בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מה פתאום לשקם את עזה?

מבין שתי האוכלוסיות - זו של עזה וזו של ה"עוטף", את מי צודק יותר לשקם? השאלה רטורית כמובן. שקר נוסף בשרשרת השקרים אליהם התרגלנו

  • בעז שפירא
  • כ"ה תשרי תשע"ה - 12:15 19/10/2014
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

התרגלנו בעוונותינו להסכין עם שקרים מכל המינים והסוגים ולהמשיך במסלול חיינו בשגרה מרדימה משהו. כך מככב לו השקר הגדול של המאה בדבר קיומו כביכול של "עם פלסטיני", כך הורגלנו למנטרות החלולות לפיהן צה"ל מגיב במלוא עוצמתו לירי תלול מסלול מעזה. כך אנו חיים כאילו הר הבית בידינו, כאילו יש באמת חופש פולחן דתי ליהודים במדינתם ועוד ועוד...

הכול שקרים.

והנה באופן צפוי לחלוטין משתלט על השיח הציבורי שקר נוסף שכולו איוולת ואי צדק, לפיו יש לעשות לשיקום עזה, זו שנהרסה במלחמה/מבצע האחרון עד כי חורבותיה מייסרות את המצפון הצבוע של ה"קהילייה הבינלאומית" עד כדי כינוס ועידות וכנסים לשם דיון בסחר המכר של שליחת ידיים לכיס העמוק שלך שונאי ישראל באשר הם, הכול כשר על מנת לקומם את מבקשי רעתנו, להעמידם על רגליהם ולהכשירם למערכת השמד הבאה אותם הם זוממים.

בעוד שמג'ון קרי, קתלין אשטון וחבריה הלבנבנים, המועצה ל"זכויות אדם" של האו"ם וכיוצא באלה עוכרי ישראל אין ולא צריכות להיות ציפיות חיוביות, הרי שפלא הוא הכיצד שועי ארץ ופוליטיקאים המתיימרים להנהיג אותנו משתפים פעולה עם זה השקר.

משאית עם חומרי בנייה בדרך לשיקום עזה (מתפ"ש)

לשקם את עזה?!

אותה עזה שרוב מוחץ של פראי האדם הישמעאלים החיים בה המליכו את בני השטן מהחמס, אותה עזה שסוגדת ליחיה עיאש ולמוחמד דף שני ארכי רוצחים שמלאכתם אומנותם רצח המוני של יהודים חפים מפשע. אותה עזה שבהתפוצץ אוטובוס ברחובות תל אביב וחלקי גופות ודם נאספים על ידי צדיקי זק"א יוצאים גברים נשים וטף לצמתים ולרחובה של עיר וחוגגים בחלוקת כנאפה ומיני תופינים.....

זו אותה עזה שם אין משפט ובה אין צדק. שלא לדבר על רחמים. זו עיר מחילות ומנהרות בה רוצחים וגונבים, בתוכה מתעללים בחלשים וממליכים רשעים. השחיתות חוגגת שם, תאוות הרצח גם וכל הסדום הזו משמשת קרדום להכות בנו היהודים, להשמיד ולאבד ,כן, פיזית ממש.

את העופרת אותה יצקנו על עזה והצוק אותו המטנו על ראשם הרוויחו תושבי עזה ופרנסיה ביושר, אם יאה להתבטא כך באשר לכנופיות רוצחים ופראי אדם שפרנסתם מושתת על רשע הרס ורצח.

האבסורד הנוהג (ליתר דיוק השערורייה רבתי !!) לפיהם אנו מעבירים לרוצחים דלק, בטון ,מזון, תרופות, מכשירי חשמל וגם משאיות עמוסות בשטרות - כסף מזומן ממש, חייב שיהיה לו סוף. כבר נדרשתי בעבר לדוגמא סוריאליסטית – בעיצומם של הקרבות קרסה אספקת החשמל לרובע בעזה. ישראל נדרשה (ומייד צייתה...) לשלוח צוות שיתקן התשתיות. הצוות נשלח למקום והרוצחים ירו על הפועלים בעודם מתקנים התקלה....לאסוננו המקרה דנן ארע במציאות ההזויה בה אנו חיים.

אמרו לי אתם – תושבי שדרות, נתיב העשרה, בארי, יד מרדכי, אשקלון וכל מה שמכונה עוטף עזה - כל אלה חיים שנים תחת הפגזות וטרור ההופכים את הבלתי צפוי לצפוי ובכל רגע. המצב הכלכלי ב"עוטף" איננו מן המשובחים. מאות אלפי אזרחים שלווים ותמימים החפצים בחיים ודורשי שלום היו לבני ערובה בידי הרוצחים הישמעאלים מעזה.

מבין שתי האוכלוסיות - זו של עזה וזו של ה"עוטף", את מי צודק יותר לשקם? השאלה רטורית כמובן. אלא שמנהיגינו מתוך חולשת דעת ואובדן דרך חוטאים פעמיים. הם משתפים פעולה עם השקר הנ"ל בדבר ה"צורך" בשיקום עזה היא סדום ובו בזמן מלעיטים אותנו בשקר הנורא.

די, שבענו מהנזיד הזה שכולו רווי דם יקירינו.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד