בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: הפגנות ברחבי הארץ - "העם דורש נקמה"

אלפים הפגינו אמש בנקודות שונות ברחבי הארץ בדרישה לנקום את דמה של אורי אנסבכר הי"ד. שיירת רכבים עם שלטי ענק בדרישה - "לחסל את מממני הרצח"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ה' אדר תשע"ט - 09:09 10/02/2019
גודל: א א א

בעקבות רצח אורי אנסבכר הי"ד קיימה אמש תנועת דרך חיים מיזם מחאה יחודי בת"א. במיזם נסעה שיירת רכבים ברחבי ת"א עם שלטי ענק עליהם תמונות הנרצחים בפיגועים האחרונים וקריאה לפעול כנגד אבו מאזן אשר ממן את הרוצחים.

בשלטים קוראים בדרך חיים לחסל את יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן "מממן רצח = רוצח", "אבו מאזן רוצח אותנו" ו-"לחסל את אבו מאזן" נכתב בשלטים. בנוסף נערכה מחאה דומה בכיכר רבין.

מתנועת דרך חיים שאירגנה את המיזם נמסר "מעשה הרצח המזעזע של אורי אנסבכר הי"ד הוא לא של עוד 'מחבל בודד'. הטרור הרצחני אינו טרור של יחידים אלא טרור המונים בהכוונת ובעידוד הרש"פ. אורי הי"ד היא לא הראשונה שמשלמת בחייה על ההפקרות ואם דבר לא ישתנה אז גם לא האחרונה.

רק הערב אמר השר בנט שצריך לקדם את קיזוז כספי הטרור הטרור מהרש"פ. מדובר בלעג לרש.

רק השבוע שמענו על כך שמדינת ישראל פועלת נגד נפגעי הטרור שתבעו את הרשות הפלשתינית בארצות הברית, ומנסה לסכל את התביעה שהגישו וכל זה כדי שלא לפגוע ב"תיאום הבטחוני" עם ארגון הטרור. מי שביד אחת משתף פעולה ומגן בזירה הבינלאומית על מממני הטרור וביד השנייה מקזז רק את הסכום המדוייק שמיועד לרצח יהודים עובד עלינו בעיניים.  לשרי הממשלה אנחנו קוראים: אל תעבדו עלינו! תדאגו לביטחון שלנו!", הוסיפו.

בנוסף התקיימו הפגנות רבות ברחבי הארץ. עשרות פעילים הגיעו לכניסה לשכונת אבו סנינה בחברון ממנה יצא המרצח והפגינו במקום. 

בגשר המיתרים בירושלים הפגינו יהודים רבים וקראו לראשי המדינה לנקום את דמה של אורי "העם דורש נקמה",  צעקו המפגינים במשך דקות ארוכות.

כמו כן בצומת כפר עציון שבגוש עציון קראו מפגינים רבים לנקמה ולחיסול מממני הרצח. שוטרים שהיו במקום התעמתו עם המפגינים ועל פי דיווחי תושבים הופעלה אלימות כלפי נערות ואנשים מבוגרים במקום.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד