בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אליהו ליבמן: "עסקה שמסכנת את החיילים וכלל החטופים"

"בני חטוף, אבל עלינו לנהוג באחריות", אמר ליבמן הערב (ג'). הממשלה עדיין דנה בעסקת שחרור המחבלים והפסקת האש. "זו שערוריה. אני מפציר - אל תכנעו, קחו אחריות על מדינת ישראל"

  • ח' כסלו תשפ"ד - 23:18 21/11/2023
גודל: א א א
(הלל מאיר TPS)
(הלל מאיר TPS)

אליהו ליבמן חבר "פורום תקווה" של משפחות החטופים, ואביו של אליקים שנחטף לעזה, מתח ביקורת קשה על עסקת שחרור המחבלים והפסקת האש הנמצאת ברגעים אלו (שלישי) בדיונים בישיבת הממשלה.

"אני מרגיש שראש ממשלה, שר הביטחון וחברי הקבינט מפקירים את כלל החטופים, מסכנים את כוחות צה"ל ומפקירים את ביטחון 8 מיליון אזרחי ישראל".

את הדברים אמר ליבמן בתכנית הפטריוטים בערוץ 14 בה התארח הערב. "הלחץ של אמריקה, והלחץ של קמפיין פוליטי שמנסה להפיל את הממשלה מצליח להכריע את המנהיגים שלנו". ליברמן הפציר בראשי המדינה לא לחזור על טעות עסקת שליט: "יש לנו את גלעד שליט אבל יש לנו מאות הרוגים ופצועים, ואלפים עכשיו בשמחת תורה כתוצאה מעסקת שליט. אני מפציר בככם - תחזרו בכם. תדאגו להחזרת כל החטופים".

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

ליבמן הוסיף ואמר שהביטחון למדינת ישראל צריך להיות בטוח למאה שנה הקרובה. "לא מספיק נחושים להכריע את אויבנו. מה שקורה עכשיו זו שערוריה. אתם מסכנים את כלל החטופים, את החיילים ואת אזרחי ישראל. זו כניעה לחמאס. אל תכנעו. הבן שלי צריך לחזור הביתה, וכל החטופים צריכים לחזור. אבל יש לנו אחריות כוללת. זה לא יום רגיל. אני מבקש מכם - קחו אחריות על כל מדינת ישראל".

בשעה זו דנים שרי הממשלה על עסקה בין מדינת ישראל לתנועת הטרור חמאס, במסגרתה ישוחררו כ-150 מחבלים וצה"ל יכנס להפסקת  אש בת ארבעה ימים. זאת בתמורה לשחרורם של 50 חטופים, מתוך 240 החטופים המוחזקים בידי ערביי עזה. על פי הדיווחים, המחבלים שישוחררו בעסקה, יוחזרו לבתיהם ביהודה ושומרון ורצועת עזה, בהתאמה. מדובר ככל הנראה במחבלים שלא הורשעו בעבירות רצח. כמו כן, כלי טיס הישראלים לא יוכלו לטוס בשמי הרצועה במשך 6 שעות, מידי יום. עוד דווח, כי חמאס יאפשר לצלב האדום לבקר את יתר החטופים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון