בע"ה י"ג אדר תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"אלימות המתנחלים" ביידן ובנק לאומי

באיזו סמכות פועל בנק ישראל הממהר להודיע כי הוא מגבה את בנק לאומי? מי שם את רשות הדואר להתנכל ליהודי צדיק וחף מכל פשע? והגרוע מכל – כיצד ייתכן שאלה המעולים חופשיים לפעול ואין מי שיבטל פועלם הרע משל היה תעתוע חולף, לא מציאותי, דמיוני ונטול קיימא?

  • בעז שפירא
  • כ"ו שבט תשפ"ד - 15:11 05/02/2024
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

בשבוע שעבר התבשרנו שהנשיא ביידן הוציא צו נשיאותי (לא פחות!) ובו הגבלות שונות על ארבעה מתנחלים. המדהים הוא שהצו הוצא בלא שבידי הממשל האמריקאי ראיות כלשהן כנגד הארבעה. כיצד אני יודע זאת, כי גם בארץ ישראל לא הורשעו הארבעה בעבירה פלילית כלשהי ואף לא הוגש כנגדם כתב אישום. נכון שדוד חי חיסדאי סובל מהתנכלות ממושכת מצד המחלקה האנטי יהודית בשב"כ וכבר אינני יכול לעקוב אחר ההרחקות המנהליות, האיזוק האלקטרוני בבית ועוד מרעין בישין שמערכת המשפח אסרה עליו מעת לעת, אלא שלא הוגש נגדו כתב אישום כלשהו וממילא לא הורשע בדבר.

אם כן, מה סיבת ההתעללות ומה המקור לצו הנשיאותי הנ"ל?

יכול אני רק לשער שביידן המצוי אף הוא בשבי הפרוגרסיבי מרגיש חובה להשביע את הארי הזה ומה לך משביע יותר מאשר לנקוט צעדים דרקוניים, הגם שמופרכים מעיקרם, כנגד ארבעה צעירים יהודים מההתנחלויות?

ומנין לביידן השמות? אין בידי להוכיח אך אפשרות אחת היא שאותה מחלקה אנטי יהודית משתפת פעולה, אף מאחורי גבם של השרים הממונים ו/או הממשלה, עם האמריקאים, כשזהות האינטרסים ומידת התיעוב כלפי יהודים דתיים בכלל ומתנחלים בפרט מעבירה אותם על דעתם עד כדי הכפשתם, פגיעה בשמם הטוב ואף התנכלות או ניסיון התנכלות באמצעים כאלה ואחרים.

אפשרות אחרת היא שנפשות "טובות" בקרב השמאל הישראלי, כאלה המוסרות יהודים ואינטרסים יהודים לידי כל צר, העבירו שמות ומידע שקרי וחסר כל ביסוס – העיקר כדי לפגוע במתנחלים – אין כמו אויב משותף כדי לאחד את השורות....

עוד לא עיכלנו את ההזיה והנה אנו מתבשרים שבנק לאומי הקפיא חשבונו של ינון לוי, אחד השמות שהוזכרו. בעוד ברור לכל בר בי רב שמהר מאד בנק ישראל או גוף שלטוני אחר יפעל ויתערב כדי לבטל את החרפה – קרה בדיוק הדבר ההפוך, בנק ישראל הודיע שהוא מגבה את בנק לאומי בפעולתו !!

האירועים רודפים זה אחר זה ושוב בשורה – בנק הדואר הגביל החשבון המשותף של דוד חי חיסדאי ורעייתו. אין הסבר, אין שימוע או הליך דומה, אין ולא ניתנה שום אפשרות לברר ו/או להתגונן מפני המהלך הדרקוני. ככה זה כאשר הדיפ-סטייט שולט שלטון ללא מצרים.

מאחר שטענתי לעיל שהיהודים הנזכרים הם חפים מכל פשע אני מוצא לנכון להביא בפניכם גילוי נאות. לא דייקתי בדברים. לארבעה כמה חטאים כבדים עליהם לא ניתן ככל הנראה לעבור בשתיקה. ואלו החטאים: מדובר ביהודים שלראשם כיפה ועל גופם ציציות, מדובר ביהודים עטורי זקנים. מדובר ביהודים המתגוררים בהתנחלויות, חלקם אף בגבעות רחמנא ליצלן !!  מדובר באידיאליסטים, מדובר באוהבי עמם וארצם, מדובר באוהבי התורה !!

געוואלד !!!

כבר אתמול בבקר התחלתי לברר האופציות לפעול כנגד הצו המטורף של ביידן , צו שכולו עוול, צו המושתת על שקר, צו המעיד על בורות. עוד אני מעכל את הדברים ומבין כי כנגד הצו הזה אין ככל הנראה מה לעשות, מתרגשות עלינו הידיעות כאן בארץ על פעילות בנק לאומי "לישראל" כנגד ינון לוי, בהמשך על בנק "ישראל" המגבה פעילות זו ולבסוף על דואר "ישראל" המחרה מחזיק אחר בל"ל, במהירות יש לומר, ובלבד שאף הוא יוכל להשתתף במחול הצביעות והרוע שכולו עוול משווע ומנותק מכל מציאות של צדק.

ומהדהדות השאלות – על סמך מה מבצע בל"ל את הפעולה הנפשעת ?, באיזו סמכות פועל בנק ישראל הממהר להודיע כי הוא מגבה את בנק לאומי? מי שם את רשות הדואר להתנכל ליהודי צדיק וחף מכל פשע? והגרוע מכל – כיצד ייתכן שאלה המעולים חופשיים לפעול ואין מי שיבטל פועלם הרע משל היה תעתוע חולף, לא מציאותי, דמיוני ונטול קיימא?

אם שמתם לב, מהשאלות הנ"ל נעדרו כמה חשובות – מה עם מערכות המשפט והצדק, מה עם היועצת המשפטית לממשלה, מה עם בג"ץ מגנו האולטימטיבי של האזרח מפני שרירות לב של השלטון וזרועותיו?

שוחחתי הבקר עם קרוב של אחד הצדיקים. היה זה לאחר שבנק "ישראל" הודיע את הודעתו התמוהה השערורייתי. אמרתי לאותו חבר כי ככל שהטירוף יגבר – כך מובטח שכל הפעולות הנ"ל תבוטלנה במהרה. יש גבול לכל תעלול ומאחר שיש בממשלת ישראל כמה יהודים טובים, בטוחני שהעניין יטופל.

ואנחנו, ניוותר עם השאלות ועם הכאב הכרוך בהכרת המציאות הזו, בה אין דין ואין דיין, בה המשפט היה למשפח ובה כל רשע ואוויל יעשה "הישר" בעיניו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד