בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כולנו לא מתנצלים

כמה נעימה האמת נוכח השקר, כמה טוב יוצא מדברים פשוטים הנסמכים על נצח • דעה

  • בעז שפירא
  • י"ב תמוז תשע"ו - 21:38 18/07/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

הבוקר הייתה לי נחת, הרבה נחת. אמירה פשוטה, כנה, אמיתית ויסודית שנאמרה מפי הרב שמואל אליהו שובה את הלב, מרנינה את הנשמה והיא כשמן בעצמותי. וכך אמר הרב בהתייחסו לתופעה אותה מרוממים המתייוונים בדורנו: " התורה קראה לזה תועבה ואני לא מתנצל". והוסיף הרב "אם אלוקים קבע כנראה הוא יודע יותר מאחרים".

כמה נעימה האמת נוכח השקר, כמה טוב יוצא מדברים פשוטים הנסמכים על נצח, מה מתוק הוא טעמה של תורה שנתנה למשה מסיני. אמירה אחת, קצרה וקולעת משימה באחת את כל הכופרים, את כל המתבטלים בפני תרבות המערב, את כל המתבוללים, הרפורמיים, הערב רב וסתם תינוקות שנשבו כעפרא דארעא, אותם ואת תפישותיהם המעוותות, החולניות.

אני שומע מזה שנים את ה"נאורים" מטיפים מעל כל במה לתקינות הסטייה הזו. המתבונן ביחס התקשורת העוינת כל דבר יהודי להומוסקסואליות יתרשם (ובצדק) כי בני ה"קהילה" (שם שחולל על ידם) הם הנורמאליים ואילו עמך ישראל החיים חיי משפחה רגילים ותקינים הם החריגים, עד כדי כך!! ניסיונות של עבדכם בעבר לשכנע שמדובר לכל הפחות ב"סטייה מנורמה חברתית רצויה המאפשרת המשך קיום המין האנושי" נדחו בבוז ובמשטמה.

דע עקא שה"קהילה" הנ"ל אינה מורכבת רק מאותם חריגים המקיימים חיי אישות עם בני מינם. המעיין בויקיפדיה ימצא שלהט"ב הם ראשי התיבות של "לסביות הומואים טרנסג'נדרים וביסקסואליים כולם בעלי נטיות מיניות זהויות מיניות ומגדריות שאינן הטרו נורמטיביות". בשפה פשוטה יותר ומובנת יותר- כל הסטיות והסוטים בכפיפה אחת, ב"קהילה" אחת.

הוסיף הרב שמואל שבדומה לתופעות נוספות שאינן "בריאות" כגון עישון, השמנה וזנות, אין אנו מפקירים אנשים כאלה, כולל הלהט"ב אלא מצווים לחבקם ולסייע להם. זה דברה של תורה ואין בלתו.

משוכנע אני שבמהירות האור תתחלנה ההתקפות על הרב אליהו ושכמותו. הכינויים להם יזכה על ידי הסוטים, אוהדיהם ומקדמי המכירות שלהם יהיו מגוונים - חשוך, פרימיטיבי, גזען, סכנה לדמוקרטיה (איך לא ?...) וכיוצא באלה. מיד יקשרו את דבריו עם פסקים והתבטאויות קודמות שאינן "מתאימות" להם. אין נפקא מינא.

איך אמר לי חבר בהתייחס לסוגיה הנזכרת במקורות שאותה תקפו ה"נאורים" - "יתכבדו וימחקו את הפסוק מהתנ"כ".

העולה מהאמור, באם לסכם, הוא שאיננו מתנצלים בפני איש על האמור בתורה הקדושה, איננו מרכינים ראש, איננו מתפשרים. בראש מורם נמשיך לעבוד את השם, לבנות ולהיבנות מדרכיו יתברך ומתורת החיים שציווה לנו. לא ירתיעו ביקורות, לא ירפו ידיים כתבי אישום, גם משטרת המחשבות לא תהלך אימים, בוודאי לא כלבי התקיפה של ה"דמוקרטיה" או הרועצים המשפטיים לסוגיהם.

היו בהיסטוריה ניסיונות רבים להכחיד את תורת ישראל. הנאצים יימח שמם וזכרם שרפו ספרי קודש, בספרד שרפו, בעולם שורפים (באי כרתים בשנת 2010 שרפו אלפי ספרים), הרוצחים הערבים יימח שמם וזכרם שרפו לאחרונה ספרי קודש בחומש. הם שורפים ואנחנו ממשיכים. הם רוצים להשמיד ועם ישראל חי, הם כופרים ואנו מאמינים. לאחר לימוד פרשיה מזעזעת בה נשרפו ערב מלחמת העולם השנייה מאות אלפי ספרי קודש אמרתי לרב עמו למדתי - "וראה היום את עולם התורה בארץ ישראל – ניצחון אדיר של האמת על השקר, ניצחון נצח ישראל".

יישר כוח לרב שמואל אליהו.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


107 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד