בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
הרצח בערד

אלפים ליוו את רון למנוחות - תמונות

"מדינת ישראל לא עושה מספיק להילחם באויבים החיצוניים והפנימיים שלה", אמר אביו של סמל רון יצחק קוקיא הי"ד שנרצח בערד

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ו כסלו תשע"ח - 17:00 03/12/2017
גודל: א א א

אלפים ליוו למנוחות בבית העלמין בקרית שאול את סמל רון יצחק קוקיא הי"ד שנרצח בדקירות בערד ביום חמישי בערב. בני משפחתו ספדו לו וקראו למדינה להילחם באויבים מבית ומחוץ.

"רון שלנו חונך לאהוב בני אדם ולכבדם, הן במשפחה והן בחברה, וגם חונך ל'כבדהו ולחשדהו', במיוחד כלפי זרים", אמר בועז, אביו של רון הי"ד. "נראה לי כי רון לא היה מספיק חשדן ביום חמישי בלילה, שבו נרצח על ידי אנשים שפלים אויבי המדינה ואזרחיה. מדינת ישראל, על כלל אזרחיה ומערכותיה, לא עושה מספיק להילחם באויבים החיצוניים והפנימיים שלה אשר פוגעים בה ובאזרחיה. זו מלחמה שיטתית ומתמשכת מול אלו שמפעילים עלינו אלימות ואלו שמחוללים אותה".

האב הוסיף: "הביטחון האישי והלאומי הם נדבך מרכזי יחד עם ערבות הדדית וההיבט הביטחוני האזרחי והכלכלי. אני קורא במעמד הכואב הזה לכלל האזרחים מכל הדתות והזרמים להיות יותר סבלניים האחד לשני ופחות ביקורתיים, שכל קבוצה תשאף להגיע להיות יחד עם האחרים ולא על חשבונם".

האם לבנה תיארה את בנה: "אהובי, ילד קסום ורגיש, ילד חם, גבר חזק ואיתן שתמיד רצה חיבוק ועוד אחד מאימא, נסיך ומלך, צנום ומרשים, כובש ואהוב. כאילו קיבלת עליך שליחות ותמיד רצית חיבוק ועוד אחד מאימא. היום כשנישקתי אותך, רציתי לחמם את גופך, ועיניך היו עצומות וכבויות, ולא הצלחתי להחזיק בך. לך לדרכך בני, מלאכים יקבלו את פניך ושטיחי פנים ייפרסו לפניך. לך לדרכך חבוק בזרועות אלוהיך. תודה לעמלים, למחפשי המחבלים הארורים ולתושבי ערד המקסימים. בני, ילדי, גוזלי, יהי זכרך ברוך".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד