בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חוגגים: המונדיאל ישודר למחבלים בכלא

שב"ס יאפשר למחבלים המוחזקים בכלא לצפות במונדיאל במסגרת חבילת הערוצים שלהם. בכלא עופר נתפס ערבי שנעצר בכדי להבריח פלאפונים

  • מערכת הקול-היהודי
  • י' סיון תשע"ח - 22:31 24/05/2018
גודל: א א א
מחבלים חוגגים ומצטלמים בכלא. ארכיון
מחבלים חוגגים ומצטלמים בכלא. ארכיון

שב"ס יאפשר למחבלים הכלואים בבתי הסוהר לצפות במשחקי המונדיאל, כך פורסם באתר וואלה. בשב"ס אמרו כי למחבלים הכלואים ישנה חבילת ערוצים, וכי אם יבקשו לצפות במונדיאל יאפשרו להם זאת.

בקעבות הפרסום פנו עשרות בני משפחות שכולות לשר ארדן ולשב"ס בדרישה למנוע זאת מהמחבלים.

ובתוך כך, הבוקר דיווח דובר מג"ב כי בגופו של צעיר ערבי שטיפס על גדר ההפרדה באזור ירושלים ונעצר, אותרו בכניסה למעצר במחנה עופר שישה מכשירי פלאפון.

לפי הדיווח, לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו אמש, בפעם השנייה, ערבי שניסה לעבור מעל גדר ההפרדה שבגזרת עוטף ירושלים, רק שבפעם השנייה ורגע לפני שהוא נכלא בכלא עופר, הוצאו מתוך גופו 6 מכשירים סלולריים אותם על פי החשד ניסה להבריח לאגף הביטחוני.

מהפרטים שדווחו עולה כי בערב יום שלישי זיהתה תצפית של גדוד האיסוף "ניצן" חשוד שטיפס על הגדר באיזור א-ראם כשהוא מנסה לעבור לשטח ישראל שלא כחוק. צוות של לוחמי מג"ב שהוכוון למקום איתר את החשוד שנעצר והועבר לחקירה בסיומה שוחרר והוחזר לאזור א-רם. 

אמש שוב זיהתה התצפית חשוד ערבי המנסה באותו המקום לעבור מעל גדר הביטחון בניסיון לחדור לשטח ישראל שלא כחוק, ושוב צוות מג"ב שהוכוון למקום הצליח לאתר ולהביא למעצרו של החשוד.  מבדיקה בשטח עלה כי מדובר באותו החשוד שערב לפני נעצר, נחקר ושוחרר. 

לאור העובדה שמדובר בפעם השנייה בה החשוד מנסה להיכנס לישראל שלא כחוק, הוא נחקר והובל למעצר בכלא עופר, שם במהלך הליך הקליטה שביצעו אנשי שירות בתי הסוהר, הוצאו מתוך גופו 6 מכשירים סלולריים אותם ניסה ככל הנראה להבריח לאגף הביטחוני בכלא. מכשירים שהיו עלולים להגיע לידיהם של מחבלים ובכך לאפשר קשר עם גורמים מחוץ לכלא העלולים להוציא אל הפועל פעילויות טרור.

מיד עם סיכול הברחת המכשירים הסלולריים לכלא, הועבר החשוד, פלסטיני תושב רמאללה בשנות ה- 20 לחייו שוב לחקירת מג"ב. 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד