בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חטיפת רכב סמוך לקריית נטפים

בפעם השניה בתוך שבועיים, שוד רכב באזור קרית נטפים, השודדים הערבים נמלטו לכפר בידיה. הנהג עמד מחוץ לרכב ודיבר עם שניים אחרים כשערבי נכנס לרכבו ונמלט.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח סיון תשפ"א - 14:37 08/06/2021
גודל: א א א
צילום מסך (אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)
צילום מסך (אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)

שוב שוד רכב של יהודי באזור קרית נטפים. בעל הרכב עמד מחוץ לרכבו ודיבר בנייד ועם שניים נוספים שהיו לצידו, באותו זמן ערבי נכנס לרכבו ונמלט. התושב ירה באוויר פעמיים בניסיון למנוע את גניבת הרכב. על פי דיווחים, השודדים הערבים נמלטו לכפר בידיה. 

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון מוסר בתגובת לאירוע: "תופעת שוד הרכבים, משתלבת מצויין, באווירת חוסר המשילות, ובאירועי הטרור הרבים שהיו גם בלוד גם בשומרון, גם בעוטף עזה וירושלים. בסופו של דבר הסיפור מתחיל בהרתעה.

יש הרבה דברים אחרים שצריך להשיג, יש לא מעט דברים שהתושב צריך לעשות ואגף הבטחון של המועצה הוציא סרטון הסברה והדרכה איך צריך לפעול תושב בסיטואציה כזו, אבל זה לא העניין כלל וכלל. מה שימנע את הדברים הללו, הן בשוד רכבים ששלושת רבעי מהם הם למעשה אירועי טרור בצורה ובסיכון והן באירועי טרור - הוא החזרת ההרתעה.

ממשלת ישראל משטרת ישראל, צה"ל, וכלל מערכת הבטחון חייבת לשנות גישה. השבכ צריך להיות מעורב גם באירועים מהסוג הזה, אם מדינת ישראל לא תדביר את האירועים הללו, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו גם באירועים עם הרוגים חלילה כפי שכבר היה בעבר. אובדן ההרתעה עלול להביא עלינו גל טרור נוסף"

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד