בע"ה י"ג תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אוהלי קידר: מחבל כלוא דקר סוהר

ביום שישי דקר מחבל סוהר בבית מעצר בדרום. בגבעת רונן יידו ערבים אבנים ביום שישי ובשבת, ובאבו דיס צעדו מחבלים חמושים

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט' אדר תשע"ח - 20:36 24/02/2018
גודל: א א א
ארכיון (שבס)
ארכיון (שבס)

בבית המעצר אוהלי קידר בבאר שבע דקר ביום שישי מחבל חמאס, את אחד הסוהרים, וזאת באמצעות דוקרן. הסוהר נשרט ונפצע קלות והמחבל הועבר לבידוד.

בנוסף דווח גם ביום שישי וגם בשבת על כך שערבים מהכפר בורין עלו לעבר גבעת רונן שבסמוך להר ברכה, יידו אבנים והבעירו צמיגים. ביום שישי דווח כי ערבים עקרו גידולים חקלאיים סמוך לגבעה. תושבים הבריחו אותם חזרה לכפר, וארגון השמאל הקיצוני יש דין הפיץ תיעוד מיום שישי בו נראה יהודי חמוש באקדח בשטח שבין הכפר לגבעה.

בשבת בצהריים שוב עלו ערבים וניסו להבעיר צמיג, אלא שהתושבים הבריחו אותם. בהמשך הגיעו למקום כוחות צבא שפעלו בכפר.

ערבים דיווחו השבת על מעצרו של אכרם אל אטרש מדהיישה, שלדבריהם נפצע מירי צה"ל לפני כארבעה חודשים במהלך פעילות בכפר, ומאז לטענתם הצבא מנסה למצוא אותו. לפי הדיווחים, כח מיוחד נכנס לעיירה ועצר אותו.

בכפר נבי סלאח דווח ביום שישי על רחפן, ככל הנראה של הצבא, שנפל בכפר. ערבים הפיצו סרטון בו נראים ערבים רעולי פנים שורפים את הרחפן, לדבריהם בכפר בית רימא הסמוך. באבו דיס צעדו ביום שישי בצעדת הסתה נגד יהודים, עשרות ערבים רעולי פנים, חלקם חמושים בכלי נשק, רובים ואקדחים, סכינים ותחמושת.

בנוסף דווח ביממה האחרונה על ערבים שיידו אבנים לעבר כלי רכב בכביש גוש עציון חברון באזור בית אומר, לעבר חיילים בקדום ובית פוריק ועוד. בגבול רצועת עזה נתפס הערב (מוצ"ש) שני ערבים שחצו את הגדר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד