בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איש חינוך בלוד: "אנחנו כמו עזרא יכין - אין מדינה"

כאשר תושבים נאלצים לעמוד מול פורעים רצחניים שזורקים אבנים, שורפים מכוניות, מבצעים לינצ'ים בעוברי אורח ואף יורים עם נשקים ברחוב, הם מרגישים כי המצב היום דומה למה שהיה בימי המחתרות

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' סיון תשפ"א - 09:18 14/05/2021
גודל: א א א
לוד, השבוע (אלעזר ריגר)
לוד, השבוע (אלעזר ריגר)

"אנחנו היום כמו עזרא יכין. אין מדינה, אין מי שישמור, אם אתם לא תגנו על התושבים הם ישחטו". את הדברים אמר תושב לוד, איש חינוך מוכר ומוערך הפועל בעיר, למתנדבים שהגיעו לשמור על בתי היהודים בלוד.

נראה כי הפרעות של הימים האחרונים גרמו לאנשים רבים לנקוט בעמדה קיצונית נגד אזלת היד החריפה של המשטרה ושל הממשלה. כאשר הם נאלצים לעמוד מול פורעים רצחניים שזורקים אבנים, שורפים מכוניות, מבצעים לינצ'ים בעוברי אורח ואף יורים עם נשקים ברחוב כמו במדינת עולם שלישי, רבים מרגישים כי המצב היום דומה למצב שהיה בימי המחתרות, שבו תושבים לא חמושים נאצלים לשמור על השכונות היהודיות בגופם מפני הפרעות.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

תושב נוסף שמתגורר בלוד ועובד בשירות המדינה אמר כי "זה שלא שחטו אותנו עדיין – זה רק מרצון טוב של הערבים שעדיין לא שברו את כל הכלים. כי מבחינת המדינה אין כאן מדינה שום ששומרת עלינו".

רגע לפני שאתם עוזבים...
זה המקום היחיד בו תוכלו לקרוא את כל החדשות שאחרים מנסים להסתיר מכם. האיסוף, אימות המידע, הפרסום והעבודה מסביב דורשת משאבים רבים. זו ההזדמנות שלכם להצטרף ולקחת חלק במאבק שהופקר בידי הרשויות.

הצטרפו עכשיו לבניית כלי תקשורת עצמאי יהודי וערכי >> 
יחד נשמיע את הקול היהודי >> 

להצטרפות לעדכונים מהקול היהודי:
בווצאפ >>
בטלגרם >>

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד