בע"ה ט' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
תיק דומא:

בפרקליטות מתעקשים - אישום ב'ארגון טרור'

בניגוד להמלצת השופטים: הפרקליטות מתעקשת להאשים את הקטין ב'פרשת דומא' גם בעבירה של חברות בארגון טרור. עורכי הדין מצהירים: "בסופו של ההליך הנאשם יבוא חשבון ויתבע את כל הגורמים שהתנכלו והתעללו בו"

  • י"א אב תשע"ט - 08:21 12/08/2019
גודל: א א א

פרקליטות מחוז מרכז הודיעה לבית המשפט המחוזי בלוד כי היא דוחה את המלצת הרכב השופטים בתיק דומא אשר המליצו לפרקליטות לחזור בה מסעיף האישום של חברות בארגון טרור כנגד הקטין וכי בכוונתם להמשיך לנהל כנגד הקטין את המשפט על סעיף זה.

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לטלפון הנייד >>

נזכיר כי בדיון שהתקיים לפני מספר שבועות, המליצו הרכב השופטים לפרקליטות לשקול את המשך ניהול המשפט כנגד הקטין באישום של חברות בארגון טרור. ראש הרכב השופטים במשפט השופטת רות לורך אף התבטאה כי הסיכוי להרשעה בסעיף זה הינה מרחיקת לכת "זה קצת מרחיק לכת בעינינו" אמרה, תוך שההרכב מבקש מהפרקליטות לעדכן את בית המשפט בהחלטתם. וכאמור בסוף השבוע דחו בפרקליטות את המלצת בימ"ש והחליטו להמשיך בהליך כנגד הקטין.

עורכי דינו של הקטין, עו"ד עדי קידר מארגון חוננו ועו"ד ציון אמיר מסרו "עמדת הפרקליטות מקוממת. לא די בכך שלא הטו אוזן לדבריו הנחרצים של בית המשפט הם עשו דין לעצמם והעלו טיעונים חדשים וזאת ללא רשותו של בית המשפט. חתימת ידם של פרקליטות המדינה וראשיה ניכרים מלשון התגובה ואולם עיון בתכנה מעלה כי אין מאחוריה דבר וחצי דבר".

עוד הוסיפו עורכי הדין ואמרו, כי "אנו נגיב תוך פרק זמן נוסף ואנו סמוכים ובטוחים כי בית המשפט לא רק שלא ייסוג מדעתו ודבריו אלא רק יחזק אותם תוך ביקורת חדה לעבר הפרקליטות. יש לציין לשלילה את ההשוואות השערורייתיות והמקוממת בתגובת הפרקליטות. בסופו של ההליך הנאשם יבוא חשבון ויתבע את כל הגורמים שהתנכלו והתעללו בו". הוסיפו.

עיתונות יהודית עצמאית זקוקה למימון כדי לפעול - הצטרף עכשיו להשמעת קול יהודי צח ברור >>

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד