בע"ה ח' כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בית המחבל נבנה מחדש

ביתו של המחבל שרצח את הרב שי אוחיון בפיגוע הקשה בפ"ת, נבנה בימים אלו מחדש לאחר שנהרס ע"י צה"ל, משפחתו פנתה בדרישה להרוס את הבית ולעצור את הפעילים העוסקים בבניה

  • יח"צ
  • ג' כסלו תשפ"א - 08:29 19/11/2020
גודל: א א א

ביתו של המחבל שרצח את הרב שי אוחיון הי"ד נבנה בימים אלו מחדש, כך עולה מפרסומים ברשתות החברתיות של הכפר רוגייב בו הוא מתגורר. בעקבות בנייתו מחדש פנה אתמול (ג') עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו בשם משפחתו של הרב אוחיון בדרישה להרוס את הבית ולעצור את כל הפעילים והשתופים לבניית הבית מחדש. 

במכתב שנשלח לאלוף הפיקד תמיר ידעי,  נכתב כי "בתאריך 26.8.20 נרצח הקדוש הרב שי אוחיון הי"ד ב"דם קר", בעיר פתח תקוה, עלי ידי מחבל בן עוולה. בתאריך 02.11.20 הרס צה"ל את בית המחבל במטרה להרתיע ולמנוע פעילות טרור. היום דווח באמצעי התקשורת על בניית בית המחבל מחדש על ידי פעילים איסלמיים. בניית בית חדש ומפואר עבור המחבל על ידי התומכים במעשיו הינה עידוד ותמיכה בטרור, ויש לעצור את העוסקים בכך" נכתב.

עוד הוסיף בלייכר כי  "דברים אלו נכונים בכל התארגנות למען מחבל ומשפחתו בשל מעשי המחבל, קל וחומר כשבניית בית המחבל נעשית בשטח הבית שנהרס בידי כוחות צה"ל. בניית בית למחבל ומשפחתו הינה מגה תמיכה מפורשת בטרור ועידוד לביצוע מעשים אלו".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בהמשך המכתב דרש מאלוף פיקוד המרכז לפעול כנגד האנשים המעורבים במעשה "יש לפעול כנגד המממנים והפועלים העוסקים בבנייה כ"פעילי טרור" וכן לפעול כנגד הבנייה כפעילות טרור. יש לעצור, להחרים ולהרוס מידית את כל התשתית הטרוריסטית הנ"ל". 

לסיום התריע עו"ד בלייכר על הצורך החשוב בתגובת צה"ל כנגד תמיכה בטרור "אנו מתריעים כי הימנעות וחידלון מול התמיכה בטרור עלולה להביא עלינו חרפה ופיגועים קשים עשרת מונים".

בתגובה מסר עו''ד בלייכר "בניית בית למחבל הינו חלק אינטגרלי ממכונת הטרור המופעלת כנגדנו. אנו דורשים מלחמה עיקשת ונחושה בטרור הכוללת מעצר וענישה של תומכי וסייעני הטרור. אנו מצפים שצה"ל יפגין אפס סבלנות כלפי אותם מעודדי טרור ולא רק יסתפק בלהרוס את המבנה שבונים אלא יביא למאסר פעילי הטרור".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד