בע"ה ח' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בזכותך לא קוראים לו מוחמד!

בחורה שעבדה ברמי לוי ומשם התחתנה עם ערבי, בישרה לי כעת על בנה החדש לאחר ששבה לחיק היהדות • ענת גופשטיין בפוסט מרגש על חזרה הביתה, לעם ישראל

  • ענת גופשטין
  • ג' אלול תשע"ו - 16:44 06/09/2016
גודל: א א א
ענת גופשטין
ענת גופשטין

כך בישרה לי נ' הבוקר כשסיפרה לי בבכי על הולדת בנה בשעה טובה, איזה אושר איזה שמחה.

אני נזכרת באותה בחורה עם הרעלה שפגשתי לפני חמש שנים ב"רמי לוי" מקום עבודתה שם היא הכירה אותו התחתנה והתאסלמה. אז היא לא רצתה עזרה, "יהיה בסדר" היא אמרה, כך חשבה, השארתי לה את מספר הטלפון שלי לשעת צרה, "לא יהיה צורך" היא אמרה "טוב לי, אני אפילו צמה ברמדאן".

לי נשאר רק להתפלל לחסדי שמים, לתמוך ולבכות עם האמא השבורה והמסכנה. זה היה חודש אלול והימים הנוראים. כמה דמעות הורידה אז האם בקברי צדיקים ובקבר של הסבתא שהבת קרויה על שמה. כמה בכיות כמה תפילות "אנא ה' הושיעה נא".

>לחץ כאן ותישאר מעודכן בכל הכותרות החשובות!<

למחרת יום כיפור קיבלתי טלפון, "חזרתי הביתה אני רוצה לחזור ליהדות". איזה יופי, מה קרה? "סבתא הופיע אלי בחלום". זו הסבתא שהייתי קשורה אליה, על שמה אני קרויה, היא לימדה אותי "אל נורא עלילה" הבנתי שאני חייבת לחזור הביתה לא יכולתי להישאר שם.

לאט לאט היא החלה את תהליך השיקום, הלכנו צעד צעד, יד ביד, בחזרה אל עם ישראל, בחזרה אל השפיות. ובנתיים היא כבר עזרה למספר בנות לחזור ליהדות, ואמא שלה תומכת ומנחמת הורים שבורים שחרב עליהם עולמם.

כמה דמעות ירדו מעיניים ביום חתונתה דמעות של שמחה איפה היתה הבחורה הזו ואיפה היא היום האשה עם הרעלה הפכה לכלה נאה וחסודה.

"כי לא תמו חסדך כי מעולם קיוונו לך".

ובראש חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות, אני מקבלת טלפון מ נ': בזכותך, לילד הזה לא יקראו מוחמד.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד