בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בידיים עם דם: המשפחות השכולות מפגינות מול ישיבת הקבינט

בשעה שהקבינט המדיני בטחוני דן בנוגע לעסקת שחרור מחבלים, המשפחות השכולות מפגינות בידיים מגואלות בדם מול ישיבת הקבינט: "כשלונכם סלל את הדרך לדיבורים על עסקה לשחרור מחבלים"

  • יח"צ
  • י"ג אייר תש"פ - 17:48 07/05/2020
גודל: א א א
הפגנת המחאה כעת, מול דיון הקבינט (אם תרצו)
הפגנת המחאה כעת, מול דיון הקבינט (אם תרצו)

מאהל המחאה של המשפחות השכולות החברות בפורום "בוחרים בחיים" קיים היום (חמישי) את יום המחאה השלישי מול משרד ראש הממשלה בזמן שהקבינט המדיני-ביטחוני דן בשחרור מחבלים.

המשפחות השכולות דרשו שלא להוציא לפועל שום עיסקה לשחרור מחבלים. המשפחות דרשו להחזיר את הבנים קודם כל ורק לאחר מכן לאפשר הכנסת סיוע לעזה בצורת משאיות עם חומרי בניין, תרופות או חשמל וכמובן לא לשחרר כל מחבל בטרם יוחזרו הבנים.

במחאה דרשו המשפחות לשנות את המשוואה ביחס מול חמאס כך שישראל היא זו שתפעיל לחצים על ארגון הטרור ולא ההיפך וכן דרשו לנהוג במדיניות תקיפה מול ארגון הטרור ולהפעיל לאלתר סנקציות כלכליות ומדיניות נגדו.

בשל כך, בחרו המשפחות השכולות להניף את ידיהם טבולות בצבע אדום, משל היו מגואלות בדם, וזאת כאות מחאה שתסביר לחברי הקבינט כי יש לנקוט ביד קשה ומזעזעת נגד חמאס. אל מאהל המחאה הגיעו גם חברי תנועת "אם תרצו" אשר באו לתמוך במאבק המשפחות.

הרצל חג'אג' אביה של סגן שיר ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב אמר: "חברי הקבינט אשמים במצב הנוכחי בו ישראל נאלצת לשלם מחיר כבד מנשוא. אנו תוהים היכן הם היו כאשר ישראל מעבירה מאות משאיות לעזה מדי יום עם חומרי בניין וציוד רפואי. אנחנו ממשיכים בצעדי המחאה נגד עסקת שחרור המחבלים המתקרבת. הגיע הזמן לעצור את הטירוף הזה שבו מדינת ישראל ממשיכה לחלק ממתקים לחמאס".

דבורה גונן אמו של דני גונן ז"ל הוסיפה כי: "באנו להשמיע גם היום קול זעקה נגד הכוונה לשחרר מחבלים. ממשלת ישראל בראשות בנימין נתניהו .לא מוכנה להחיל חוק עונש מוות על מחבלים רוצחים אבל כן מוכנה להוציא להורג אזרחים חפים מפשע. המחבל שרצח את דני שלי חי ונושם, משחק, צוחק ונהנה מתנאי מלון חמישה כוכבים".

"הגיע הזמן לעצור את מחול השדים הזה. כשלונכם סלל את הדרך לדיבורים על עסקה לשחרור מחבלים".

 יובל שובל פעילת תנועת 'אם תרצו" הוסיפה כי: "על נבחרי הציבור שלנו להבין כי לא יינתן להם גב אוטומטי להתמודד עם טעויות שהם עצמם ביצעו. משאים ומתנים עושים עם אויבים מובסים. ולא עם ארגון טרור בזוי וקטן שנשבע כל הזמן לחסל אותך".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד