בע"ה י"א אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ההפקרות בנגב: "הצמידו לי סכין לבטן ונאלצתי להתחנן על חיי"

לוחם משוחרר הותקף ונשדד בידי רעולי פנים בדואים חמושים במאצ'טות, במרכז באר שבע. התוקפים איימו עליו בסכין, הפשיטו אותו מבגדיו ושדדו את רכבו וחפציו האישיים

  • אלישע ירד
  • ח' שבט תשפ"א - 13:46 21/01/2021
גודל: א א א

אביב אגם, לוחם שהשתחרר זה עתה מצה"ל, הותקף  הלילה (חמישי) ונשדד באלימות, בידי רעולי פנים בדואים.

"לקראת השעה 1:00 ישבתי ברכב עם חברתי בחניה בעיר באר שבע", תיאר אגם את אירוע התקיפה שחווה. "אני מסתכל רגע אחורה ורואה שלוש דמויות רעולות פנים עם מבטא ערבי. בתוך שניה פתחו הדמויות, שהיו חמושות בסכינים ומצ'טות שלופים, את דלת רכבי והצמידו לי סכין לבטן".

"באותו רגע לא חשבתי על כלום ופשוט התחלתי להתחנן על חיי בפניהם. רעולי הפנים ציוו עלי להתפשט והשאירו אותי ללא נעליים ומכנסיים שאותם שדדו".

כנראה שתחנוני הועילו לי לפחות שחיי נותרו לי במתנה, כי ברגע האחרון החליטו השלושה "להסתפק"  בשוד הרכב שלי, עלו לרכב והסתלקו במהירות מהמקום", מספר אגם ומודה על כך שלפחות נשאר בחיים, דבר שלא מובן מאליו מבחינתו כתושב הנגב.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

"ברכב היה הפלאפון החדש שלי ושל חברה שלי שקנינו מכספיי המענק הצבאי לאחר שירותינו הצבאי הקשה, ארנק וחפצים אישיים נוספים". את הפלאפונים הניידים, השליכו הגנבים בדרך כדי שהמשטרה לא תוכל לבצע איכון של מיקום הרכב.

את החוויה הקשה והמשפילה שעבר, בחר אגם לפרסם בקבוצת הפייסבוק של תושבי באר שבע, לדבריו מתוך "רצון לשים סוף לאלימות הגוברת בעירו מצד הבדואים", ובמטרה לפעול להפסקת תחושת חוסר הביטחון והאונים שתושבי עירו חווים.

"אבסורד שבתור אדם שתרם 3 וחצי שנים כלוחם ביחידה מובחרת, ודאג ופעל יומם וליל לביטחון המדינה מפני אויביה מחוץ, איני יכול להרגיש בטוח ברחובות עירי ובמדינה שלי".

"זו היתה סכנת חיים ממשית, ומחר זה יכול לכל אחד פה בעיר, גם לנשים וילדים", מתריע אגם.

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד