בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב אליהו ביחס לרע"מ: המפלגות הערביות רוצות להשמיד את ישראל

את הדברים החריפים אמר הרב שמואל אליהו לאור הפרעות האחרונות. לפי דבריו "אסור להקים איתם ממשלה, אסור לתת להם שום אחיזה בשלטון, ההנהגה הזו שותפה מלאה לפרעות הדמים של ערביי ישראל"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ב' סיון תשפ"א - 21:55 13/05/2021
גודל: א א א

לאחר פרעות הדמים הרצחניים של הימים האחרונים, להם שותפים פעילי החמאס מעזה וערביי ישראל בערים המעורבות, הרב שמואל אליהו יוצא בקריאה ברורה "ההנהגה הפוליטית של ערביי ישראל צריכה להיות מוקצית מחמת מיאוס".

את הדברים אומר הרב אליהו לאחר שבחודשים האחרונים הוא נתן מקום לממשלה שתיתמך על ידי מפלגת רע"מ, מפני שסבר כי "המאבק מול הערבים הוא המאבק של אתמול" והמאבק היום הוא "מול מרב מיכאלי שחושבת שצריך לפרק את המשפחה".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

אולם כעת הוא רואה את פני הדברים אחרת ואומר מפורשות כי "אסור להקים איתם ממשלה, אסור לתת להם שום אחיזה בשלטון. הייתה לנו תקווה שהם נמצאים בתהליך התפכחות ומכירים בזכות עם ישראל על ארץ ישראל, אבל התברר שהם לא."

לדברי הרב אליהו "ההנהגה הזו שותפה מלאה לפרעות הדמים של ערביי ישראל. שותפה מלאה לשריפת חנויות, מלונות, מכוניות ובתי כנסת של יהודים. כפי שנראה היום, הם יותר שותפים לרצון של החמאס להשמיד את ישראל מאשר שותפים שלנו כאזרחי מדינה שרוצים לחיות בשלום ובביטחון. אסור לתת להם שום עמדה בשלטון."

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד