נוסעים בבלגיה והמפוצצים אוטובוסים מלאי נשים וילדים בכל מקום ובכל הזדמנות לעת מצוא.

לא מדובר ב"טרור של יחידים". זהו שקר שלא יחזיק מים, שקר ללא רגלים. ישמעאל פרא אדם, טיבו וטבעו הם של פרא אדם ומעשי הרצח המזוויעים אותם מחוללים הישמעאלים הם פראיים ונעשים ללא צלם אדם, אלא בצלם פרא.

מה שעובר על יהודים בארץ ישראל מזה מאה שנה מלמד על החייתיות ותאוות הרצח המאפיינת את האויב הערבי. שלהבת פס הי"ד נורתה על ידי פרא שכיוון לבין עיניה. עוללי משפחת פוגל נשחטו במיטותיהם במאכלת של פראים מעוורתה, מקום מקולל שורץ רוצחים ועוזרים להם. אוטובוסים מפויחים עם עשרות גוויות, ליל סדר שהפך לבית מטבחיים בידי הפראים הערבים,מאות רבות של מעשי רצח ברבריים – כולם מלמדים על מבצעיהם.

בחודשים האחרונים קמים הרוצחים עלינו ועל ילדינו בכל מקום בארצנו על מנת לרוצחנו נפש. רשימת הנרצחים קורעת את הלב, מאות הפצועים הם כפצע מדמם. כל חייל, כל אזרח, כל ילד. זקן ואישה , בכל מקום בארצנו חי בתחושה של מי שחייו נתונים לחסד הרוצחים הערבים.

למרבה המזל סוכלו ניסיונות רצח רבים. חלקם על ידי סיכול מבעוד מועד של כוחות הביטחון וחלקם בשטח בזמן האירוע עצמו. אני כותב "אירוע" ומכה על חטא. גם אותי הצליחו לסמם או לפחות את אצבעותיי העושות במלאכת הכתיבה. מצד האמת לא מדובר ב"אירוע". מדובר ברצח, בניסיון לשחוט, לקחת חיים, להפיל בנו שכול, לזרות אימה ופחד, לשבש חיים ולקחת חיים. כל האמצעים כשרים- מכוניות לדרוס, סכינים לשחוט, פצצות לרסק, רובים לקטול וכמויות לא נדלות של תאוות רצח וצימאון לדם יהודי הקיים אצל רוצחים פראיים – ערבים כולם.

ובחברון, ביום ראשון של פורים, קמו רוצחים כאלה על ילדינו החיילים העומדים על המשמר על מנת לאפשר חיים של יהודים בארצם. תושיית חיילינו מנעה אסון כבד ושני הרוצחים בכוח מצאו את מותם בפועל. כך צריך להיות, כך נכון שיהיה, כך צודק שיהיה !!

פרא אדם ערבי הקם על יהודי לרוצחו, אסור שיישאר בחיים.

מהתמונות שהתפרסמו רואים רוצח שכוב על הקרקע. אין לדעת בוודאות מהן יכולותיו, אין יכולת לצפות את מעשיו ואיש אינו יכול לערוב שאין בו עוד סיכון. נהפוך הוא - ידועים מקרים בהם רוצח ערבי שנחזה כ"מנוטרל" התעשת והמשיך לרצוח ולפצוע. לא בכדי מצינו ערבים המופשטים עד לתחתוניהם לשם בדיקה. העקרבים השפלים הללו יודעים כיצד להערים, כיצד להחביא חגורות נפץ, כיצד להפתיע כוחות הצלה , כיצד לזנב ביהודים. עמלק, זוכרים?

דבר אחד אנו יודעים לבטח. פרא האדם הרוצח הערבי רוצה לרצוח יהודים- פשיטא!! בעוד שאין יכולת לצפות הצעד הבא ,לערוב שהסכנה חלפה או להעריך את היכולות- קיימת וודאות באשר לכוונות. ובמצב כזה- הקם להורגך השכם להורגו. בלי בג"צ ובלי בצלם !! זוכרים את המנוח שקיפד חייו לפני עשרים שנה ?....

תגובת הפיקוד הצבאי וה"הנהגה" המדינית מביישת ויותר מכך. אמנם הורגלנו בכך שאין גיבוי לחיילים, אמנם הסכנו עם הפקרתם למלתעות המשפטנים, אמנם ראינו לבושתנו כיצד החיילים מסורסים בשל ההתנהלות הנ"ל אך למרות הכול אל לנו להחריש. כאמור, לא מדובר רק בביזיון לאומי. מדובר בסיכון ביטחוני, באזלת יד, בסיוע לטרור ובהפקרת חיילינו בחזית ללא מגן,ללא גב, ותוך פגיעה חמורה בכושר הלחימה ובמוטיבציה להילחם.

חוסר ביטחון וערכים, מורא מפני גויים, אימה מפני הפרקליטות ומערכת המשפט השמאלנית ופחד מוות מפני כלבי התקיפה (רוב רובה של התקשורת הישראלית) הפועלים נגד עם ישראל, גורמים לכל הרעות הללו. לא כל כך משנה מה עובר בראשן של הרכיכות ה"מנהיגות" אותנו. בעובדה הם גורמים לנזקים כבדים ובכך מוסיפים חטא על פשע. לא רק שאינם פועלים כנדרש על מנת למגר את הרצח ולהשמיד את הרוצחים אלא שהנם מחזקים את הרוצחים ומספקים להם חומת מגן "מוסרית", "הנהגתית", "ערכית" וציבורית. הכול במירכאות כמובן.

אתם תופשים ?! שהרי קשה לתפוש. תחת תמיכה ללא סייג בחיילינו העומדים על משמרתנו, משמיעים עלובי החיים בראש המערכות ביקורת, הסתייגות, צער והלקאה עצמית כנגד חיילינו, בשר מבשרנו הפועלים נכון, ללא חת וכפי הנדרש !!

יש לקוות ולהתפלל שיצר החיים הבריא הטבוע בכל יהודי ימשיך להתקיים בחיילינו הגיבורים. בל תפלו ברוחכם, פעלו לפי צו מצפונכם היהודי, השכימו להרוג במאיימים לרצוח אתכם ואותנו, חסלו כול איום ופעלו למגר את האויב הערבי על מנת לנצחו , להכריעו ולהכריתו.

עם ישראל עמכם, אלוהי ישראל עימכם. חזקו ואמצו !!

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד