בע"ה כ"ד אב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דרך חיים: "רק פעולות תגמול כואבות יעצרו את הטרור"

אוזלת ידה של המדינה, ההפקרות הבטחונית, והרפיסות מול מעגלי התמיכה בטרור הזמינו את הפיגוע הנורא הזה", נכתב בהודעת התנועה

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' תשרי תשע"ט - 15:11 16/09/2018
גודל: א א א
זירת הפיגוע בגוש עציון (מאיר דנינו)
זירת הפיגוע בגוש עציון (מאיר דנינו)

בעקבות הפיגוע בגוש עציון בו נרצח ארי פולד הי"ד, בתנועת "דרך חיים" קוראים למדיניות תקיפה ופעולות תגמול כנגד המחבלים ותומכיהם.

"רק יצאנו מראש השנה שבו התפללנו "אבינו מלכנו נקום נקמת דם עבדיך השפוך" ועוד יהודי נרצח על ידי מחבל ערבי במסגרת המאבק הלא פוסק על זכותנו על הארץ", נכתב בהודעת התנועה. 

"אי אפשר להמשיך בסדר יומנו ולומר "ידינו לא שפכו את הדם הזה", אוזלת ידה של המדינה, ההפקרות הבטחונית, והרפיסות מול מעגלי התמיכה בטרור הזמינו את הפיגוע הנורא הזה. מחובתנו לקיים את "חובת המחאה" ולהפנות אצבע מאשימה כלפי האשמים ההפרות הבטחונית בשם מוסר מלחמה מזוייף וחוסר באמונה.

יחד עלינו לקרוא מעל לכל במה, בכל דף פייסבוק, ובכל כלי שיש בידינו שהטיפול היחיד שיכול לעזור היא כמו שהרבי מלובביץ' כתב לרמטכ"ל בר לב: אך ורק על ידי פעולות תגמול כואבות, ניתן למנוע את פיגועי החבלה. רק מדיניות תקיפה מול מעגלי התמיכה של המחבלים תמנע בעזרת ה' עוד פיגועים נוראים כאלו!. 

בימים נוראים אלו נמשיך להתפלל לצמיחת הנהגה יהודית מתוקנת שתגדע את תקוותו של הטרור הערבי,  ומחה ה' דמעה מעל כל פנים. תנועת דרך חיים מאחלת תנחומים למשפחת הנרצח ולכל בית ישראל.  ויחד מתפללים לגאולה שלמה וחזרת יד ישראל התקיפה במהרה בימינו", נכתב.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד