בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כתב אישום נגד התקשורת הישראלית

הדוגמאות לפעילותכם עליה תענשו בבוא היום רבות מספור • דעה

  • בעז שפירא
  • י"ג כסלו תשע"ז - 09:50 13/12/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

לא כולכם אבל רובכם ככולכם עתידים ביום מן הימים לעמוד לדין בעוון הסתה,הרעלת בארות,משוא פנים,בעיטה במורשת היהודית היא מורשתכם,שיתוף פעולה עם האויב,שטיפת מוח כוחנית,השתלטות על משאב ציבורי ועשיית שימוש בו שלא כדין, עידוד פריצות ותועבה, תרומה להריסת התא המשפחתי והחברה כולה ואולי אפילו בגידה !!

נשמע חמור נכון?, מסכים מאד, מעשיכם חמורים מאד ואני עומד בתוקף מאחורי כל "סעיפי האישום הנ"ל" (שבינתיים, לא כולם מצויים בספר החוקים במדינת ישראל). בעיני רוב העם היושב בציון הנכם פושעים, מאסנו בכם, אין לנו אמון בכם, אתם הורסים לנו כל חלקה טובה. אתם צבועים, לא הגונים,נושאי פנים, חנפנים ושקרנים.

את מה שנוח לכם אתם מפארים ומה שאיננו מתאים לסדר יומכם אתם מסתירים,מגמדים ואף מעלימים או מתעלמים הימנו. מקריות אין כאן- הכול הנו חלק מסדר יום שמאלני, "ליברלי", פרוץ, "נאור", אנטי יהודי ופוסט ציוני.

כל מה ששנוי על היהודים אתם בעדו, כל מה שאהוב על היהודים אתם נגדו. התנגדותכם אינה פאסיבית אלא לוחמנית,צינית,כוחנית,אלימה לעתים (ניתוק שיחה באמצע ראיון...),ומרושעת. "תפישת עולמכם" אם ניתן להגדיר זאת כך, מנוכרת לרוב העם היהודי היושב בציון ותומכיכם/אוהדיכם הולכים ומתמעטים. לא מאמינים לי?- הציצו בנתוני הרייטינג שלכם, לאורך ולרוחב.

אתם שונאים את התורה, את ההלכה, כופרים בבורא עולם,מלגלגים על קודשי ישראל, שונאים התנחלויות ומתנחלים, לא אוהבים מנשקי מזוזות,מתעבים חרדים , מזלזלים ברבנים, מבקרים כשהצבא מחסל אויב, מתלהמים כאשר יש ניסיון לבלום אקטיביזם שערורייתי של בג"צ, נחרדים מפתיחת ערוץ תקשורת "ימני" או "לאומי" , נלחמים בו ופועלים להצר את צעדיו.

מנגד- אתם אוהבים את המוסלמים והנצרות ומקפידים על שמירת חופש הפולחן (השמור רק להם...), אתם מחבבים את הרפורמים ורואים בהם קדמה ו"סובלנות" ראויים, אתם מזדהים עם הערבים ה"מקופחים" בארצנו ומפרגנים לערבים ב"שטחים הכבושים", אתם מאדירים כופרים,אתיאיסטים,"רוחניים" מכל המינים והסוגים ורואים אותם כשכלתנים חזות הכול ואנשים מפותחים ולא פרימיטיביים. אתם מתנגדים ל"נוהל שכן העשוי להציל חיי חיילים, אוהבים "תגובות מידתיות" וחסים על חיי האויב. אתם חסידים שוטים של עושה דברכם הבג"צ ומתעבים את הרבנות. כל אדם לאומי ולאומני הנו בעיניכם קיצוני וכל שמאלן אוהב ערבים ושונא עמו הנו בעיניכם הומאני,סובלני וסמל הקדמה.

אתם בועטים בקודשי ישראל אך נזהרים בכבודם של גויים, בראייתכם אלאור אזריה הוא רוצח והרשעתם אותו בטרם משפט והמחבל הערבי שניסה לרצוח נפש את חבריו החיילים הפך לקרבן. אתם מראיינים בתוקפנות ובחוסר סימפטיה את הורי אלאור ,קרוביו,עורכי דינו וחיילים וקצינים המצדדים בו בה בשעה שאתם מספקים במה רחבה ואוהדת למאשימים אותו הרואים בו רוצח – בכלל זה שונאי ישראל רבים,ארגונים עוינים, משפחת ה"קרבן" הערבי וכל מי שפועל על מנת להרשיעו.

אלאור אזריה הוא רק דוגמה מהעת האחרונה אך התנהגותכם הפושעת היא לאורך זמן ומזה שנים הרבה אתם מרעילים כל חלקה טובה, ופועלים כ"מכבש על" בכיבוש תודעת הציבור הרחב, יהודים טובים ברובם הגדול אשר ניזונים מכם בהזנה כפויה, עשרים וארבע שעות ביממה, בכל הרשתות,בכל התוכניות, בכל נושא .

ולמרות זה אתם נכשלים !

הדוגמאות לפעילותכם עליה תענשו בבוא היום רבות מספור ולו רציתי להיות ממצה הרי שאנציקלופדיה עבת כרס ומרובת כרכים לא היה בה די. כמה דוגמאות שהכול מבינים, אולי תבינו גם אתם –

פנל הדן בהומוסקסואלים אתם מאיישים באנשי שלומכם החושבים כמוכם, כולל אחד או יותר הלוקים בעצמם בסטייה. מולם מובא לעתים חרדי או דתי אותו אתם תוקפים תוך הצגתו כחשוך ונבער. בסיקור ההתיישבות היהודית בישו"ב (יהודה שומרון ובנימין) אתם תוקפניים כלפי המתנחלים (ה"קיצוניים") ונוטפי רוך, חנופה ואמפתיה לערבים ה"חיים תחת כיבוש". מחבל ערבי שזרק בקבוק תבערה על מנת לרצוח יהודי הוא בפיכם "נער ערבי" ועל פי רוב תמצאו שיש לו בעיות אישיות, משפחתיות, נפשיות ואחרות. לעומת ה"נער הערבי", ילד יהודי עם פאות שירסס כתובת גרפיטי על קיר הוא טרוריסט.

ה"פרשנים" אותם הנכם מביאים אינם אלא תועמלנים עיקשים ומיומנים להפיץ שקריכם ותפישת עולמכם. בנושא השנוי במחלוקת משפטית תביאו "פרופסור" שמאלני, תתנו לו תוכנית קבועה ברדיו "לפרשן", תציבו אותו בכל אולפן ותציגו אותו כמומחה גדול בתחום. לא מעניין אתכם שיש פרשנים אחרים, בעלי דעה שונה והבנה שונה...

טון הדיבור, העוויות הפנים,הקצאת הזמן,הנימוס או העדרו,ההקשרים בהם מובאים הדברים- כולם כאחד שם על מנת לשרת אתכם ואת סדר יומכם. מדוע לא תאמרו כאיש אחד מה אתם זוממים ?, מדוע לא תהיו הגונים ותפעלו ביושרה ?, הכיצד אתם מרשים לעצמכם לגזול את המשאב היקר המופקד בידיכם ולעשות באמצעותו שמות בעם הזה ובכל היקר לו , הכיצד הנכם מעיזים ?!

וכאשר אינכם מצליחים הדבר מעביר אתכם על דעתכם. במו אזני שמעתי מגיש תכנית אקטואליה בטלביזיה שהתייחס בעוינות מופגנת למרואיין ימני וכששמע מפיו את ההיגד שהשמאל מתמעט והולך ענה לו בפנים סמוקות: "אבל נשאר הרבה יותר איכותי מהימין". כך גם טרקו לא פעם מראיינים את המרואיין הימני התורן- שאלו את ד"ר מיכאל בן ארי...

כאשר ממשלה "ימנית" מכהנת לאורך זמן אתם עוסקים באופן כפייתי בראשה, באשתו, בנהגו, ביועציו ובאב הבית שלו, כמעט שכחתי- גם בילדיו. הוא נבחן תחת זכוכית מגדלת- מה אכל,כמה שתה,עם מי דבר ונפגש ומיהו אחרון החברים שלו. לעומת זה כאשר נשיא לטעמכם כדוגמת פרס- מבזבז כספים, נוהג בהוללות ובראוותנות, נפרד מרעייתו בנסיבות "תמוהות", פועל מאחורי גבו של ראש ממשלה ובניגוד לחוק (בימי טרם אוסלו) אין פוצה פה ומצפצף- "שקט תעשייתי" בונה, לתפישת עולמכם.

כאשר רוצים להרוס את עמונה יישוב פורח שהוקם בסמכות וברשות, רוממות שלטון החוק בפיכם והשרלטנות, ,הצביעות והשקר תופסים פיקוד במלוא "הדרם" האפל. זעקות העשוקים הצדקניות והמתחסדות שבפיכם נשמעות מעל כל גל, בכל מהדורת חדשות, בכותרות הראשיות- "בג"צ", "סכנה לדמוקרטיה", "פאשיזם", "לאומנות שמזכירה ימים אפלים באירופה"...... !

לעומת זה כאשר לא אוכפים פסקי דין חלוטים נגד ערבים ,בדווים ושאר יקיריכם הנכם מחרישים. מה עם שלטון החוק?, מה עם בג"צ?, מה עם הדמוקרטיה ? ...!!! איך הסביר אחד ה"שופטים" במוסד הזה שבעזרת השם יפוזר במהרה על פי חוק- "יש מקרים בהם החוק אינו הכול" (הציטוט אינו מדויק , רוח הדברים כן). מדהים ? לא אתכם- אצלכם כאשר מדובר ביהודים,כבודם ורכושם- החוק הוא מעל הכול ותקפידו על קצה קוצו של יוד עד למיצוי ה"דין". על צדק איני מדבר כלל- בוודאי לא אתכם.

התהליך שאמור להדיר שינה מעיניכם יתרחש כדלקמן: להווה ידוע לכם (גם אם אין הדבר מוצא חן בעיניכם) שהימנים,ה"פרימיטיביים", מנשקי המזוזות, החרדים (רחמנא ליצלן ), המתנחלים וחובשי הכיפות הסרוגות הולכים ומתרבים בקצבים אותם אינכם יכולים לדמיין. מצד שני- המחנה שלכם, הממורמר, הזעף, המתוסכל ונעדר חזון או שמחה,העוסק בלשנוא את אחיו ולהוציא דיבתם רעה, מחנה זה הולך ומצטמק, חלקו כבר אוכל יוגורט בברלין...

התוצאה הבלתי נמנעת היא שיבוא יום (במהרה, לכך אנו מקווים ומתפללים) בהם היהודים אוהבי עמם יאחזו ברסן השלטון. שתי הידיים תהיינה על ההגה והכיוון יהיה ברור, לאומי, שמח, מלא גאווה יהודית, יישוב הארץ, בריאות נפשית ושלמות המשפחה. באותם ימים שמחים התרבות תפרח, הצדק ייראה וייעשה, חסד וערבות הדדית יהיו נחלתנו.

כאשר תשלוט כאן ממשלה יהודית ישתנה ספר החוקים מן הקצה אל הקצה. אינני יודע מהי מידת ההשפעה שתהיה להלכה היהודית אך ברור לי ש"אקטיביזם" שמאלני ודורסני לא יהיה. או אז תבוא המדינה חשבון אתכם. ברי שלא תמשיכו לעבוד ולהרעיל, רבים מכם יועמדו לדין על פי חוק והעונש ימוצה עד תום שהרי המרחם על אכזרים סופו שמתאכזר לרחמנים.

ראו הוזהרתם !!

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד