בע"ה ח' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
ביקור חולים:

המשפחות השכולות ביקרו את הרוצח המאושפז בבית החולים

המשפחות השכולות במפגן מחאה נגד רוצח רינה שנרב הי"ד בבית החולים בו הוא מאושפז. "דם ילדינו אינו הפקר"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' תשרי תש"פ - 10:28 07/10/2019
גודל: א א א

משפחות שכולות מפורום "בוחרים בחיים" הגיעו אמש בלילה (א') למפגן מחאה בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים נגד המחבל אשר רצח את רינה שנרב הי"ד לפני מספר שבועות במעיין עין דני (עין בובין) ליד הישוב דולב. 

המשפחות השכולות באו להשמיע קול זעקה על כך שמחבל אשר רצח את רינה ופצע את אביה ואחיה מאושפז בבית חולים בחסותה של מדינת ישראל.

בין המשפחות השכולות אשר באו למחאה: הרצל ומירב חג'אג' הוריה של סגן שיר הי"ד אשר נרצחה בפיגוע בארמון הנציב, דן לנדאו אביה של מיכל סלומון אשר בעלה אלעד הי"ד נרצח בטבח בישוב נווה צוף, ברנדה למקוס אמה של דליה הי"ד אשר נרצחה בגוש עציון,  שמעון גולובנציץ אביו של סגן דוד הי"ד  אשר נפל בפעילות מבצעית, פנינה אייזנמן אשר בנה ואימה נרצחו בפיגוע בגבעה הצרפתית ועוד.

הרצל ומירב חג'אג' חברי פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי פעולות האיבה מסרו: "הגענו לבית החולים הר הצופים היכן שמאושפז ומטופל על ידי מיטב הרופאים והתרופות המחבל אשר רצח את רינה שנרב הי"ד. אנו כאן כדי  לתמוך בשב"כ ובכוחות הביטחון כדי שימשיכו לעשות כל מה שצריך בכדי שלא ירצחו עוד חפים מפשע על ידי הטרור הפלסטיני".

"לא יתכן ששני מחבלים מהחוליה שרצחה את רינה שנרב הי"ד עובדים עבור עמותות פיקטיביות שהאיחוד האירופי תורם להם מאות אלפי אירו שכל מטרתם היא להגן על רוצחי יהודים. על ממשלת ישראל לעמוד על כך  שהאיחוד האירופי יפסיק את מימון כל העמותות הדו פרצופיות הללו לאלתר. דם ילדינו ובני משפחותינו אינו הפקר".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד