בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חייל אחד לבד

אלאור אזריה משלם את מחיר החתירה לניצחון • דעה

  • בעז שפירא
  • ג' אב תשע"ו - 11:15 07/08/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

שאט נפש בוז וחמה ממלאים את לבי נוכח תגובת הדרג הפוליטי והצבאי לפעולת חייל יהודי שפעל נכון ועשה מה שנדרש מכל לוחם יהודי באשר הוא, בין אם בחייל במדים עסקינן ובין אם באזרח או חייל מילואים הנתקל בנסיבות דומות ברוצחים ערבים.

בהתבונני במשפט המתוקשר המתנהל נגד אלאור אזריה מתווספים לרגשות לעיל גם כעס עצום המלווה בתדהמה. הכעס הוא בגין ההפקרה רבתי של אלאור המתבטאת בכך שכל הדרג הפיקודי, הזוטר והבכיר עד הרמטכ"ל ושר הביטחון חברו יחדיו במעשה ההפקרה הנלוז. התדהמה היא בגין תאום העדויות ה"שקוף" כל כך אותו מניע ככל הנראה החשש לקידום בצבא. מדהים להיווכח למה הפך צבא הגנה לישראל. למגינת הלב זה איננו אותו צה"ל אותו הכרנו, אותו אנו מטפחים, לו קיווינו ועליו אנו משליכים יהבנו.

יותר ויותר מתברר שגורמים עוינים, פוסט מודרניים, ליברליים ושמאלנים חדרו לצמרת הצבא, מקלקלים את השורות, מערערים את רוח הלחימה ומסכנים גם את החיילים וגם את עצם קיומנו.

כך למשל וכדוגמה אחת מני רבות מתברר שסגן הרמטכ"ל חושש שמא נהיה כנאצים, לחשש זה שותף קצין חינוך ראשי הפועל להפגת חששותיו ב"חינוך" חיילי צה"ל כדי שלא יהיו כנאצים יימח שמם וזכרם. מדהים!! (לספקנים, עיינו בערך "המדרון החלקלק" ובדברי הרב יגאל לוינשטיין שנאמרו זה מקרוב).

להתדרדרות הזו בצבא יש פירות באושים רבים שאחד מהם הוא היחס המחפיר לו זוכה אלאור אזריה. העובדות הן פשוטות - סרט של ארגון בצלם שברגיל משקר, עורך את סרטיו, ומציג רק את המתאים לסדר יומו האנטי ישראלי פעל את פעולתו וכבמטה קסמים התייצבה באחת כל הצמרת הביטחונית נגד אלאור אזריה. התייצבה ומתייצבת, משנה גרסאות, פועלת בניגוד לכללי הסוביודיצה עליהן אבד הכלח במחוזותינו, ונלחמת מלחמת חורמה נגד חייל אחד שבדידותו למראית עין בהיות כל העם כמעט מתייצב מאחוריו ומגבה אותו.

מפקדי צבא העם נגד העם ונגד חייליו – לא יאומן כי יסופר.

דומה כי רק נס יגרום לבית הדין הצבאי לזכות את החייל. מדוע תשאלו? פשוט מאד - גם השופטים הם חיילים, גם הם חפצי חיים במערכת, גם הם עם דרגות, וכי מי מתוכם ירהיב עוז בלבו לסכן את כל אלה? ראיה לכך אנו מוצאים בעדויות עד כה: המ"פ האומלל שזעקת ה"אחרי" נשתכחה ממנו ולבו נאטם נוכח ארונות ופלאפלים נוצצים עלי כתף הוא דוגמא מצוינת. המעיין בעדותו הראשונה במצ"ח מבין מיד שעדותו בבית המשפט "שונתה" (מחלו לי על העדינות...).

ומצינו מפקדים בכירים שלא נכחו כלל במקום מעידים נגד אלאור - איזו מין עדות היא זו? עדות שמיעה? עדות מומחה? עדות אמת??? אומר לכם – זוהי עדות קולקטיווית של שבט רודף השבוי באותה גישה פוסט מודרנית ארורה בה שבוי רוב הפיקוד בצבא.

אין אויב אלא יש פרטנר, אין מלחמה אלא יש סכסוך, לא צריך לנצח אלא לנהל את הסכסוך, ה"ניהול" צריך להיעשות ב"עצימות נמוכה" ועוד ועוד דברי הבל המסכנים את קיומנו, כך ממש.

ואילו אלאור אזריה שעמד על המשמר בחברון ידוע ידע היטב שהוא במלחמה, זיהה את האויב ורצה לנצח!! זה כל חטאו ועל זה הוא משלם בהפקרה חסרת תקדים, בהתרת דמו, בפגיעה אנושה בו ובחבריו החיילים המביטים בתדהמה ובחשש גובר על משפט הראווה.

נס גלוי הוא שלמרות המכבש הצה"לי, למרות האווילים בהנהגה, למרות התקשורת העוינת, למרות כל אלה- עם ישראל מתייצב לימין החייל, עוטף אותו באהבה ונותן לו גיבוי מלא, ערבות בין יהודים. ואם יתרחש הנס השני ואלאור יזוכה כי אז חיוני יהיה לבוא חשבון נוקב עם כל המפקירים והמעלילים.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד