בע"ה כ"ז שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בכירי רע"מ בביקור אצל השייח המסית ראאד סלאח

במסגרת אירועי קבלת הפנים לראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית, הגיעו לברכו גם בכירי רע"מ, אבו דעבאס וריאן, לאחר שחרורו מהכלא. כמו כן הגיעו ראשי רשויות, נציגי ארגון הטרור חמאס ואלפים מהערבים בישראל.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ו טבת תשפ"ב - 13:56 19/12/2021
גודל: א א א
מתוך הרשות החברתיות (צילום מסך)
מתוך הרשות החברתיות (צילום מסך)

לאחר שחרור השייח המסית לטרור, ראאד סלאח מהכלא, הגיעו אלפים לבקרו ולקבל את פניו, ביניהם חברי כנסת וכן נציגי מפלגת רע"מ של התנועה האסלאמית.

בין מקבלי הפנים ומברכי השייח סאלח על שיחרורו מהכלא נכחו גם יו"ר התנועה האיסלאמית של הפלג הדרומי, השייח חמאד אבו דעאבס, וחבר מועצת השורא, איש התנועה האיסלאמית כמאל כיאן.

בנוסף נכח גם ראש המועצת אל קאסום, סלמה אל אטראש המזוהה עם הפלג הדרומי. אל קאסום היא המועצה הבדואית הגדולה ביותר שמקבל משכורת ותקציבי עתק מהמדינה, נתון שלא מפריע לנציגי ציבור להפגש עם מי שהורשע בהסתה לטרור, ותנועתו הוצאה מחוץ לחוק.

בנוסף לאל אטראש ביקרו את השייח המסית ראשי רשויות נוספים ובניהם: רהט, גת, כפר קרע, נחף וסמיר סעדי, סגן ראש עיריית נצרת.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

אלפי ערבים, אזרחי המדינה, הגיעו במשלחות מכל רחבי הארץ לקבל את פניו של השייח המסית בקבלת הפנים שארגנה ועדת המעקב באום אל פאחם. קבלת הפנים ההמונית מלמדת על העוצמה שזוכה הפלג הצפוני ומנהיגיו ברחוב הערבי מאז פרעות תשפ"א. בסרטון שעלה ברשתות החברתיות נראית בין היתר משלחת של מחבלים משוחררים, בשמה נאם המחבל המשוחרר מוכלס בורגאל מלוד, ששוחחר בעסקת שליט.

במסגרת קבלת הפנים הגיעה גם משלחת של אנשי ארגון הטרור חמאס, שחלקה עוכב אתמול בירושלים בדרכה לאום אל פאחם. מוסטפא אבו זהרה, ממנהיגי חמאס במזרח ירושלים, העביר את ברכתו של המופתי תומך הטרור איקרימה סברי.

כזכור, לפני כשבוע, פירסמו בכירי רע"מ איחולי ברכה לשייח המסית. מספר 6 ברע"מ והבא בתור להיכנס לכנסת, עלא אלדין ג'בארין, העלה פוסט בו הוא מברך את סאלח לקראת השחרור. בנוסף, ספוואת פריג', סגן יו"ר הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, הצטרף גם כן באיחולי ברכה משלו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 55 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד