בע"ה י"ג ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המחבל שדקר את בנו של הרב טאו שוחרר

המחבל הירושלמי שוחרר לאחר חמש שנים בלבד, ומיד נערכה לו קבלת פנים שכללה ירי זיקוקים, קריאות לאומניות והנפת דגלי ארגוני הטרור

  • אלחנן גרונר
  • י"ז חשון תשע"ח - 08:57 06/11/2017
גודל: א א א

5 שנים בלבד לאחר שביצע פיגוע דקירה בירושלים, פיגוע שאך בדרך נס הסתיים בפצוע בלבד, שוחרר אמש (א') צעיר ערבי מראס אל עמוד שבהר הזיתים, כך נודע לקול היהודי.

מדובר במחבל שבגיל 15 דקר עם חבריו את אברימי טאו, בנו של נשיא ישיבת הר המור הרב צבי טאו, וזאת בזמן שצעד באזור שכונת מעלה הזיתים בהר הזיתים בירושלים. טאו נפצע באורח קל עד בינוני מדקירה בגבו. כעבור כשבועיים נעצרו המחבלים.

צפו: חגיגות השחרור של המחבל

המחבל שוחרר אמש כשהוא בן 20, ולאחר שבילה במספר בתי כלא בישראל. הוא התקבל בידי חבריו ובני משפחתו שערכו שיירת רכבים, ירו זיקוקים, הניפו את דגלי ארגוני הטרור, קראו קריאות לאומניות, וערכו לו מסיבה גדולה. כבר הלילה הלך המחבל לבית הקברות המקומי לקברו של קרוב משפחתו איימן אל עבאסי שנהרג לאחרונה בהתקפות נגד שוטרים ותושבים יהודים על רקע אירועי המגנומטרים בהר הבית.

עו"ד רחביה פילץ תושב הר הזיתים מסר לקול היהודי כי אמנם המשטרה תגברה כוחות באזור במהלך הלילה, אך מדובר במחדל כפול של רשויות המדינה.

"קודם כל זה לא הגיוני בשום צורה שמחבל שניסה לרצוח יהודי מקבל חמש שנות מאסר בלבד. זו בדיחה. דבר שני, לא הגיוני שבשטח ריבוני של מדינת ישראל בעיר הבירה ירושלים, מחבל משוחרר זוכה למסיבה גדולה שכוללת האדרה ותמיכה לטרור, קריאות למען השהידים והנפת דגלי אש"ף".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 4 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד