בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אם אין הסדרה לא תהיה ממשלה!!

הגענו לנקודה הארכימדית שממנה יוכרע אם פנינו להתיישבות או לחורבן

  • בעז שפירא
  • כ"ג אלול תשע"ו - 13:31 26/09/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

הכותרת מופנית לכל היהודים, שהרי אין יהודים רעים, יש רק כאלה הטועים. בין אם הנכם תומכי ההתיישבות, אוהדי הממשלה ובעד ארץ ישראל השלימה ובין אם הנכם מתנגדים להתיישבות כועסים על הממשלה ועל המתנחלים ואפילו חפצים בתקומת מדינת כל אזרחיה, חלילה על אפרה העשן של ראשית צמיחת גאולתנו מדינת היהודים – חשוב שתדעו : מה שהיה הוא לא מה שיהיה !

אפשר לומר שהגענו לעת הזו לנקודה הארכימדית שממנה יוכרע אם פנינו לבניה,התיישבות,שגשוג וביטחון או חלילה לחורבן ייאוש וסכנות מרובות. חשוב להבין, הפוגרום שהיה בעמונה ככל הנראה לא יתרחש שנית. מחזות האימים שהזכירו נשכחות מימי הפוגרומים באירופה האנטישמית שהונחתו עלינו על ידי העבריין המורשע המאכלס כיום את כלא מעשיהו , הרשע אהוד אולמרט , הם נחלת העבר.

הטעם פשוט. הפעם, ייעשה ככל הנראה שימוש בכוח, כוח פוליטי למהדרין. זכור לי כיצד התחנן משה פייגלין למתי מעט חברי כנסת שיצטרפו בהצבעה נגד תקציב המדינה על מנת למנוע שחרור עשרות רוצחים ערבים. איש לא הרים את הכפפה, אפילו לא אחד , וכך נותר לו משה פייגלין בבדידות מזהרת של איש מוסר ועקרונות שאיננו נכנע , איננו מתקרנף ואיננו הופך עורו.

>הירשם עכשיו ותקבל את הכותרות החשובות למייל האישי!<

פייגלין בחוץ והבית היהודי בפנים. לא לבד אגב, שכן שדולה הקוראת לעצמה נאמנה לארץ ישראל, פעילה בכנסת ומונה כמעט שלושים חברים, כוח פוליטי ניכר !!

נדמה שבימים האחרונים מתחיל ליפול האסימון. אמנם שמענו את דברי ההבל של היועץ המשפטי לממשלה הסבור שהימנעות ממילוי מצוות בג"צ כמוה כסוף הדמוקרטיה (דת מוזרה משהו ברשתה נופלים גם אנשים מאמינים כך מסתבר...), אלא שהיפוכו של דבר היא האמת הצרופה.

כל הסובר שגירוש וחורבן ליהודים הוא מתכון לשימור הדמוקרטיה כאשר באותה שעה הסדרה, בניה, אי אכיפה וויתורים ביחס לבניה הערבית הבלתי חוקית אינה מפריעה לזו (הדמוקרטיה) להתקיים, אינו אלא מוכה עיוורון מעשי,אקדמי,ומוסרי.

הרשו לי לדלג בחזרה למגרש הפוליטי.

אנשי הבית היהודי "חטפו" כהנה וכהנה עת התפתלו והתנחמדו אל מול תושבי עמונה החרדים. בעוד האחרונים זועקים מרה, זעקה של אמת וצדק, עמדו מולם חברי הכנסת מהבית היהודי מבולבלים, רפים, אובדי עצות.

אם אובדי עצות אתם הרי לכם עצה : עשו שימוש כוחני בידכם המורמת להצביע (כשברצותם אין היא מורמת....). התייצבו כאיש אחד נגד העוול , נגד העושק, נגד הגזל ונגד החורבן !!

בעשותכם כן אל תהססו, אל תירתעו, אל תיראו מאיש, לא מנתניהו ולא מהמדבר הפוליטי. למדנו בעבר לדעת שקוץ עקשן יכול לפרוח במדבר , לכבוש את השממה ולשוב ולפאר את הגן. בעשותכם כן אל תתקפלו ברגע האחרון... (סמוטריץ'- זוכר את בית רחל ולאה העומדים עדיין בשיממונם ?.....) ואל תעשו סחר מכר בעקרונותיכם עקרונותינו ובשליחותכם ושולחיכם.

פעלו לגייס יחד עמכם יהודים הטוענים (אוי, כמה קל לטעון.....) שהם נאמנים לארץ ישראל. דרשו קבלות, עמדו על ביצוע, כאן ועכשיו !

הודיעו כולכם כאיש אחד ובראש מורם :

אם אין הסדרה לא תהיה ממשלה!!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד