בע"ה כ"א טבת תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אטינגר עצור ורוצח בכוח משוחרר !!

האמור לקמן יהיה בוודאי המאמר הקצר שכתבתי מעודי • דעה

  • בעז שפירא
  • ח' תשרי תשע"ז - 14:17 10/10/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

האמור לקמן יהיה בוודאי המאמר הקצר שכתבתי מעודי. למעשה, הכותרת היא המאמר כולו. ובכן: צדק נוסח מדינת ישראל – הרי הוא לפניכם:

אתמול הכה הטרור הערבי שוב. רוצח ערבי ניאו נאצי פתח במסע רצח כשבידו מכונית וכלי ירי. תוך דקות רצח שני יהודים ופצע עוד שמונה תוך שהוא משנה מן היסוד חיי משפחות רבות, שינוי קשה וכואב ממנו אין חזרה במות היקירים.

אותו רוצח היה מסומן על ידי כוחות הביטחון ואף הועמד לדין על ידי מערכת המשפט הישראלית. הרוצח שהסית בעבר לרצח יהודים ושלהב הרוחות בכיוון זה היה אמור להיכנס לבית האסורים לפני כמה חודשים.

אלא ששופטת יהודית מרק קלמנוביץ', החליטה לדחות את ביצוע המאסר של המחבל, שעד אותו הדיון לא רצח (או לפחות לא נודע על כך...). מדברי יהודי יקר, חבר הכנסת יהודה גליק, ניתן ללמוד שהשופטת הנ"ל העדיפה בעבר (בעניין אחר) גרסת המחבלים על פני גרסת יהודה גליק, יהודי תמים וישר דרך. על העוול הזה מתלונן גליק: "העדפת להאמין לאלימים למחבלים למנוולים ולשקרנים. הרגשתי שאת מתנקשת בחיי".

אז אותה שופטת דחתה תחילת מאסרו של הרוצח הערבי הניאו נאצי בירושלים אתמול, ואולי הרצח היה נמנע אלמלא ריחמה על אכזרים והתאכזרה אל רחמנים?

אולי?

וחברנו מאיר אטינגר אותו אינני מכיר אישית היה עצור זמן רב, שוחרר, וכעת פורסם שנעצר שוב.

העמדה לדין? משפט? מה פתאום!!

והרי לכם מערכת הצדק בישראל, במלוא תפארתה והדרה.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד