בע"ה ט"ז אייר תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בכנס המיוחד של הקול היהודי: נחשף הקשר בין חמאס לרע"מ

אתמול (ד') התקיים כנס מיוחד של הקול היהודי על חשיפות על מפלגת רע"מ והעמותות שלה

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' אייר תשפ"ד - 16:14 09/05/2024
גודל: א א א
עבאס והחמאס
עבאס והחמאס

בכנס ה-ZOOM המיוחד שהתקיים אתמול (ד') הציג אלחנן גרונר את תחקיר הקול היהודי והדו"ח שקושר בין רע"מ ועמותות הצדקה שלה לבין חמאס.

בפתיחת דבריו הודה אלחנן לכל האנשים שעסקו בחשיפות ובמחקר כנגד האחים המוסלמים ומפלגת רע"מ, בניהם ד"ר מיכאל בן ארי במחקרים בפודקאסטים ובספרו החדש "חזון ופגיון, תנועת עד כאן ופורום בוחרים בחיים שעשו תחקירים חשובים בנושא.[

לאחר מכן הציג גרונר את תחקיר הקול היהודי בנושא רע"מ שמגלה קשרים מתמשכים בין בכירים בפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, מפלגת רע"מ ועמותת הדגל שלה – "סיוע 48", לבין עמותת חמאס טורקית ומספר פעילי חמאס מרכזיים.

הורידו עכשיו את דו"ח המחקר המלא>>>

מדובר בקשרים שונים, בהם קשרי מימון וכן פעילות משותפת. בפעילות המשותפות נחשפו תכני הסתה קשים. כמו כן, נחשף קשר בין אותם בכירים לבין אמין אבו רשאד, המוכרז ברשומות משרד הביטחון כחבר מפקדת חמאס אירופה.

כך למשל חשפנו מחנה קיץ שממומן ומובל בידי סיוע 48 בשיתוף פעילי ח'יר אומה עבור ילדי פליטים סורים השוהים בטורקיה. תרגום התכנים בידי המתרגמת מורן טל העלה כי שירי המחנה כוללים תכנים לאומניים קיצוניים, אך השיא נראה בטקס הענקת התעודות במחנה 2018.מכל האמור, עולה לכאורה כי עמותת סיוע 48, מפלגת רע"מ ושורה ארוכה של פעילים מהתנועה האסלאמית על גופיה השונים, ביצעו עבירות של פעולה ברכוש טרור ומגע עם סוכן חוץ, בכך שניהלו קשרים מתמשכים עם פעילי חמאס שונים, ומימנו בסכומי כסף גדולים לאורך השנים, עמותת חמאס ופעילות משותפת.

ח"כ לימור סון הר מלך

לאחר מכן דיברה ח"כ לימור סון הר מלך וברכה את הקול היהודי על התחקירים בנושא רע"מ: "אני רוצה לברך את הקול היהודי על כך שאתם פועלים בנושא הזה, וגם התחקיר החשבו שהגשתם בוועדה מאוד סייע לנו. לצערי הרב אחד הדברים שאנחנו נתקלים בהם הוא בורות ביחס לנתונים"

ח"כ לימור גם הודתה לפורום בוחרים בחיים על התחקירים החשובים שלהם בנושא והזכירה את חברי הכנסת שהיה להם חשוב לדון בנושא. "אנשי רע"מ עושים ניצול ציני שפעם אחר פעם תחת מסווה של אגונים הומניטריים מוציאים לפועל טרור רצחני ופגיעה מכוונת בקיום העם היהודי"

"גורמי הביטחון מתעלמים מהחומרים האלה באופן שיטתי"

הורידו עכשיו את דו"ח המחקר המלא>>>

חברת הכנסת סיפרה בפירוט שיש מי שדאג לאתרג את אנשי רע"מ.

לאחר חברת הכנסת דיבר יעקב סלע מפורום בוחרים בחיים

יעקב הציג את תחקיר פורום בוחרים בחיים בנוגע לעמותות נוספות ש'סיוע 48' העבירו אליהם כספים. "מנסור עבאס אמר שהוא לא ידע שח'יר אומה היא עמותת חמאס מוכרזת אבל אנחנו הוכחנו העברה למספר עמותות שהוכרזו עמותות טרור עוד לפני שאנשי רע"מ העבירו אליהם כספים"

כך למשל עמותת האגודה לטיפול ביתומים בבית לחם, אגודת הצדקה האיסלאמית לטיפול ביתומים ביטא, אגודת הצדקה האיסלאמית בדורא, האגודה האיסלאמית ברצועת עזה ואגודת הצדקה האיסלאמית בחברון. כולן עמותות טרור וכרזות וכולן קיבלו סיוע כספי מעמותת רע"מ 'סיוע 48'

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד