בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בן אוליאל מודיע: מגיש ערעור ומגבש צוות הגנה

תיק דומא: עמירם בן אוליאל הגיש לביהמ"ש העליון הודעה על ערעור כנגד הכרעת הדין. צוות הגנה מטעמו מתגבש בימים אלו. מקורביו של בן אוליאל "בן אוליאל זכאי, וכך יוכח בבימ"ש העליון. נוכיח כי בן אוליאל לא קשור לאירוע בדומא"

  • יח"צ
  • י"א חשון תשפ"א - 14:21 29/10/2020
גודל: א א א
צילום: הקול היהודי
צילום: הקול היהודי

עמירם בן אוליאל הגיש לבימ"ש העליון הודעה כי הוא מערער על הכרעת דינ וגזר דינו של בימ"ש המחוזי. בנוסף ביקש בן אוליאל כי תינתן לו הארכה להגשת נימוקי הערעור. הבקשה להארכה נומקה בכך שמתגבש צוות הגנה וכן כי נדרש זמן ללימוד התיק המשפטי וגיבוש כלל החומרים.

כזכור, עמירם בן אוליאל, הורשע ברצח שלושה מבני משפחת דוואבשה בכפר דומא. בחודש שעבר גזר בית המשפט המחוזי מרכז בלוד על בן אוליאל שלושה מאסרי עולם ועוד שבע עשרה שנות מאסר. בין השאר מערער בן אוליאל על החלטת בית המשפט שקבעה כי חלק מהודאותיו קבילות - למרות שנגבו ממנו אחרי חקירות בעינויים. נזכיר כי בימ:ש קבע כי בן אוליאל עונה, אך פסל חלק מהודאותיו ולא את כלל ההודאות. 

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בבקשה לבימ"ש העליון נכתב כי "צוות ההגנה טרם גובש,  וייצוגו של המערער טרם הוסדר, ונעשים מאמצים לשם גיבוש צוות הגנה מתאים לתיק. על כן נדרש ליתן להגנה שהות מספקת ללימוד החומר ובחינתו על מנת להגיש נימוקים כדבעי, ומשכך מתבקש בית המשפט לאפשר הגשת נימוקי ערעור תוך 90 יום.

מקורביו של בן אוליאל סיפרו "בן אוליאל זכאי, וכך יוכח בבימ"ש העליון. בימים אלו אנו מגבשים צוות הגנה של משפטנים שיביא לחשיפת האמת, ולמסקנה היחדיה שעולה מכל העדויות והראיות - בן אוליאל לא קשור לאירוע בדומא. עדי הראייה מתארים אירוע אחר, הממצאים בשטח של צמיגי רכב וטביעות נעלים לא תואמות את ההרשעה, כתובות הגרפיטי לא תואמות את הכתב של בן אוליאל ועוד ועוד מחדלי חקירה וממצאים שסותרים את ההרשעה. אנו קוראים לשב"כ לחשוף את סרטוני העינויים שבן אוליאל עבר, שכל הציבור יראה מה עשו בחדרי החקירות ללילות שלמים עד שהוא צרח מכאבים את מה שהחוקרים ביקשו שיצרח. בבימ"ש העליון הכל יחשף ועמירם ישוחרר לביתו."

נזכיר כי בן אוליאל מרצה את עונשו בכלא אשל בדרום הארץ. בן אוליאל זוכה לתנאי כליאה קשים ביותר - הוא נמצא בתא לבדו, אינו פוגש אסירים אחרים, הוא אינו זכאי לשיחות טלפון, ומקבל ביקור של אשתו ובתו פעם בשבועיים לחצי שעה בלבד מאחורי זכוכית.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד